Ukr | Eng | Esp | Fra | Deu

Перша міська гімназія

м.Черкаси

Перша міська гімназія — один із найстаріших навчальних закладів України. Заснована у 1880 році.

СЕМИКЛАСНИКИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПЕРШІЙ СВОЇЙ ОЛІМПІАДІ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

У листопаді 2017р. серед учнів 7 класів проводилася гімназійна олімпіада з англійської мови, під час якої гімназисти набували гарний досвід, демонстрували  рівень мови та виборювали  призові місця. Олімпіада проводилась згідно загальних вимог і складалася з 4 турів. У І  та ІІ турах (читанні та сприйнятті на слух) брали участь учні обох класів. До ІІІ туру (говоріння) були відібрані учні, які набрали не менше 60 балів у І та ІІ турах.  У ІІІ турі учням було запропоновано 18 мовних ситуацій.  Вони мали можливість вибрати 1 із 3-рьох, яка була для них найбільш комфортною для спілкування. На ІV тур (письмо) було відібрано 6 учасників, які набрали не менше 70 балів у І-ІІІ турах. Під час письмового туру гімназисти мали написати листа другові. На вибір вони також мали три теми для листування.

У результаті 6 учнів стали призерами:

І місце – Самотуга Світлана (94б) – 7Б клас

ІІ місце – Робота Радміла (90б) – 7Б клас

Мироненко Кирил (91б) – 7Б клас

ІІІ місце – Шипович Діана (88б) – 7А клас

Чорноіваненко Анастасія (88б) – 7Б клас

Безкоровайна Марія (89б) – 7Б клас

Вітаємо переможців олімпіади з англійської мови і сподіваємося на перемоги учнів  у наступному навчальному році. Дякуємо учителям англійської мови Хворостанцевій Н. В., Рабенко Ю. К., Бровченко Ю. С., які підготували і провели такий цікавий захід для гімназистів 7 класів!

Ми вітаємо також учня 7Б класу Мироненка Кирила (вчитель Рабенко Ю. К.), який цього року спробував свої сили в міській олімпіаді з англійської мови за 8 клас та виборов там І місце. Всі члени журі міської олімпіади одностайно зазначили високий рівень мовлення гімназиста, за яке він отримав максимальну кількість балів(30 балів).