Ukr | Eng | Esp | Fra | Deu

Перша міська гімназія

м.Черкаси

Перша міська гімназія — один із найстаріших навчальних закладів України. Заснована у 1880 році.

Додаткові освітні платні послуги

На цій сторінці ви можете сплатити за додаткові освітні платні послуги ПМГ (письмова угода батьків з дирекцією є обов'язковою) через систему LiqPay.

Будьте уважні при заповненні!

грн

*Обов’язково для заповнення

Увага! до платежу додається коміссія банку у розмірі 2.75%

Як здійснити оплату онлайн?

Увага! Практично всі банки України обмежують можливість здійснювати електронні платежі побоюючись шахраїв. Для здійснення електронних платежів, Вам слід подзвонити з МІСЬКОГО ТЕЛЕФОНА на БЕЗПЛАТНИЙ НОМЕР (вказано на картці) та замовити конкретну РАЗОВУ або ЩОМІСЯЧНУ суму для оформлення платежу.

  1. Заповніть форму і натисніть кнопку "Надіслати"
  2. Після натискання кнопки "Надіслати" ви перейдете на сторінку, де побачите інформацію, яку ввели раніше, і вам буде запропоновано підтвердити цю інформацію або змінити її, якщо ви щось ввели помилково.
  3. Натиснувши кнопку "Підтвердити" ви перейдете на сторінку процесингового центру LiqPAY (Приватбанк). На сторінці буде показано, призначення платежу, сума платежу і одержувач.
  4. Після натискання кнопки «купити» вам буде запропоновано ввести номер свого мобільного телефону, а потім код (пароль), який надійде на ваш телефон як SMS-повідомлення. Пароль одноразовий і необхідний для того, щоб LiqPAY зареєстрував вас, як особа, що бажає здійснити оплату з банківської карти.
  5. Після введення одноразового пароля знову з'явиться інформація про те, кому, скільки і за що Ви збираєтеся заплатити, і буде запропоновано ввести дані картки, з якої Ви хочете здійснити оплату.
  6. Після натискання кнопки «Cплатити» знову буде запропоновано ввести номер свого мобільного телефону, на який прийде SMS-повідомлення з одноразовим паролем. Пароль необхідний для того, щоб LiqPAY перевірив, що саме власник зазначеної карти, а не стороння особа, намагається здійснити платіж з цієї картки.
  7. Після перевірки Вам буде показана інформація за що, скільки і з якою карти Ви збираєтеся зробити оплату, і буде запропоновано сплатити або повернутися назад.
  8. Завершення процесу оплати здійснюється натисканням кнопки «Cплатити».
liqpay logo