Реформа шкільного харчування продовжиться попри повномасштабну війну
9 лютого відбулася стратегічна сесія, у якій взяли участь представники кількох міністерств, зокрема МОН, МОЗ, Мінекономіки та Мінагрополітики, громадських організацій та міжнародних донорів. Під час зустрічі було визначено основні напрямки роботи з реформування системи шкільного харчування.
Для ПМГ,ця тема є дуже актуальною.На 2022 рік було заплановано та виділено великі кошти на капітальну реконструкцію їдальні,однак,на заваді стала війна.Сподіваємось,що депутати міськради не забудуть про нас розглядаючи ПСЕР на 2023 рік,тим більше,що проєкт реконструкції їдальні вже готовий.
Про це на своєму Телеграм-каналі повідомила Олена Зеленська.
Робота, розпочата ще в січні 2022 року, за її словами, має продовжитися в таких сферах:
- організація якісного харчування: закупівлі та фінансування;
- відновлення та модернізація харчоблоків: комплексний підхід;
- впровадження та дотримання системи НАССР; розвиток кадрового потенціалу;
- формування культури здорового харчування, впровадження нових норм та меню.
“Напередодні вторгнення ми запустили реформу шкільного харчування, щоб годувати корисно і якісно водночас. Ми не тільки змінили нормативну базу, розпочали оновлювати шкільні харчоблоки, навчати кухарів – ми прагнули сформувати культуру здорового харчування, через школу принести знання про правильну їжу не тільки дітям, а й їхнім сім’ям. Це мало вплинути не лише на учнів – на всю країну”, – нагадала Олена Зеленська.
Вона наголосила, що на продовження реформи команду надихають учителі й учні, які, “попри обстріли та небезпеку, розпочали і продовжують навчальний рік”. Реформа шкільного харчування знову на часі, адже вона покликана покращити фізичний стан дітей, показати їм піклування й турботу.