Щоденні новини

Невакциновані діти не зможуть відвідувати школи і садки

20.08.2019

Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликали батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Про це, під час спільної прес-конференції, сказали в.о міністра охорони здоров’я Уляна Супрун та міністр освіти і науки Лілія Гриневич. За словами очільників двох міністерств, невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та школи разом з іншими учнями.

детальніше »

Уряд призначив на посаду освітнього омбудсмена

19.08.2019

Кабінет Міністрів призначив Сергія Горбачова на посаду освітнього омбудсмена. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду. За словами міністра освіти Лілії Гриневич, відтепер омбудсмен зможе розпочати безпосередню роботу.

детальніше »

Випускники з 2021 року складатимуть 4 тести ЗНО

18.08.2019

Учні закладів освіти, які будуть здобувати повну загальну середню освіту в 2021 році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів. Про це під час прес-конференції, присвяченій результатам проведення ЗНО в 2019 році, сказав в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

Зокрема, планується, що українська мова і математика будуть обов'язковими для всіх учасників тестування незалежно від типу навчального закладу, в якому здобуває освіту учень.

детальніше »

Міська комісія оглянула гімназію

16.08.2019

16 серпня комісія департаменту освіти та гуманітарної політики міської ради перевірила готовність закладу до нового навчального року. Майже годину члени комісії відвідували всі кабінети, підсобні приміщення, спортзал на предмет їх готовності до нового навчального року.

Членам комісії було показано реконструйовані гардероб та бібліотеку, кабінет LEGO та лінгафонний кабінет, всі інші приміщення, територію, а також документацію.

Після вивчення стану підготовки приміщень до нового навчального року, комісія провела засідання у вітальні, де виставили оцінку добре за проведені ремонти та підтвердили повну готовність закладу до нового навчального року.

детальніше »

Виготовляється новий щоденник

15.08.2019

У ці дні ПП Чабаненко виготовляє новий щоденник для учнів та гімназистів. Цього року цей документ зазнав серйозних змін, він стає записною книжкою-щоденником для 2-11-х класів. Так, вперше немає графи для традиційної оцінки, натомість є щоденна СТРІЧКА ВЧИТЕЛЯ, куди педагог може поставити як оцінку, так і зробити певний запис. Так, як у гімназії є електронний щоденник, дана опція щоденника відходить у минуле. Додано кілька нових вкладок. Так, є вкладинка щодо дій у випадку булінгу, додано нові розділи щодо причин відсутності гімназистів на уроках, осучаснено телефонний довідник корисних телефонів, додано іншу корисну інформацію. Щоденники учні та гімназисти отримають у класних керівників наприкінці серпня.

детальніше »

16 серпня департамент освіти перевірить готовність гімназії до нового навчального року

13.08.2019

16 серпня спеціальна комісія департаменту освіти перевірить готовність гімназії до нового навчального року.Комісія працюватиме у цей день з 9.00 до 10.00 год.Зазвичай у комісії до 10 осіб. Крім працівників департаменту є представники держпродспоживслужби, пожежники, спеціалісти-енергетики тощо.

детальніше »

МОН визначило, коли і які учнівські олімпіади проводитимуть у 2019/2020 навчальному році

11.08.2019

Міністерство освіти і науки визначило час, місце та перелік всеукраїнських учнівських олімпіад, які проводитимуть наступного навчального року.

Про це йдеться в наказі №1077 від 6 серпня, опублікованому на сайті МОН.

Змагання проводитимуть у три етапи:

детальніше »

Нові підручники

10.08.2019

Щойно у видавництві «Генеза», Київ вийшли друком підручники для 11 класу з іспанської мови, де одним з авторів є вчителька нашої гімназії Береславська Валентина Іванівна. Вчителька співпрацює з видавництвом протягом 15 років і є співавтором серії підручників з іспанської мови для закладів загальної середньої освіти. У процесі роботи над підручниками Валентина Іванівна апробує деякі матеріали з учнями нашої гімназії та вносить коригування, доповнення, виправлення тощо в остаточний варіант. У деяких підручниках використані фото з життя нашої гімназії.

