Щоденні новини

Вітаємо переможців МАН ІІ етапу!

20.02.2018

Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. У гімназистів 2 перших місця і 2 других. Це чудовий результат!

Абсолютними переможцями стали: Самохвалова Марія (11Б) у відділенні «Мовознавство», секції «Французька мова» з роботою «Характеристика концептуальної метафори в політичному дискурсі (на матеріалі промов Е.Макрона та Е.Філіппа)» науковий керівник - Мокрушина Тетяна Григорівна, вчитель французької мови, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, заслужений учитель України; Чепурна Каріна (11А) у відділенні «Історії», секції «Всесвітня історія» з роботою «Створення та діяльність Корпусу миру США», науковий керівник - Силенко Валерій Анатолійович, вчитель історії і правознавства, спеціаліст вищої категорії, вчитель – методист, заслужений вчитель України.

Срібло вибороли: Швець Тетяна (10А) у відділенні «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», секції «Літературна творчість» з роботою «Збірка творів «Сяйво серця», наукові керівники - Гафінова Любов Василівна, вчитель української мови та літератури , спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист та Синьоок Ганна Андріївна, кандидат філологічних наук,доцент кафедри української літератури та компаративістики Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького; Білецька Марія (10-А) у відділенні «Хімії і біології», секції «Медицини» з роботою «Оцінка характеру адаптації дітей 1-их та 5-их класів до навчального навантаження з використанням результатів клінічних аналізів крові», науковий керівник - Сисоєнко Надія Василівна, кандидат медичних наук, доцент кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького. Гімназійна родина щиро вітає переможців, наукових керівників та бажає успіхів у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН.

детальніше »

Отримуємо нагороди конкурсу «Олімпіс»

19.02.2018

Адміністрація гімназії отримала поштове відправлення від оргкомітету Міжнародного освітнього конурсу "Олімпіс". Це друковані іменні дипломи і грамоти для переможців та сертифікати для учасників цього конкурсу. У листопаді учні та гімназисти 4-5-х класів класів взяли участь у онлайн змаганнях з української мови, математики, англійської мови, інформатики, природознавства і отримали досить високі результати. ВІДМІННІ результати отримали Хасхачих Марк, Стогнієнко Вероніка, Лукавий Дмитро, Лінінг Поліна, Мальована Дарина, Починок Марія, Скрипник Дар'я, та Коваль Анна. Сертифікати отримають і вчителі, які працювали з дітьми: Рожков І.В, Діхтяр Т.В, Виногадова С.О, Васіцька С.К, Басиста Л.М.

детальніше »

Наші гімназисти вчергове виводили формулу успіху в Тернополі

18.02.2018

З 15 по 17 лютого за підтримки Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області проходив Всеукраїнський дитячий форум з міжнародною участю «Формула успіху правової держави очима дітей». Нашу гімназію представляла команда у складі Дуди Катерини і Тараненко Катерини. Завданням для делегацій з усіх куточків України було презентувати доповідь на одну з представлених тем. Наша команда обрала і захистила презентацію на тему «Розвиток медіаграмотності – стратегічний курс правової держави».

детальніше »

ТВОРИМО САЙТ РАЗОМ: ЗЛЕТ ЛЯПКАЛО СОФІЇ

17.02.2018

11 лютого у місті Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зимова фантазія» в рамках проекту «Квітуча Україна», зібраши багато яскравих і талановитих учасників з різник областей, не оминула цей конкурс і наша гімназистка Ляпкало Софія, учениця 6-Б класу, яка посіла перше місце в номінації естрадний вокал в другій віковій категорії. Протягом чотирьох років Софія займається вокалом в дитячій музичній школі №2 з викладачем Рожковою Олесею Анатолієвною. Неодноразово була призером конкурсів. Вітаємо нашу зірочку та бажаємо нових перемог!

