Ukr | Eng | Esp | Fra | Deu

Перша міська гімназія

м.Черкаси

Перша міська гімназія — один із найстаріших навчальних закладів України. Заснована у 1880 році.

ТВОРИМО САЙТ РАЗОМ : НОВІ ДОСЯГНЕННЯ ГІМНАЗИСТКИ БАСИСТОЇ ОЛЕКСАНДРИ

Новий навчальний рік для учениці 3 – А класу Басистої Олександри розпочався з нових перемог.

15 – 19 листопада у Києві проходила XII Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни» , де у своїй віковій категорії 8 – 9 років Олександра стала лауреатом II ступеня (класичне фортепіано). Загалом у всіх номінаціях було 685 представників різних вікових категорій з 24 областей України. Музична олімпіада – найбільші всеукраїнські комплексні музичні змагання, що проводяться за підтримки Міністерства культури України, Національного союзу композиторів України та під патронатом видатного українського композитора, Героя України, народного артиста, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Євгена Станковича.

         26 листопада Саша  вперше у житті отримала кубок  та диплом переможця у Міжнародному конкурсі вокальної та інструментальної майстерності «Осінній серпантин» (номінація «Інструментальне виконавство»), що відбувся у місті Дніпрі.

         Навчається  Олександра  у Дитячій школі мистецтв (викладач Талан О. В.). Бажаємо нашій маленькій піаністці натхнення, наполегливості, творчих успіхів, не зупинятись на досягнутому, а йти до нових перемог.