Щоденні новини

Про виконуючих обов'язки директора гімназії

02.07.2020

З 1 липня директор перебуває у відпустці. Наказом департамента освіти та гуманітарної політики ЧМР виконуючою обов'язки керівника закладу з 1 до 10 липня призначено заступника директора Науменко Олену Василівну. Вона праццює з 9.00 до 14.00 год. щодня.

З 13 до 31 липня обов'язки директора виконуватиме заступник директора з АГЧ Касьяненко Олена Василівна,тел. 337121

На запитання ВІРТУАЛЬНОЇ ПРИЙМАЛЬНІ сайту директор відповідає осбисто. Можливі незначні затримки з розміщенням відповідей.

детальніше »

Творимо сайт разом: перемога Антоніни Базько

01.07.2020

Ще 22-23 лютого 2020 року в Київській гімназії східних мов № 1 Святошинського району було проведено ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади зі східних мов (арабська, корейська, китайська, перська, турецька, гінді, японська). Наш сайт та газета ГІМНАЗИСТ писали про це, однак офіційних результатів ніде оприлюднено не було, хоча, на сайті київського інситуту післядипломної освіти вчителів, що були одними із співорганізаторами олімпіади, все свідчило про перемогу Антоніни Базько з 9-А класу.

У олімпіаді брали участь учні 8-11 класів зі шкіл України, де вивчається японська мова. І ось,на початку червня Антоніна нарешті отримала Диплом переможця, з чим ми її вітаємо. На жаль, із-за карантину, у 2020 році не проводився 4 етап олімпіад. Із Антоніною, в 4 етапі повинні були брати ще 14 гімназистів. Це була б рекордна кількість учасників від області, та на жаль, пандемія коронавірусу порушила всі плани та перспективи, особливо випускників-переможців...

детальніше »

Творимо сайт разом: успіх Іллі Бордагова

30.06.2020

Вітаємо гімназиста 5-Б класу Бордагова Іллю з серйозною спортивною перемогою (класний керівник Лукіч В.В). Нещодавно Ілля брав участь у Відкритій першості спортивного клубу Juma Junior в м.Харків з квадрокросу та виборов перше місце у спортсменів із Сум та Харкова.

Вітаємо Іллю з перемогою і бажаємо нових досягнень! Автори сайту впевнені,що 5-Б буде класом зі спортивними досягненнями найвищого рівня, адже їх класний керівник є вчителем фізичного виховання і нещодавно сам отримав престижний статус тренера юних футболістів.

детальніше »

ЗНО з української мови і літератури: напередодні тестування

30.06.2020

У вівторок, 30 червня основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року продовжиться обов'язковим для усіх учасників тестуванням з української мови і літератури.

Для участі у тестуванні зареєстровано майже 370 тисяч учасників. Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10:50.

Для уникнення скупчень біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочинатиметься о 9:50. У запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено проміжок часу, протягом якого йому рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

детальніше »

РНБО: є ймовірність, що школи восени працюватимуть дистанційно

29.06.2020

У Раді національної безпеки і оборони допускають, що восени більшість шкіл можуть перейти на дистанційне навчання.

Про це під час проведення наради в Офісі Президента, що була присвячена зростанню захворюваності на коронавірус, сказав секретар РНБО Олексій Данілов.

Зокрема, Данілов заявив, що «існує ймовірність того, що восени більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання, тож уже сьогодні має бути підготовлено відповідні технічні можливості».

Окрім того, міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що за останній місяць ситуація в країні значно погіршилася: якщо на кінець травня фіксувалося 300-400 лабораторно підтверджених випадків зараження на добу, то нині – 900-1000, втричі зросла кількість тих, кого госпіталізують. Основна причина такого стану справ, за словами міністра охорони здоров’я, – нехтування правилами карантину.

Зокрема, понаднормове перевезення людей у громадському транспорті, нехтування засобами індивідуального захисту, недотримання соціальної дистанції.

детальніше »

Підсумки традиційного гімназійного конкурсу "Гімназист року"

28.06.2020

Закінчуємо повідомляти результати щорічного гімназійного конкурсу ГІМНАЗИСТ РОКУ.

В номінації ПОЛІГЛОТ ГІМНАЗІЇ переможцем визнано Базько Антоніну з 9-А класу

В номінації НАВЧАННЯ переможцем став Мироненко Кирилл з 9-Б класу із середнім балом за результатами семестру 11.82. Зазначимо, Кирилл встановив абсолютний рекорд у кількості перемог у цій номінації конкурсу за всі його роки існування.

В номінаціях ПРОМЕТЕЙ НАУКИ та ЕЛЕГАНТ- КЛАС переможці не визначались. Вітаємо переможців!

Дипломи лауреатів вони отримають у День Знань 1 вересня 2020 року. 

детальніше »

Підсумки традиційного гімназійного конкурсу "Гімназист року" (продовження)

27.06.2020

Продовжуємо повідомляти результати щорічного гімназійного конкурсу ГІМНАЗИСТ РОКУ.

