Ukr | Eng | Esp | Fra | Deu

РІЗДВО В ЧЕРКАСАХ (о)

8 січня запрошують усіх бажаючих долучитися до проведення фестивалю "Різдвяна Коляда". Заходи відбудусться на Соборній полщі міста та в БК ім. Кулика. 

А також, за інформацією з офіційного порталу міської ради, святкування продовжаться 13-14 січня фестивалем "Черкаська коляда". У дні фестивалю - спільні колядки просто неба, тематичні майстер-класи, новорічний ярмарок та запальні концерти. 

Так, у перший день фестивалю, 13 січня, у приміщенні обласної філармонії відбудеться концерт «Щедрий вечір, добрий вечір, мати-Україно». Для його відвідувачів виступатимуть кращі дитячі колективи з усієї області. Після чого планується спільна святкова хода під назвою «Різдвяні зорі». Завершиться цей фестивальний день на площі Слави, там вшанують загиблих українських героїв колядкою «Сумний святий вечір».
Наступного дня, 14 січня, в холі та на площі перед ПК «Дружба народів» проходитимуть вуличні розваги, фестиваль вуличної їжі, майстер-класи та ярмарка, діятиме вулична сцена.
А з 18. 00 в палаці культури «Дружба народів» відбудеться фінальний гала-концерт за участю всеукраїнських гуртів «Гайдамаки», «Хорея козацька» та «Полікарп» з власною різдвяною програмою. Вхід безкоштовний.
 
На концертні програми запрошують і артисти Черкаського обласного музично-драматичного театру:
"Згадаємо, як святкували наші пращури і святкують нині – Великі Різдвяні свята, з дідухом, кутею, колядою!
Колектив театру разом з художнім керівником Петром Ластівкою – заслуженим діячем мистецтв України, підготував святкову, театралізовану, фолькльорну виставу з християнськими традиціями та звичаями, піснями і танцями.
Запрошуємо приєднатись до цього дійства!   9; 10; 19 січня о 18:00, 14 січня о 17:00 в БК ім. І. Кулика."