Ukr | Eng | Esp | Fra | Deu

Перша міська гімназія

м.Черкаси

Перша міська гімназія — один із найстаріших навчальних закладів України. Заснована у 1880 році.

ГІМНАЗИСТИ БРАЛИ УЧАСТЬ У ВСЕСВІТНЬОМУ ДНІ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

30.11.2017 року для  гімназистів 8-Б та 9-Б класу у актовій залі відбулася зустріч  із представниками громадської організації «Сила доброти» під час якої гімназистам надали інформацію про негативні фактори впливу на людину. Було переглянуто  ряд мотивуючих до здорового способу життя  соціальних  відеороликів.  Учні отримали практичні поради метою яких було  сформувати позитивне відношення до власного здоров'я.

       1 грудня гімназисти гімназії приєдналися до флешмобу «Handsupfor» спрямованого на підвищення уваги до проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні. Таким чином учасники продемонстрували підтримку до різних профілактичних заходів.

         Соціально-психологічною  службою  гімназії  продемонстровано наочності, та плакати  у рекреації 2-го поверху гімназії стосовно профілактики ВІЛ інфекції. Також учні мали змогу переглянути на загальному гімназійному екрані соціальний відеоролик «ВІЛ/СНІД... Потрібно знати кожному».

     Усі проведені заходи сприяли підвищенню рівня інформованості учнів про соціально–небезпечні хвороби та формування толерантного ставлення до людей із ВІЛ–позитивним статусом. 

Підготовлено та подано на сайт Дудник С.В.