В номінації КРЕАТИВ-КЛАС переможцем визнано класний колектив 6-А класу (класний керівник Момот Ю.В.)

В номінації ЛІДЕР САМОВРЯДУВАННЯ переможцем стала президент клубу FCG-TV Хоменко Юлія з 6-А класу. 

В номінації ТВОРЧА ОСОБИСТІСТЬ переможцями визнано Делікатну Віолетту з 9-А та Федину Поліну з 5-Б.

В номінації ОЛІМПІЙСЬКИЙ РЕЗЕРВ переможцем визнано Крутогуза Кирила з 11-А класу

Вітаємо переможців! Вже завтра відвідувачі взнають імені інших переможців конкурсу.

детальніше »

Гімназійний конкурс "Гімназист року - 2020"

26.06.2020

Підбито підсумки традиційного гімназійного конкурсу ГІМНАЗИСТ РОКУ.

Так, як значна частина другого навчального семестру пройшла в режимі карантину, деякі номінації цього разу не присуджувались.

В номінації ІНТЕЛЕКТ-КЛАС переможцем визнано класний колектив 5-Б класу (класний керівник Лукіч В.В.) із середнім балом 9.58.

Високі показники показали: 11-Б (9.5), 6-Б (9.42), 5-А (9.4), 8-А (9.2), 8-Б (9.0)

Вітаємо переможців! Вже завтра відвідувачі взнають імені інших переможців конкурсу.

детальніше »

Т.в.о. міністра освіти і науки призначено Сергія Шкарлета

26.06.2020

Уряд призначив Сергія Шкарлета тимчасово виконуючим обов’язки міністра освіти і науки України. Відповідне рішення було прийнято під час засідання КМУ сьогодні, 25 червня 2020 року.

Для цього Кабмін додав ще одну ставку заступника міністра у штатний розпис МОН, адже тільки з цієї посади можна призначити т.в.о. Відтепер в МОН 7 штатних одиниць заступників Міністра та державний секретар.

детальніше »

В Україні стартує ЗНО 2020. Перший тест - математика

25.06.2020

Сьогодні в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. 22 наших випускників братимуть сьогодні участь у першому ЗНО з математики.

А ще вчора, наші випускники,як і тисячі їх однолітків в Україні,вирішували питання чи зараховувати результати ДПА у формі ЗНО чи ні.

Старт цьогорічного тестування через карантинні заходи був відтермінований більше ніж на місяць. Наразі епідеміологічна ситуація дозволяє провести тестування у період з 25 червня до 17 липня.

детальніше »

Департамент освіти та гуманітарної політики запрошує знятися у відеоролику про Черкаси

24.06.2020

Департамент освіти та гуманітарної політики запрошує учнів, батьків, вчителів спробувати себе в ролі акторів і знятися у відеоролику про Черкаси.

Ми шукаємо черкасців різного віку, що мають різні вподобання. Та їх має об’єднувати одне – любов до Черкас. Ми тримаємо зміст відеоролику в таємниці. Але одне можемо сказати: відео презентуватиме інтернет-проєкт, що у новому форматі викликатиме в людей асоціації з Черкасами.

детальніше »

Епідеміологічна ситуація дозволяє провести ЗНО

23.06.2020

Епідеміологічна ситуація дозволяє провести зовнішнє незалежне оцінювання у період з 25 червня до 17 липня.

Про це заявила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, з посиланням на рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

«Сьогодні Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення: епідеміологічна ситуація дозволяє провести ЗНО у запланований термін – з 25 червня до 17 липня. Водночас МОН, Український та регіональні центри оцінювання якості освіти, пункти тестування готові провести ЗНО-2020 у безпечних умовах згідно з рекомендаціями Головного державного санітарного лікаря України. Ми вдячні партнерам за допомогу в забезпеченні пунктів проведення ЗНО засобами захисту для учасників тестування, інструкторів та медиків», – зазначила Любомира Мандзій.

Під час зовнішнього незалежного оцінювання допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься за відсутності ознак респіраторних захворювань, а також наявності маски або респіратора.

детальніше »

Безпека під час літніх канікул

22.06.2020

Після тривалого карантину та дистанційного навчання,розпочались літні канікули. На жаль, небезпек і ризиків залишилось чимало. Їх можна і потрібно уникнути, але для цього потрібно суворо дотримуватись певних правил та настанов.

Закликаємо всіх учасників освітнього процесу завжди пам’ятати про елементарні правила безпеки, щоб приємний відпочинок не був зіпсований. 

детальніше »

Міносвіти: кожен крок учасника в пункті ЗНО є продуманим

21.06.2020

Міністерство освіти і науки розробило алгоритм дій для учасника зовнішнього незалежного оцінювання у пункті тестування, який має зробити участь у ЗНО безпечною.

«Учасники самостійно або організованим транспортом будуть довезені до пункту тестування. До пункту тестування учасники допускаються з 9:50 до 10:50. На вулиці, перед пунктом тестування, в коридорах самих пунктів необхідно дотримуватись соціальної дистанції. І учасники про це будуть повідомлені і вже знають. На вході учасникам буде проводитись термометрія та оцінка на ознаки гострого респіраторного захворювання». - сказала в.о. Міністра Мандзій.