детальніше »

Квест для власників карток Юніор Mastercard

08.08.2019

До кінця серпня власники дитячих банківських Карток Юніора Mastercard мають змогу виграти 500 000 гривень у захопливому квесті «Супергерої ПриватБанку»

«Нинішнє покоління Z важко чимось здивувати. ПриватБанк теж допомагає дітям розвиватися. Протягом 10 років банк реалізує програму підвищення фінансової грамотності для дітей і пропонує для них низку повноцінних банківських послуг та продуктів. 

детальніше »

Михайлюк вчергове побував у рідній гімназії

07.08.2019

5 серпня до гімназії завітав випускник, гравець NBA Святослав Михайлюк. Святослав перебував на тренувальних зборах національної збірної команди України з баскетболу. Завжди пам’ятаючи про свої перші кроки у спортивному житті і свого першого тренера, вчителя фізичної культури Молчанова Олександра Миколайовича, не зміг не відвідати рідну гімназію. Цього разу він завітав з подарунками і наших гімназистів вже чекають нові м’ячі від Чемпіона. Сподіваємося вони допоможуть гімназистам досягти нових вершин у царині баскетболу. Дирекція, вчителі та гімназисти дякують Святославу, що не забуває рідної Альма-матер.

детальніше »

В Україні створили інститут розвитку освіти

04.08.2019

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про утворення державної установи «Український інститут розвитку освіти». Відповідне розпорядження підписав прем’єр-міністр Володимир Гройсман. В Уряді зазначають, що інститут працюватиме над реформою загальної середньої освіти. Планується, що діяльність установи сприятиме координації організаційного та методичного забезпечення впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року.

детальніше »

Через чотири роки англійська стане обов’язковою для здобуття вищої освіти

03.08.2019

Без англійської нікуди. Для вступу до вишу і для випуску треба буде знати англійську на хорошому рівні. Як мінімум, доведеться розуміти лекції, які проходитимуть англійською. Про це йдеться в Концепції розвитку англійської мови від Міністерства освіти 

Всі абітурієнти повинні знати англійську на рівні В1. З 2023 року ця стане обов’язковою умовою для вступу на бакалавра. Для цього введуть обов’язкове перевірочне тестування для всіх абітурієнтів.

детальніше »

Колишній гімназист та мама гімназистки стали парламентарями

02.08.2019

21 липня проводились позачергові вибори до Верховної Ради України. Цього року як ніколи, кілька наших колишніх гімназистів та батьків гімназистів балотувались до парламенту як самовисуванці, так і за партійними списками. Відомо, що ексгімназист ОЛЕКСАНДР СКІЧКО (197-й виборчий округ) та мама однієї з гімназисток ЛЮБОВ ШПАК (194-й виборчий округ) стали народними депутатми від партії "Слуга народу". Вітаємо їх з обранням до парламенту та зичимо парламентських звершень на благо України. Також балотувався до парламенту наш ексгімназист ВІКТОР ЄВПАК (партія "Голос"), він показав другий результат по 195 виборчому окрузі.

детальніше »

ДВА СТИПЕНДІАТИ ПРЕЗИДЕНТА З ТРЬОХ У ЧЕРКАСАХ - НАШІ

01.08.2019

Дирекція гімназії готує документи на двох стипендіатів Президента України,які минулого року вибороли перші місця у 4 етапі всеукраїнських олімпіад і матимуть право на отримання іменних стипендій протягом всього наступного навчального року. Так, стипедії Президента України отримуватимуть ЗАПОРОЖЕЦЬ ОЛЕКСАНДР та ЦАПЕНКО ІРИНА, які були найсильнішими з хімії та правознавства. Всього ж три юних черкащан отримуватимуть стипендії Президента, третьою є ліцеїстка з ГПЛ.

