Щоденні новини

У Черкасах урочисто погасили нову поштову марку "Українська Мрія"

29.06.2022

28 червня у Черкасах урочисто погасили нову поштову марку "Українська Мрія". Марка присвячена найбільшому у світі літакові АН-225 "Мрія", знищеному росіянами на аеродромі в Гостомелі. Через те, що авторка малюнка школярка, то гасили марку черкаські діти,в тому числі й наші гімназистки Олійник Оля та Юлія.До погашення марки було запрошено учнів 3-х шкіл Черкас,які раніше брали участь у конкурсах Укрпошти та визнавались переможцями.

детальніше »

Вітаємо переможців конкурсу «Найактивніший Євроклуб» Євроквізу 2021!

28.06.2022

Протягом навчального року наші гімназисти брали активну участь у Всеукраїнській євровікторині  "Євроквіз 2021". З ініціативою участі виступив гімназійний євро клуб “New Generation” , координаторка   вчителька англійської мови Олена Науменко, який і став одним з переможців серед євроклубів України. Наш євроклуб посів почесне третє місце за кількістю учасників, що увійшли у сотню найкращих знавців про структуру, культуру країн, спорт, промисловість  та історію Європейського Союзу. Бали нараховувались за правильні відповіді на питання і швидкість проходження вікторини. Наші учасники отримали  чудові призи та сертифікат переможця від  Представництва ЄС в Україні.

детальніше »

До Дня Конституції в Черкасах проведуть воркшопи, айстопери, квести та ще багато чого цікавого

27.06.2022

Враховуючи нинішні реалії кожне наше державне свято сприймається особливо значуще. Адже у час війни росії, спрямованої на знищення нашого народу, дати, що нагадують нам про нашу боротьбу за державність і про ствердження нас як нації на цьому шляху, - набувають нового символізму.

Тож, цього року, до Дня Конституції у нашому місті підготували трохи більше патріотичних заходів, ніж зазвичай, – різноманітні флешмоби, воркшопи, виставки дитячих патріотичних малюнків, кінопоказ, творчий айстопер та джазовий вечір від такого улюбленого всіх містян гурту «Cherkasy Jazz Orchestra». Більше того, навіть наймолодші громадяни в садочках будуть знайомитись з головним законом нашої держави у різноманітних формах – від вивчення дитячої Конституції у віршиках до пізнавальних квестів.

Отже, в рамках відзначення 26-ї річниці Дня Конституції України запрошуємо черкасців приєднуватись та разом відзначити це свято як ніколи раніше у єдності нації за величезною вірою у нашу Перемогу:

детальніше »

Документи про освіту інтегрують у «Дію»

25.06.2022

Документи про освіту будуть інтегровані у застосунок «Дія», щоб люди з тимчасово окупованих територій могли користуватися їх цифровими копіями.

Про це повідомила віце-прем'єр-міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук за результатами наради з керівництвом МОН, народними депутатами, представниками державних органів і громадського сектору.


детальніше »

Учителі мають повернутись з-за кордону для офлайн роботи

24.06.2022

Кожен учитель, якщо буде оголошено очне навчання в школі, де він працює, має повернутись з-за кордону і працювати офлайн.Cтаном на 24.06.22 5 учителів ПМГ перебувають за кордоном.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет під час телемарафону.

За його словами, у небезпечних районах учителі зможуть і далі працювати дистанційно.

детальніше »

Українські діти можуть продавати свої малюнки на спеціальній платформі

23.06.2022

Для українських дітей створили платформу LELEKA, на якій вони можуть продавати свої малюнки.

Будь-яка дитина до 18 років може надіслати свій малюнок, а дизайнери проєкту перетворять його на якісний digital-файл для друку. Зробити це можна за посиланням https://leleka.me/join 

детальніше »

Стартував другий етап підтвердження участі у НМТ

22.06.2022

21 червня розпочався другий етап підтвердження учасниками основної сесій національного мультитесту ЗНО участі у тестуванні.

На цьому етапі учасник основної сесії НМТ має остаточно визначитися з вибором міста/країни для проходження тесту.

Для цього учаснику тестування на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, де зручніше буде пройти тестування незалежно від того, де перебуватиме учасник у період проведення основної сесії, ー в Україні чи за кордоном. Етап підтвердження триватиме до 7 липня 2022 року.

детальніше »

Призначено класних керівників

21.06.2022

Наказом директора гімназії призначено майбутніх класних керівників:

 • 1А- Демешеву С.С.
 • 1Б- Юларжи В.І.
 • 5А- Науменко О.В.
 • 5Б- Корнієнко Г.Л.
 • 5В- Смірнову С.С.

Вищезазначені вчителі приступлять до виконання своїх обов"язків з 1 вересня.

детальніше »

Тривалість навчального року визначатиме Кабінет Міністрів

20.06.2022

Під час дії воєнного стану тривалість навчального року визначатиметься Кабінетом Міністрів.

Про це повідомив голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, коментуючи ухвалення парламентом змін до деяких законів в сфері освіти.

детальніше »

У яких країнах за межами України можна скласти НМТ

19.06.2022

У звʼязку з бойовими діями на території України у 2022 році замість зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено національний мультипредметний тест (НМТ).

Участь у мультитесті може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася для проходження тестування відповідно до встановлених вимог.

детальніше »

Гімназія випустила в світ 52 випускники

18.06.2022

17 червня гімназія проводжала у доросле життя своїх випускників. На ганку гімназії зібралися одинадцятикласники і їх батьки, учителі, дирекція, гості. В такий не простий час, з тривогою у серці всі присутні стали свідками урочистого вручення свідоцтв про повну середню освіту нашим випускникам, їх прощання з гімназією і дитинством. Випускники,а їх було 22,що перебувають за кордоном,могли спостерігати за дійством в режимі онлайн стриму.Зустріч була наповнена приємними і теплими спогадами про шкільне життя, учителів і дні проведені разом.