Також вона повідомила, що всі учасники ЗНО отримають маски та зможуть продезінфікувати руки.

«Кожен крок учасника є продуманим. З правилами ознайомлені всі учасники та інструктори. Ми будемо контролювати дотримання всіх цих правил, щоб безпечно провести зовнішнє незалежне оцінювання, і воно було безпечним для усіх», - наголосила Любомира Мандзій.

Тим часом, у гімназії проводяться консультації для випускників, що складатимуть ЗНО. Їх графік розміщено в розділі ОГОЛОШЕННЯ.

детальніше »

Результати конкурсу «Олімпіс 2019-2020»

19.06.2020

Наша гімназія активний учасник Міжнародного освітнього конкурсу «Олімпіс». Цього року 218 учнів нашої гімназії взяли участь у конкурсі з різних предметів. Учні показали гарні результати і за свої досягнення отримали нагороди: ігри, грамоти, дипломи і сертифікати. Адміністрація гімназії дякує вчителям Бойченко Л.М., Демешевій С.С.,Діхтяр Т. В.,Коломієць К.С., та Юларжі В.І. за організацію участі учнів у конкурсах, а також вчителям Мех А.В., Омельяненко О.М., Рожкову І.В., Ухань А.О.,Хворостанцевій Н.В., Чеху О.І., Юрловій Т.С., учні яких отримали дипломи. Детальну Інформацію про результати учнів можна отримати на сайті www.olimpis.com.ua

детальніше »

Парламент скасував обов'язкову державну підсумкову атестацію в Україні

18.06.2020

18 червня Верховна Рада ухвалила законопроєкт президента Володимира Зеленського, який передбачає скасування обов'язкову державну підсумкову атестацію в 2020 році.

Про це повідомляє сайт Верховної Ради. За відповідне рішення проголосували 356 народних обранців.

Закон передбачає, що учні, які завершують повну загальну середню освіту в 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації у зв'язку з карантинними заходами через коронавірус.

детальніше »

В Україні карантин продовжений до 31 липня

18.06.2020

Враховуючи зростання кількості захворювань на коронавірус Кабінет Міністрів продовжить дію адаптивного карантину до 31 липня.

Про це, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Сьогодні ми розглянемо запропонований Міністерством охорони здоров’я оновлений підхід до адаптивного карантину, який передбачає можливість посилення карантину в окремих регіонах, якщо цього вимагатиме ситуація», - сказав Шмигаль.

Також Кабінет Міністрів ухвалить постанову про зміну графіків початку роботи в окремих сферах і галузях для того щоб розтягнути в часі пікові години, коли багато людей в один час рухаються на роботу і навантажують громадський транспорт.

«Окрім цього будуть чітко зафіксовані заборони, які діятимуть під час карантину», - зазначив прем’єр-міністр.

детальніше »

Підсумки заочного етапу міського конкурсу знавців англійської мови «Paddington Bear» 2020

17.06.2020

Вивчення та популяризація іноземних мов – один з пріоритетних напрямків роботи нашої гімназії, тому творчий конкурс знавців англійської мови «Paddington Bear» , який був започаткований та проводиться на базі нашої гімназії є надзвичайно важливим. В цьому році у конкурсі взяли участь учні 13 шкіл та гімназій міста. Учасники продемонстрували гарні знання з англійської мови та зацікавленість життям маленького ведмежатка Педдінгтона. 20 кращих учасників, що отримали найбільшу кількість балів перейшли до другого туру конкурсу, але через карантин спричинений Covid- 19, конкурс закінчився після першого онлайн етапу.

детальніше »

Наша гімназія отримала диплом першого ступеня

16.06.2020

Згідно підсумків проведення XXV обласної виставки « Інноваційний пошук освітян Черкащини» методичний посібник авторського колективу педагогів Першої міської гімназії під керівництвом директора гімназії Саєнка С.І. та заступника директора Науменко О.В. « Основні напрямки міжнародного співробітництва полілінгвістичної гімназії», нагороджено Дипломом першого ступеню. Матеріали збірника визнані кращими і рекомендовані для впровадження у практику роботи педагогів області. Пишаємося нашими здобутками!

детальніше »

Творимо сайт разом: успіхи Віолетти Делікатної

15.06.2020

Весна та початок літа для Віолетти Делікатної стали зірковими, хоча більшість конкурсів вокального співу проводились мережево, однак вони стали для гімназистки 9-А класу успішними.

Так, у травні-червні цього року Віолетта брала участь у таких конкурсах:

детальніше »

Оголошення

02.07.2020

Постановою Кабміну України карантин продовжено до 31 липня 2020 року.

01.07.2020

Прийом документів до перших класів завершено 30.06.2020. Вільних місць немає.


02.03.2020

Дирекція гімназії повідомляє про додатковий набір гімназистів до 9-х класів. Додаткова інформація за тел. 337121

31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!