Щоденні новини

Старшокласників запрошують до школи «Агенти змін–2022»

19.01.2022

Учнів 8-10 класів з усієї України запрошують узяти участь у 10-й Школі з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін–2022».

Долучитись до освітнього проєкту для школярів «Агенти змін» можуть старшокласники, які мріють втілювати круті проєкти у підлітковому віці, знайти нових друзів з усієї України та здійснити свою мрію.

За умовами відбору, цьогоріч учасниками проєкту стануть 100 дітей з усієї України, які протягом 10 місяців з допомогою кваліфікованих тренерів школи, менторів та запрошених лекторів зможуть втілити у життя свою мрію та реалізувати власний проєкт.

детальніше »

Дистанційне навчання: про що треба знати батькам

19.01.2022

З 17 січня департамент освіти та гуманітарної політики м. Черкаси рекомендував всім школам міста перейти на дистанційну форму навчання. Адже з 12 січня 2022 року до правоохоронних органів щоденно надходили повідомлення про замінування закладів загальної середньої освіти міста, що ставило під загрозу збереження життя та здоров’я учасників освітнього процессу та вносило деструктив в організацію роботи і тим самим призводило до неможливості організувати системний та якісний освітній процес.

І хоч дистанційне навчання – вже ні для кого не новина, але й наразі виникають якісь непорозуміння між суб`єктами освіти.

детальніше »

Гімназія переходить на дистанційне навчання

18.01.2022

Вчора педагогічна рада вирішила перейти з 18 січня на навчання із застосуванням дистанційних технологій.Із-за безкінечних погроз мінувань та припинень освітнього процесу,департамент освіти та гімнанітарної політики ЧМР рекомендував це зробити на ближчі дні.

Всі учасники освітнього процесу отримали рекомендації через Ошколу.Детальний опис організації дистанційного навчання розміщено у щоденниках гімназистів на одній з останніх сторінок.Уроки проводитимуться в синхронному режимі.

Гімназій повністю забезпечена технічними засобами для організації навчання в режимі онлайн.

детальніше »

Тімбілдинг для найменших

17.01.2022

З метою сприяння кращої адаптації першокласників до навчання в умовах нової української школи, позитивному входженню дітей у шкільне життя, розвитку дружелюбності, емпатії та комунікабельності, комфортному психологічному клімату у колективі, виховання прагнення бути товариськими, чуйними психологічною службою гімназії було проведено заняття у 1-А класі на тему: «Дружба – надзвичайна цінність». В ході заняття першокласники вчилися розгадувати кросворд, більше дізналися про інтереси один одного, розвивали здібності невербального спілкування між собою, вивчили чудовий віршик для примирення школярів на випадок конфліктів, та активно порухалися під чудовий музичний супровід на фізкультхвилинці.

детальніше »

"ГІМНАЗИСТ РОКУ" - 2021: ПЕРЕМОЖЦІ

16.01.2022

Продовжуємо оприлюднювати імена переможців гімназійного конкурсу "ГІМНАЗИСТ РОКУ" за результатами першого навчального семестру. Переможцем в номінації "ІНТЕЛЕКТ КЛАС" став класний колектив 11-Б класу (класний керівник Недзельська В.І. Середній бал успішності класу - 9.38.

Переможцями в номінації 'НАВЧАННЯ" стали Мироненко Кирилл з 11-Б класу із середнім балом 11.94 та Подакіна Вероніка з 6-А класу з середнім балом11.5.

Вітаємо переможців!

В номінаціях КРЕАТИВ-КЛАС та ЕЛЕГАНТ-КЛАС переможці не визначались,а в номінації ПРОМЕТЕЙ НАУКИ буде визначено після захисту робіт МАН.

Нагородження переможців планується провести 17 січня.

детальніше »

"ГІМНАЗИСТ РОКУ" - 2021: ПЕРЕМОЖЦІ

15.01.2022

Продовжуємо оприлюднювати імена переможців гімназійного конкурсу "ГІМНАЗИСТ РОКУ" за результатами першого навчального семестру.

Переможцем в номінації "ПОЛІГЛОТ ГІМНАЗІЇ" стала гімназистка з 9 класу Починок Марія.

Переможцями в номінації 'ТВОРЧА ОСОБИСТІСТЬ" стали Хоменко Юлія з 8 класу,Олійник Ольга з 9 класу та Олійник Юлія з 4 класу.

