Щоденні новини

Конкурс-захист наукових робіт МАН відбудеться онлайн

03.12.2022

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в поточному навчальному році відбудеться в дистанційній формі.

Така форма проведення закріплена наказом Міністерства освіти і науки.

детальніше »

Запрацювали очно ГПД та ще один клас початкової школи

02.12.2022

З цього понеділка,на базі спеціалізованої школи №3,запрацювала група подовженого дня.ГПД була створена згідно поданих заяв батьків першокласників.Вихователем ГПД призначена досвідчена вчителька початкових класів СУХОБРУС Світлана Михайлівна.Вона пройшла всі необхідні курсові перепідготовки,курс НПП "Інтелект України".

детальніше »

Наш скромний вклад у Перемогу

01.12.2022

30 листопада було доставлено на Донбас партію бензинових пилок (10 штук), запчастин до них, оливи та оцинковані труби для «буржуйок». Таке було прохання командира військової частини, що зараз перебуває на Донбасі на першій лінії фронту.

З цією частиною, яка раніше базувалась у Маріуполі, ми дружимо не перший рік.

детальніше »

Як залишатися на зв'язку в критичній ситуації: поради фахівців

01.12.2022

Ворог атакував інфраструктуру по всій країні, у тому числі мішенню ворога знову стали обʼєкти, які забезпечують роботу звʼязку.

Через це Держспецзв'язку рекомендує обмежити споживання мобільного зв'язку до мінімуму:

детальніше »

Проєктна діяльність: Building Bridges International

30.11.2022

Одним з міжнародних проектів у яких бере участь наша гімназія є Building Bridges International. Проект заснований, як мовний майданчик для учнів та вчителів з різних країн світу для ознайомлення з культурою та традиціями різних країн, подолання стереотипів та мовного бар'єру. Протягом останніх двох років активними учасниками зустрічей були члени гімназійного євроклубу New Generation ( координатор Науменко О.В) , а цього року до проекту також доєдналися учні п'ятих класів. Минулого тижня відбулася онлайн зустріч, під час якої учні з Уругваю,Італії,Пакістану,Індії, Молдови,Тайваню, Польщі та України мали можливість познайомитися, поспілкуватися, задати запитання, пограти у ігри та спланувати наступну роботу у проекті.

детальніше »

Наша екс-випускниця брала участь у зустрічі міністерок європейських країн

29.11.2022

Делегація міністерок з європейських і міжнародних справ країн Європи разом із віцепрезиденткою Європарламенту Ніколою Бір зустрілися зі студентками Київського національного університету імені Тараса Шевченка.Серед запрошених студентів була і наша випускниця Анастасія Горбенко,яка нині навчається у військовому інституті КНУ ім.Шевченка.

детальніше »

Проєктна діяльність: співпрацюємо з AISEC

28.11.2022

У листопаді 2022 р. учні 6А класу взяли участь у цікавих та пізнавальних квестах «Країна нескорених» та «Як і навіщо розвивати в собі лідерські якості». Їх провели амбасадори найбільшої в світі молодіжної організації AISEC, що розвиває лідерство серед молоді – студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Шестикласники виявили неабияку активність та зацікавленість в обох квестах, показуючи високий рівень знань з обох питань. Історичний квест поглибив знання з історії України, української мови та літератури, сприяв національно-патріотичному вихованню учнів.

детальніше »

Виставкова діяльність : є золота медаль міжнародної виставки

27.11.2022

Із сайту КЗ "Черкаського обласного інституті післядипломної освіти педагогічних працівників" http://oipopp.ed-sp.net стало відомо,що збірник,підготовлений вчителями ПМГ з узагальненим досвідом роботи "Сучасний досвід реалізації міжнародного партнерства полілінгвістичної гімназії в умовах викликів сьогодення",отримав Золоту медаль міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти-2022",що щойно завершилась в Києві http://www.vsosvita.com.ua.Це наша чергова Золота медаль,практично всі останні 5 років ми подавали матеріали на цю найпрестижнішу в Україні освітянську виставку і отримували найвищі нагороди.