детальніше »

КОМАНДА ГІМНАЗІЇ ЇДЕ В «АРТЕК»

16.02.2018

З 18 до 21 лютого команда гімназистів у складі Стрілецької Поліни, Каграманова Володимира та Бєлякевичв Єгора разом з керівником групи Бровченко Ю.С, братиме участь у рольовій грі "Модель ЮНЕСКО-2018", яка проводитиметься на базі державного підприємства "АРТЕК", що знаходиться в Пуща Водиця. У конкурсному відборі мали право брати участь лише школи, учасники проекту АШЮ, яких в Україні є 58, на Черкащині - три (ПМГ, СШ №17 та Смілянський природничий ліцей). Конкурсанти повинні були розробити проект на тему "Сталий туризм задля розвитку на шляху до гарантованого споживку, справедливого суспільства, надійного збереження планети", відзняти короткий відеофільм, виконати велику кількість інших завдань. Фіналістами стали 18 шкіл, в тому числі й наша команда, яка представлятиме всю Черкащину. Учасникам проекту прийдеться багато працювати в таборі "Артек", про що свідчать численні завдання, які поступають на адресу учасників, до початку рольової гри. Дирекція та учасники команди дякують заступнику директора Корнієнко Г.Л., яка провела величезну підготовчу роботу і виконала левову долю "чорнової" роботи.

детальніше »

ТВОРИМО САЙТ РАЗОМ: ЗІРКОВИЙ ЧАС ДЛЯ ПОЛІНИ СИТНИК

16.02.2018

«Зірковий час». Таку назву мав І Відкритий чемпіонат з художньої гімнастики, що зібрав 10-11 лютого шанувальників цього виду спорту в м.Черкаси. Юні гімнастки зі спортивних шкіл нашого міста, Вінниці та Одеси приїхали, щоб позмагатися за свої «зірочки». Саме зірковим він став для учениці 3-А класу, Ситник Поліни. Вона здобула І місце серед гімнасток 2008 року народження, категорія С ( вправи з обручем та булавами). Варто відмітити, що з булавами дівчинка виступала вперше і так вдало. Щиро радіємо успіхам Поліни! Та побажаємо нових досягнень та перемог!

детальніше »

ТРЕТЬОКЛАСНИКИ ЗУСТРІЛИСЬ З ВІДОМИМ ПОЕТОМ ЧЕРКАЩИНИ

15.02.2018

Справжнє дійство відбулося в Черкаській обласній бібліотеці для учнів 3-А і 3-Б класів в межах серії заходів "Майстри пера – дітям". Член Національної спілки письменників України, відомий черкаський поет, прозаїк, драматург і публіцист Сергій Носань презентував читачам свою свіжу книжку "Реп'яшок". Краще познайомитися з новим цікавим твором дітям допомагав не лише автор і працівники відділу обслуговування дітей дошкільного віку, а й численні гості. Наприклад, видавець книги Юлія Чабаненко, письменниця Лілія Блискавиця та режисер-постановник Черкаського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка Лесь Павлютін. Останній навіть виразно зачитав присутнім найяскравіші уривки з видання. Після цього читачі змогли поспілкуватися із Сергієм Луковичем, задати свої запитання (і навіть отримати приз за найвлучніше запитання, його задала Соломійка Шпунт) й відстояти величезну чергу по автограф.

детальніше »

У ГІМНАЗІЇ ПОВНІСТЮ ПРИПИНЕНО ЗАНЯТТЯ

14.02.2018

Наказом директора гімназії №33 від 14.02.2018 у гімназії припинено проведення уроків в 1-11-х класах з 15 до 18 лютого. Станом на 14 лютого у гімназії були відсутні на уроках більше 30% гімназистів, що й стало підставою для призупинення навчального процесу. Відпрацювання згаяного проводитиметься шляхом ущільнення та інтенсифікації навчального процесу. Раніше анонсовані масові заходи перенесено на наступний тиждень.