Вітаємо переможців!

Вже завтри ви взнаєте імені переможців в інших номінаціях.

детальніше »

"ГІМНАЗИСТ РОКУ" - 2021: ПЕРЕМОЖЦІ

14.01.2022

Розпочинаємо оприлюднювати імена переможців гімназійного конкурсу "ГІМНАЗИСТ РОКУ" за результатами першого навчального семестру. Переможцем в номінації "ЛІДЕР САМОВРЯДУВАННЯ" став президент гімназії Остроумов Артем.

Переможцем в номінації 'ОЛІМПІЙСЬКИЙ РЕЗЕРВ" став гімназист з 9-а Упир Ілля.

Вітаємо переможців!

Вже завтри ви взнаєте імені переможців в інших номінаціях.

детальніше »

16 гімназистів братимуть участь у обласних олімпіадах

13.01.2022

Отримано наказ департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР про представництво наших гімназистів у третьому ( обласному) етапі всеукраїнських учнівських олімпіад.

16 гімназистів представлятимуть нашу гімназію у цьому турі олімпад,в основному з англійської,німецької,французької,іспанської мов,правознавства та історії. Вже 18 січня проводитимуться перші обласні олімпіади. Побажаймо нашим учасникам успіхів!

детальніше »

У місті призначили нову керівницю управління освіти

12.01.2022

11 січня у Черкасах призначили нову керівницю управління освіти. Нею стала Тетяна Ткаченко,яка до дня призначення працювала заступником директора в ЗОШ №6.

Нова начальниця 35 років очолювала один із кращих освітніх закладів міста – СШ №3 та присвятила більшу половину свого життя освіті Черкас, вивчивши не одне покоління черкасців.

11 січня її представили працівникам департаменту освіти,директорам закладів загальної та дошкільної освіти.Був на представленні Ткаченко Т.Є. і наш директор.

детальніше »

МОН збільшило граничну кількість учасників сертифікації

11.01.2022

У 2022 році стати учасниками добровільної сертифікації зможуть 2500 вчителів початкових класів, що на 500 осіб більше, ніж у попередні два роки.

Такий максимальний обсяг заяв, які можуть бути подані учасниками, визначений Міністерством освіти.

Відповідно до наказу, реєстрація педагогів для участі в сертифікації відбуватиметься пропорційно їхній кількості в кожній області в межах граничної кількості, визначеної документом.

детальніше »

Гімназійна галерея розпочала роботу в новому році дебютом Дарини Юларжи

10.01.2022

Новий 2022 рік гімназійна галерея починає свою роботу з дебюту учениці 2-Б класу Юларжи Дарини. «Даринкині тваринки» -так називаються роботи юної мисткині і увазі гімназистів представлено малюнки акріловими фарбами в унікальному стилі виконання робіт.

Даринка почала малювати з чотирьох років. Другий рік займається в художній майстерні «Артішок» під керівництвом Леуш Т.О. Найбільше дівчинка полюбляє малювати тварин, особливо котиків. Більшість картин присвятила своїй улюблениці Соні. В майбутньому Даринка мріє стати ветеринаром і відкрити притулок для тварин.

детальніше »

В Україні школи перейшли на новий стандарт харчування

10.01.2022

В Україні з 1 січня закінчився перехідний період оновлення процесу закупівель та освоєння нових технологій приготування страв у шкільних закладах. Наразі реформа шкільного харчування повинна запрацювати повною мірою.Вже з 10 січня у гімназійній їдальні безоплатне харчування буде кардинально відрізнятись від того,що було до 30 грудня 2021 року.

До речі,5 січня проведено тендер на харчування школярів ПМГ на 2022 рік,його виграла ФОП Стеценко, яка й була організатором харчування останні два роки.

детальніше »

Розпочалась реєстрація на пробне ЗНО-2022

09.01.2022

З 5 січня розпочалась реєстрація на пробне ЗНО, яка відбуватиметься на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти та триватиме до 22 січня. За підготовку та проведення ЗНО в гімназії відповідає заступник директора Виноградова С.О.

Пробне тестування відбувається з метою ознайомлення учнів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита.