детальніше »

Призидент Інтеракт навчається у Львові

31.07.2019

Президент Інтеракт у каденції 2019-2020 рр. Анастасія Шпак бере участь у молодіжному проекті RYLA,що проводиться на базі Католицького університету у Львові з 24 до 27 липня.Проект з розвитку лідерства молодих людей,фінансує та організовує всесвітній рух Ротарі.Анастасію,як президента Інтеракт,направив до Львова місцевий Ротарі клуб Черкаси-Центр. 

детальніше »

Поради батькам першокласників

30.07.2019

Шановні батьки першокласників!

Цього року Ваша дитина вперше сяде за шкільну парту. Саме час подбати про підготовку комплекту шкільного приладдя, які будуть потрібні Вашій дитині під час шкільних занять. Нижче розміщуємо рекомендації підготовлені вчителькою Куцевіл Ларисою Юріївною.

До 1 вересня бажано придбати:

детальніше »

Творимо сайт разом: літній здобуток Аліни Вороніної

29.07.2019

Влітку можна не тільки гарно відпочивати, але й знаходити час на важливі іспити. Щойно стали відомі результати міжнародного тестування з англійської мови нашої гімназистки Вороніної Аліни, учениці 10-А класу, яка склала екзамен Cambridge ESOL (FCE) у м. Києві. Отриманий результат підтвердив володіння англійською мовою на рівні С1. Гімназистка висловлює слова подяки вчительці Вакуленко О.О. за підготовку її до складання іспиту.

детальніше »

Підписано угоду на співробітництво з японською школою

24.07.2019

24 липня у гімназії побував директор Kamikawa English School з міста Когошіма Сакіо Камікава. Мета його візиту до Черкас, було підписання угоди на співробітництво з нашою гімназією. Підписана угода стала двадцятою для цієї японської школи і п'ятнадцятою для нашої гімназії.

детальніше »

Школи і дитсадочки Черкащини приєднають до нової системи управління для підвищення якості освіти

21.07.2019

19 липня в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ) відбулась презентація нової онлайн-системи зі збору, зберігання, управління та використання освітніх даних, мета якої підвищити ефективність шкіл та поліпшити якість навчання.

Про це повідомляють у державній науковій установі «Інститут освітньої аналітики».

детальніше »

Поточні ремонти тривають в гімназії

18.07.2019

Тривають поточні ремонти в гімназії. Цього року, радою гімназії було визначено кілька об'єктів для поточного ремонту: розширення гардеробу за рахунок бібліотеки, фарбування коридорів третього поверху закладу, ремонт у коморі їдальні, де зберігаються продукти, встановлення перегородок у кількох туалетах..Звичайно ж, буде підготовлено до роботи в новому навчальному році всі кабінети,підсобки та технічні приміщення. Закінчено встановлення спортивного майданчика з тренажерами та очікуються кошти з департаменту освіти для закінчення робіт на футбольному майданчику.

детальніше »

Оголошення

13.08.2019

Збори батьків перших класів проводитимуться 28 серпня о 18.00 год. у каб. №2 -1А, та у каб. №3-1Б.

07.08.2019

Інформація для батьків першокласників!

21 серпня 2019 року, з 11:00 до 12:00 в актовій залі гімназії відбудеться прослуховування першокласників для участі в святковій програмі в палаці культури «Дружба народів» до Дня Знань.

Запрошуються усі бажаючи учні перших класів.

12.07.2019

З 1.09.2019 року є вакантними посади вихователів клас-групи та групи подовженого дня (2 ставки). Звертатись до директора, резюме слати на serte@i.ua

18.06.2019

Гімназійну форму можна замовити з ательє «Інтарсія», вул. Небесної Сотні, 105, 4 поверх, офіс. 406. Тел. 098-427-64-12, 093-091-28-51

Форму можна замовити і в інших виробників.

31.01.2019

Вивчення третіх мов силами вчителів-волонтерів із країн дальнього зарубіжжя відновиться з вересня 2019 року.

31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З квітня 2018 року робота ПШ Райдуга припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ

    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!