детальніше »

Гімназисти готувались до нового року – китайського

14.02.2018

12-13 лютого в гімназії 5 класи святкували китайський новий рік. Гімназисти мали нагоду більше дізнатися про звичаї та традиції Піднебесної. Організатором свята став вчитель китайської мови Чанг Пенг. Протягом двох днів учні та їх батьки поринули в атмосферу культури Сходу. Що ж потрібно робити у період святкування китайського Нового року, аби привернути щастя і благополуччя у свій дім? Червоний декор, що прикрашає кожну вулицю, вітрину і будинок Китаю під час святкування. Червоний колір всюди, тому що він пов’язаний з багатством і успіхом в китайській культурі. На вулицях висять червоні ліхтарі, а вікна і двері прикрашені плакатами й паперами, що несуть сприятливі символи або фрази. Саме тому наші п’ятикласники також спробували написати подібні символи і вчилися малювати ієрогліфи на червоному папері та робили орігамі. Новорічна вечеря — найважливіша вечеря для китайців. Зазвичай це сімейна вечеря, тому ми теж об’єднались гімназійною родиною і вчились користуватися паличками для їжі та пити чай за усіма правилами та канонами. Головне пам’ятати, що китайський Новий рік ще один привід зібрати усю родину за одним столом і побажати один одному щастя, любові та гармонії.

детальніше »

Третьокласники провели «Побачення наосліп»

13.02.2018

Останні роки набирає популярність свято закоханих та романтичних пригод. 3-А клас вирішив теж відсвяткувати цей день незвичайним способом, організувавши «Побачення всліпу». Побачення проводилось із улюбленими книгами, які ніхто не міг побачити до самої зустрічі. Книгу, яка торкнеться твого серця, треба було вибрати за першою симпатією, прочитавши опис на обгортці. Даний проект підвищить інтерес до читання та надасть можливість учням дізнатися про нові цікаві книжки, а також із задоволенням провести час в дружньому колі.

детальніше »

Оголошення

17.02.2018
 • З 19 лютого навчання у гімназії буде відновлено згідно розкладу.
 • З 19 до 23 лютого АКТОВА ЗАЛА перебуватиме на ремонті.Всі наради проводитимуться у кабінеті фізики.
 • Проект "Дорога здоров'я" (автомат по продажу товарів) припинено організаторами. 19 січня з 10. 00 до 15. 00 год. невикористані залишки грошей можна буде отримати у бухгалтера Юдіною М. М.
 • Увага! Перші класи у 2018-2019 навчальному році працюватимуть у науково-педагогічному проекті ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ
 • Правила-рекомендації при ускладненні погодніх умов. Читай ТУТ
 • (УЧИТЕЛЯМ) Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND
 • (ВИПУСКНИКАМ) Готуйся до ЗНО з ПРОМЕТЕУС
 • Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у: - ІV Всеукраїнській науковій шкільній конференції «Крок у науку», яка відбудеться 26–27 квітня 2018 р. - ІV Всеукраїнській науковій конференції студентів «Наукова Україна», яка відбудеться 30–31 травня 2018 р. форма участі – заочна Подробиці за посиланням: http://orgconf.com/
 • 24 лютого 2018 року продовжиться вивчення третіх іноземних мов. Заняття проводитимуться :// ПОЛЬСЬКА МОВА- каб.№15 об 11. 00 год.// КИТАЙСЬКА мова для 6-х класів та 5-х з інших шкіл о 10. 00 год. каб. №17, для 7-10-х об 11. 00 год. в каб. №17.// ІВРИТ- каб.№19 о 10. 00 год.// ФРАНЦУЗЬКА мова - каб. №20 об 11. 00 год.// УВАГА! Послуга безoплатна лише для учасників БФ "До України через освіту"(Німецька мова тимчасово не викладається)
 • Увага! З 14 грудня Укртелеком змінив номер телефона в учительській гімназії з 451421 на 33-17-29
 • Графік роботи бухгалтера в суботній школі «Райдуга» на 2018 рік : 17 березня 2018р. З 9-00 до 12-00 год.


Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!