Гімназійна галерея: експонуються роботи Алещенко Таміли

Гімназійна галерея поповнилася новими художніми роботами талановитої гімназистки 4-Б класу Алещенко Таміли , які не лише прикрасили гімназію, а й надихають всіх навколо на нові творчі звершення. Творчістю Таміла захоплювався ще з 3 років, малювала персонажів із мультфільмів, пейзажі- це було її заняття для душі.

Гімназистка навчається в художнні школі ім. Данила Нарбута. Таміла набирається досвіду у відомого українського художника Володимира Яковця, який є її викладачем.

Створення нових творчих шедеврів збагачує її життя, роблячи його яскравішим та цікавішим. Таміла вивчає різні техніки, експериментує зі стилями та вдосконалює свої навички. Малює , як прости олівцем, так і акриловими чи олійними фарбами. Найбільше любить змальовувати красу тварин та неймовірні пейзажі, тому що отримує насолоду від самого процесу споглядання прекрасного і намагання відтворити її на папері власноруч.

Роботи Таміли будуть прикрашати та надихати всіх учасників освітнього процесу та гостів гімназії ще до 16 грудня. Всі охочі можуть помилуватися роботами талановитої гімназистки.

Поділитися:
Дивитись більше:
09.05.2025

       У нашій гімназії творчість — понад усе! У квітні місяці...

05.05.2025

З 14 по 18 квітня 2025 року в нашій гімназії за ініціативи представників...

29.04.2025

25 квітня відбулася традиційна акція «Подаруй дереву колечко - 2025». Акція має на...

15.04.2025

У гімназійній галереї знову свято мистецтва — цього разу свої роботи презентує...

тел./факс/автовідповідач:
Address:
18001 м. Черкаси вул. Святотроїцька, 68
Перша міська гімназія Черкаської міської ради:
GPS: 49.445942478424, 32.053481340408
Work schedule:
пн-пт. 8.00-17.30 год

Перша міська гімназія Черкаської міської ради

Перша міська гімназія Черкаської міської ради
Accessibility menu
Contrast settings
Font size
Letter spacing
Line height
Images
Font
Reset the settings