Ukr | Eng | Esp | Fra | Deu

Перша міська гімназія

м.Черкаси

Перша міська гімназія — один із найстаріших навчальних закладів України. Заснована у 1880 році.

Віртуальна приймальня

Поставте Ваше питання:

Шановні відвідувічі. На Ваші запитання відповідає особисто директор Саєнко Сергій Іванович. Просимо ставити питання лаконічно та по суті справи. Перегляньте, чи немає відповіді на подібне питання раніше. Уважно прочитайте новини, часто там є відповідь на Ваше питання.

Автори сайту самі вирішують на які питання давати відповіді та скільки розміщувати тексту респондента. Не дається відповідь на запитання, які містять образи, або принижують когось.

Увага! Всі поля є обов’язковими для заповнення


11.12.2017
Мама запитує:

Добрый день. Очень хочеться понять....

Для того, щоб допомогти вирішити це питання, потрібна інформація про який клас ідеться. Напиши, який клас, 7, 8,9 чи інший і отримаєш відповідь на твоє питання.


11.12.2017
Учениця запитує:

Чи буде вихідним днем 25 грудня?

Звичайно, з цього року,че ’червона’ дата календаря.


28.11.2017
Учень запитує:

О котрій годині черговий вчитель повинен бути в школі?

Мінімум за 15 хв. до початку першого уроку.


26.11.2017
Людмила запитує:

Доброго часу, шановне Керівництво! Звертаються до Вас, Ваші сусіди, мешканці будинків по вул. Гоголя 205, 207, 209, 211. Дуже просимо Вас, знизити гучність Ваших об\'яв, які лунають кожного дня з гучномовця Вашоі гімназіі, тому що це заважає відпочинку і сну нас, мешканців вище зазначених будинків. У нас проживають маленькі діти а також хворі і підстаркуваті люди. Також, просимо Вас, не вмикати гучномовця по неділях, бо це вже не вкладається ні в які рамки. Ми дуже радіємо, що у Вас проходять олімпіади, але ми хочемо відпочинку. Щиро сподіваємось на розуміння. Дякуємо за наш спокій (майбутній). З повагою Ваші сусіди, мешканці вул. Гоголя 205-211.

За неділю приносимо вибачення, наш технік працює лише кілька днів і не знав, що потрібно відключати подвір"я у цей день.Щодо інших днів, ми трохи зменшили звук, однак повністю його прибрати не можемо. Школи без дзвінків не буває...


26.11.2017
Хандусь Олександра запитує:

Хочу подякувати керівнику гуртка ´´Літературно-музичний салон´´ Безнос Л. О. та працівникам обл. дит. бібліотеки за чудову виставу ´´Осіння елегія´´, в якій приймали участ наші гімназисти. Отримала естетичну насолоду та незабутні враження. Гімназія відкриває справді неперевершені таланти в наших дітях. На жаль, дуже мало подібних заходів. Хотілось би частіше бачити наших талановитих учнів на сцені.

Приєднуюсь.


24.11.2017
Анастасия запитує:

Доброго дня. Хотіла запитати чому вчителі нашої школи (включаючи вчителя фізичного виховання!) палять біля входу в школу?Адже це не лише "невдалий " приклад для дітей, але й адміністративне правопорушення.

Це категорично заборонено, видано наказ, під яким стоять підписи всіх вчителів. В понеділок 27 листопада матимемо серйозну розмову.


23.11.2017
Мама учня 5-го класу запитує:

Добрий день! Вчителi англ. мови наголошують на тому, що прописувати новi слова дуже важливо i я абсолютно з цим згодна. Мене непокоiть, що ....

Дякую за листа .Я повідомив про проблему заступника директора Ананьєву Н. В. Ми вирішимо цю проблему в найближчі дні.


22.11.2017
Учень запитує:

Чи планується день самообрядування?Якщо так то коли?Тільки не відміняйте його

Це вирішує парламент.Думаю,що це буде весною.Я тільки за.


14.11.2017
Сабіщенко Світлана запитує:

Доброго дня, я платила нещодавно за Катю Сабіщенко (4 гр.) за \"Райдугу\", хотіла дізнатися чи пройшла проплата, і чи правильну суму я занесла за 2 місяці. Дякую

Уточніть інформацію у бухгалтерії (один раз) за тел. 337120


11.11.2017
Мама п"ятикласника. запитує:

Доброго дня. Скажіть,будь ласка, чи можна було б поставити в коридорах гімназії кушетки, на кшталт тих, що стоять при вході, щоб учні, в очікуванні початку уроку могли сісти, або поставити на них свої важкі рюкзаки?

Ми вже й так заставили все, що можна. Простору для дітей дуже мало.