детальніше »

Творимо сайт разом: пятикласниця-каратистка Головня Ангеліна стала призеркою турніру

26.11.2022

Головня Ангеліна учениця Першої міської гімназії 5-Б класу брала участь у ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ГОДЗЮ-РЮ КАРАТЕ 2022 де виборола І місце в розділі командне ката 10-11 років, II місце в розділі ката годзю-рю 10-11 років (категорія А), ІІ місце в розділі ката годзю-рю 10-11 років (категорія С) та стала золотою та срібною призеркою всеукраїнського турніру який проходив в м. Одеса.

детальніше »

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

26.11.2022

25 листопада в 7-8 класах були проведені уроки до Дня вшанування пам’яті жертв Голодоморів. Про ті події вже не можна розповідати не порівнюючи їх з сучасними подіями, та сучасним злочином проти українського народу. Саме тому дискусії та обговорення були дуже емоційні. Учні ділилися спогадами своїх родин, аналізували сучасні події, порівнювали трагедії українського народу. Особливе враження на учнів вплинуло меню ресторану “Непораховані з 1932”, який був створений у 2017 році Українською академією лідерства. Це страви, які рятували життя з інгредієнтів для нас дуже не звичних: натерта трава, подрібнені картоплинні відходи, запечена кришена солома, перетерта в борошно кора дуба. На останок діти побажали один одному швидкої Перемоги, покарання злочинців і поверне до звичного життя та не повторення геноцидів в світі.

детальніше »

Творимо сайт разом:численні таланти Олі Олійник з 5-Б

25.11.2022

Нещодавно у місті Черкаси відбулись відкриті всеукраїнські змагання зі спортивного бального танцю Pearl’s cup, в яких взяла участь гімназистка 5-Б класу Олійник Юлія і посіла ІІ місце в категорії Соло Е до 12 років Латина та ІV місце в категорії Соло Е до 12 років Стандарт. Юлія займається спортивними бальними танцями з 5 років, зараз в танцювальному клубі «Арт-Данс». Крім цього, бере активну участь у житті гімназії, відмінно навчається та має безліч різносторонніх інтересів, де досягає певних успіхів. Захоплюється художньою творчістю, приділяє багато часу спорту: легкій атлетиці та плаванню.

детальніше »

Важливість лідерства: учні нашої гімназії взяли участь в проєкті «Lead For Peace. EduUp»

24.11.2022

У листопаді учні 6-8-х класів взяли участь у проєкті «Lead For Peace. EduUp», який був проведений за організаційної підтримки локального комітету Всеукраїнської молодіжної організації «AIESEC in Ukraine».

LEAD for PEACE – це низка проєктів від AIESEC в Україні, які допомагають українцям сьогодні. Мета проєкту EduUp: дати дітям і молоді від 6 до 18 років можливість отримувати різносторонні знання і відкривати для себе нові горизонти.

детальніше »

Німецькомовний Speaking Club у 5-х класах

23.11.2022

В період онлайн навчання є величезна потреба в «живому спілкуванні». Саме тому вчитель німецької мови Олена Борисівна Харламбова-Фенске організувала розмовний клуб з німецької мови для учнів 5-х класів, запросивши їх на регулярні недільні зустрічі в кафе «Lviv Croissants». Ідея такого волонтерського мовного проєкту була залюбки підтримана гімназистами та їх батьками, адже це не просто додаткове заняття з німецької мови, а можливість розвитка комунікативних навичок і розширення словникового запасу у невимушеній та неформальній атмосфері. Діти вчяться сприймати мову на слух, бути частиною розмови. 

детальніше »

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" - візьми участь!

22.11.2022

У зв’язку з агресією російської федерації Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру» у 21-22 н.р. (для учнів 2 – 11 класів) вчасно провести не було можливості.

Пропонуємо всім охочим зараз безкоштовно взяти участь у цьому етапі Конкурсу у форматі on-line. Заявки на участь у Конкурсі надсилати не потрібно. Реєстрація на участь буде проведена під час проведення конкурсу. https://www.math.ippo.kubg.edu.ua 

детальніше »

Творимо сайт разом: шестикласники зустрілись із героїчним захисником

21.11.2022

Напередодні Дня Гідності і Свободи, який відзначається 21 листопада, гімназисти 6-Б класу (класний керівник О. В. Потьомкіна) спілкувалися із захисником, воїном, який відстоював незалежність і територіальну цілісність нашої Батьківщини, а нині перебуває на реабілітації в нашому місті. Зустріч гостинно була організована працівниками Черкаської обласної бібліотеки для дітей і відбувалася у форматі «запитання-відповідь». До заходу долучилися й батьки наших гімназистів. Діти цікавились озброєнням, харчуванням наших бійців, умовами перебування.