детальніше »

Теплий відгук про гімназію славетного випускника

08.01.2022

У перші дні нового року на сайті Асоціації зовнішньої політики України з"явився допис нашого відомого випускника,професійного дипломата Водимира Хандогія.Редколегія вирішила розмістити його на нашому сайтові:

детальніше »

Під час канікул вчителі провели педраду

08.01.2022

5 січня відбулося планове засідання педагогічної ради. На порядок денний було винесено три питання. Так, основною темою і відтак основним питанням, яке розглядала педагогічна рада, була «Мотивація навчальної діяльності учнів і гімназистів». Основним доповідачем з даного питання була заступник директора Юлія Валентинівна Паїс, яка в своїй доповіді звернула увагу на основні теоретичні аспекти даного питання (види і типи мотивації тощо).

детальніше »

Цікаві факти про Різдво Христове

07.01.2022

Різдво Христове – чудове свято любові та надії, яке шанобливо відзначають у колі родин і дотримуються усіх традицій цього дня. Для усіх православних Різдво – це найбільше свято в історії людства, свято на честь того, що сам Бог, Творець неба і землі, Всемогутній, втілився, став людиною, щоб спасти людей усього світу.

У цей день прийнято вибачати образи минулого та дякувати тим, хто підтримував людину увесь рік.

Проте Різдво ще й овіяне загадками та цікавими традиціями, які відрізняються залежно від регіону країни.

Ми зібрали найцікавіші факти про Різдво Христове.

детальніше »

ЗМІ про наших гімназистів:Черкаський школяр збирає кубик Рубіка за шістнадцять секунд

06.01.2022

Шестикласник з Черкас,наш гімназист з 6-Б класу, Матвій Паіс збирає кубик Рубіка за 16 секунд. Школяр розповів Суспільному, як за пів року опанував спідкубінг і навчився вирішувати складні головоломки. Одинадцятирічний Матвій Паіс розповів, що для збирання кубика має спеціальний килим, який фіксує час:

"Коли я відпускаю руки і починаю збирати – час засікається, і коли я знов прикладаю руки – час зупиняється".

детальніше »

Відтворюємо традиції : Різдво

05.01.2022

Багата і щедра наша українська земля своїми полями, лісами і ріками. Багата на хліб і пісню. А ще велике багатство наше – це народні традиції та обряди. Одним із найзнаменніших і найвеличніших празників святкового зимового календаря, яким започатковується рік, є Різдво. Розпочинається воно опівночі, після Святвечора, між 6-7 січня. І з цієї миті аж до 19 січня проходить свято Коляди – свято народження Сонця. У цей період колядувати можна кожного дня. А кожен з цих вечорів називається Святвечір.

детальніше »

В Україні створять мережу екзаменаційних центрів

04.01.2022

В Україні створять мережу екзаменаційних центрів для проведення оцінювань з використанням комп’ютерної техніки.

Відповідний План заходів щодо створення мережі екзаменаційних центрів на період до 2030 року був затверджений на засіданні уряду.

Як повідомили у МОН, запровадження центрів дозволить проводити освітні оцінювання з використанням цифрових технологій, а також ефективно розвивати національну систему освітніх вимірювань.

детальніше »

Оголошення

03.01.2022

З 10 січня розпочинається вивчення китайської мови волонтером з Китаю.Є можливість сташим класам вивчати мову по суботах.Записуватись у секретаря директора.

14.09.2021

Щопонеділка з 15:10 год. та щосереди з 14:15 год.у актовій залі проводитиметься гурток "Співочі голоси гімназії" для усіх бажаючих учнів та гімназистів. В понеділок керівник гуртка Кісільова Марія Сергіївна чекає в актовій залі на учнів 2-4 класів, у середу 5-9 класів.

Планується вивчення та виконання пісень українською, англійською та іншими іноземними мовами.

31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Що ти думаєш щодо теми 'мінувань' шкіл Черкас?

    Ця витівка повинна бути покарана - 16

    Це робиться з Черкас - 5

    Це робиться з дального зарубіжжя - 12

    Мене це дуже дратує - 6

    Як тобі працюється в режимі онлайн?

    Не гірше ніж офлайн - 19

    Доволі посередньо - 5

    Погано,малоефективно - 11

    Мені байдуже - 1

    Чи вчасно починаються уроки онлайн?

    Так - 31

    Ні, є запізнення - 4

    Який відсоток однокласників приєднуються та працюють онлайн?

    100% - 9

    80% - 17

    60% - 3

    40% - 3

    20% - 0

    Оціни рівень професіоналізму роботи онлайн

    Дуже високий - 9

    Високий - 17

    Середній - 4

    Низький - 4