детальніше »

Учнів України запрошують на англомовний розмовний клуб

17.06.2022

ГО “Смарт освіта” проводить набір учнівства на англомовний розмовний клуб з українською вчителькою Світланою Ковалик, яка багато років працює в Мексиці.

Зареєструватися можна за цим посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSckq_5Ghnv2uXfuuAjq2rLUM-aR7l8jRB0jb1K8z2RrpGPvBg/viewform

Цей розмовний клуб підійде учням 6–11 класів зі середнім рівнем знання англійської мови (B1- intermediate), які хочуть покращити свої знання.

детальніше »

Випускники за кордоном можуть отримати атестати в дипломатичних установах

16.06.2022

Згідно зі спільним наказом Міністерства освіти і науки та Міністерства закордонних справ, випускники 9 і 11 класів, які внаслідок війни вимушені були виїхати за кордон, зможуть одержати свідоцтва про освіту в дипломатичних представництвах України.

Випускникам видаватимуть документи про базову і повну середню освіту на підставі заяв батьків або випускників, які треба подавати до школи. Заяву (її скановану копію чи фотокопію) можна подати особисто, факсом, електронною поштою або іншими засобами зв’язку.

детальніше »

Долучаємось до Всеукраїнської спортивно-оздоровчої кампанії

15.06.2022

З метою використання кращого досвіду і сприяння закладам освіти в організації фізкультурно-оздоровчої роботи під час літніх канікул Міністерство освіти і науки України започатковує проєкт «Будь активним заради Миру» (#BeActive for Peace), який об’єднав Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Рух Олександра Педана «Junior», ГО «UkraineActive», Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Українсько-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я», ГО «U-sport», спортивні федерації за підтримки Міжнародного дитячого фонду ЮНІСЕФ.

детальніше »

Серія безплатних вебінарів для вчителів з 15 червня – як долучитися

14.06.2022

ГО “Смарт освіта”, nus.org.ua і студія онлайн-освіти EdEra за підтримки Представництва “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні запускають серію безплатних вебінарів для вчителів із провідними експертами галузі.

На 5-х зустрічах у вас буде можливість почути про таке

детальніше »

Проведено зібрання батьків перших класів

13.06.2022

9 червня було проведено зібрання батьків майбутніх першокласників. 1 червня було видано наказ директора про зарахування до перших класів 66 претендентів з числа тих,хто подав заяви та мав право на зарахування.

Значна частина батьків прийшла та взяла участь у зборах.Перед присутніми виступили директор та заступник директора Виноградова С.О.

детальніше »

Учнівство 5–11 класів запрошують на літні онлайн-заняття

12.06.2022

ГО “Смарт освіта” запрошує на безплатні літні онлайн-заняття учнів і учениць 5–11 класів, які потребують підтримки в опануванні навчального матеріалу.

Заняття відбуватимуться з 18 липня до 21 серпня за підтримки ChildFund International. Зареєструватися можна за цим посиланням.

Реєструючись, ви можете обрати предмети, з яких дитина потребує підтримки. Навчання відбуватиметься онлайн тричі на тиждень і триватиме по 3 години. Для кожної вікової категорії буде створено окремий розклад.

детальніше »

До уваги батьків: учнів не відраховуватимуть за невідвідування офлайн-уроків із 1 вересня

11.06.2022

Учнів та учениць, які з 1 вересня не відвідуватимуть уроки в офлайн-форматі, не відраховуватимуть зі шкіл.

Про це заявив міністр освіти Сергій Шкарлет.

“Відрахування жодної дитини в разі невідвідування занять офлайн не буде. Це основна вимога. Ми на сьогодні навчились працювати у подвійному, змішаному, дистанційному форматі, тобто найголовніше завдання МОН, і мобілізаційне завдання теж, – це забезпечити освітній процес. У будь-якому форматі. Дитина не має бути відірвана від освітнього процесу і отримання знань”, – сказав Шкарлет.

детальніше »

Оголошення

26.06.2022

Для отримання розсилки актуальної інформації,прохання до батьків першокласників,що знаходяться за кордоном,надати свій e-mail на serte@i.ua

17.06.2022

Гімназія оголошує додатковий набір учнів до 10-х класів.Звертатись у офіс директора,тел. 337121

11.06.2022

Гімназійну форму можна замовити в ПП "Інтарсія"", тел.098 4276412 (Наталія) або в інших ФОПів міста.Вимоги до форми http://www.fcg.ck.ua/uniform

28.02.2022

До відома жителів мікрорайону.У гімназії немає підвальних приміщень.Найближчі укриття знаходяться у СШ №3,ТРЦ "Любава" та "Плазма".

31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ
    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Який варіант навчання з 1.09.22 пріоритетний?

    Онлайн навчання - 22

    Змішане навчання - 5

    Офлайн навчання - 5

    Важко відповісти - 3

    За яких умов вас влаштує офлайн навчання?

    Лише при умові закінчення війни - 25

    За умови наявності укриття в ПМГ - 5

    За умови наявності укриття поблизу - 4

    Важко відповісти - 1

    Чи варто проводити опитування влітку?

    Так - 29

    Ні - 1

    Мені байдуже - 1

    За яких умов варто навчатись офлайн?

    Якщо закінчиться війна - 29

    За будь-яких умов - 3

    Не знаю - 2

    Чи варто навчатись офлайн з 1.09.22?

    Так - 6

    Ні - 22

    Не знаю - 7