детальніше »

Творимо сайт разом: черговий спортивний успіх Ольги Степанець

21.11.2022

12-13 листопада 2022 року у м. Бухарест (Румунія) відбулися Міжнародні змагання з аеробної гімнастики «Bucharest Open Cup-2022». У складі збірної команди України була і гімназистка 8-Б класу Ольга Степанець. Протягом багатьох років Ольга займається спортом і хореографією, і мала вагомі досягнення. Так, у 2019 році вона увійшла до топ-25 талановитих дітей України за версією проєкту «Енциклопедія дитячих талантів» за досягнення у танцювальному мистецтві. І цього разу Ольга додала до колекції свої досягнень І місце у програмі аероденс.

детальніше »

Олімпіади-2022: результати з іноземних мов

21.11.2022

12 листопада на базі спеціалізованої школи № 33 проходив ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов, в якому брали участь наші гімназисти. Результати були оприлюднені на сайті «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради

Наші гімназисти отримали 28 перемог.

детальніше »

Шкільні твори можна не читати, а слухати: аудіохрестоматія для учнів 5 класів

20.11.2022

Освітяни Полтавщини створили хрестоматію в аудіоформаті, яка містить твори шкільної та позашкільної програми. Це перший подібний проєкт в Україні.

Хрестоматія доступна на YouTube-каналі “Вінілосховище”

детальніше »

У закладах освіти Черкас обладнують “пункти незламності”

19.11.2022

“Пункти незламності” матимуть генератори на випадок екстрених відключень. Тут усі, хто цього потребують, зможуть обігрітися; передбачені також медпункти, запаси води й харчових продуктів, місця для сну.

Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням на заступницю міського голови Черкас Анастасію Чубіну.

детальніше »

Оголошення

20.09.2022

Національна гаряча лінія безкоштовної психологічної допомоги для дітей та молоді працює за номерами 0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 116 111 (з мобільного)

12.09.2022

Структура 2022-2023 навчального року:

 • І семестр: з 01.09.2022 по 23.12.2022
 • ІІ семестр: з 09.01.2023 по 31.05.2023
 • протягом навчального року проводяться канікули:
 • осінні: з 31.10.2022 до 06.11.2022
 • зимові: з 24.12.2022 до 08.01.2023
 • весняні: з 27.03.2023 до 02.04.2023
28.08.2022

До уваги здобувачів освіти.Відновлено роботу Ошколи та Classroom.Якщо ви загубили корпоративну адресу,або у вас її немає,зверніться до класного керівника або до техпідтримки.Якщо ви не отримуєте повідомлень з Ошколи - зробіть ті ж самі дії.

28.02.2022

До відома жителів мікрорайону.У гімназії немає підвальних приміщень.Найближчі укриття знаходяться у СШ №3,ТРЦ "Любава" та "Плазма".

31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ
    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Чи задоволений ти своїми оцінками?

    Так,це мій рівень знань - 8

    Ні,я недопрацьовую - 3

    Ні,мене недооцінюють - 5

    Це краще знає вчитель - 1

    Чи потрібен в NZ.UA коментар до оцінки?

    Так,це хороша опція - 18

    Ні,я можу сам розібратись - 0

    Ні,він зовсім не потрібен - 0

    А що,є така опція? - 1

    Якщо ти незадоволений оцінкою,що ти робитимеш?

    Старатимусь більше працювати - 9

    Спробую перескласти погану оцінку - 4

    Споритиму з учителем - 2

    Піду на апеляцію в кінці семестру - 2

    Поскаржусь дирекції - 0

    Нічого,мені байдуже - 1

    Чи контролюють твої батьки твоє навчання?

    Так,переглядають мої оцінки - 14

    Так,контактують з класним керівником - 0

    Ні,повністю мені довіряють - 6

    Їм до мого навчання байдуже - 1

    Чи звертались твої батьки у віртприймальню сайту?

    Так - 3

    Ні - 13

    Не знаю - 5

    А що це таке? - 0

    Чи плануєш ти святкувати новий рік?

    Так,як завжди - 5

    Так,але дуже скромно - 11

    Ні- війна - 2

    Ще не знаю - 2