Ukr | Eng | Esp | Fra | Deu

Перша міська гімназія

м.Черкаси

Перша міська гімназія — один із найстаріших навчальних закладів України. Заснована у 1880 році.

Міжнародний сертифікат з англійської мови

Перша міська гімназія м. Черкас відома як полілінгвістична гімназія з викладанням 12 мов. Особлива увага приділяється вивченню різних культур через вивчення мов, упровадженню проектних технологій у полікультурний навчально-виховний процес, проведенню Фестивалів миру і Діалогу культур, відзначенню пам'ятних дат міжнародного календаря. Англійська мова викладається з 1 класу поглиблено.

fce.png

12 березня 2011 року вперше в історії гімназії, експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня, було проведено міжнародне тестування на знання англійської мови (Перший сертифікат з англійської мови - FCE). Проводили тестування на базі гімназії експерти з тестування Британської Ради в Україні (м. Київ). Отримані результати були високими: з 19 випускників, які виявили бажання пройти тестування, гімназист Степаненко Віктор отримав рівень С1, один учень — В1, а решта 17 — В2.

З 2012 року серед слухачів є чимало учнів інших шкіл міста, Сміли, Золотоноші та Чорнобаю.

Згідно листа Міністерства освіти і науки всім випускникам зазначений вище іспит зараховується як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляється річна та атестаційна оцінки з англійської мови «12» балів незалежно від поточних та семестрових оцінок.

Сертифікат є валідним (дійсним) упродовж життя, не має терміну давності.

УВАГА! Ця норма ЩОРІЧНО переглядається МОН навесні. Радимо регулярно знайомитись з нормативною базою на сайті osvita.ua або сайті Міносвіти і науки

У червні 2011 р. Британська рада в Україні офіційно визнала гімназію місцем для проведення Кембриджського іспиту з англійської мови FCE.

Ціна за послугу є єдиною в Україні і визначається англійською стороною. На курсах працює зі слухачами вчитель-методист Вакуленко Ольга Олексіївна.

З 2015 року Центр уклав угоду із «Cambridge Club» - мовним центром з Києва,які мають небхідну ліцензію та дозвіл на приймання іспиту. Їх сайт http://www.cambridge-club.kiev.ua/

У 2016-2017 навчальному році 24 випускники (із 68-х) отримали результат В2 та С1 і автоматично отримали 12 балів ДПА.

УВАГА! З 2015 року слухачам пропонується два курси FCE або IELTS. При заповненні онлайн форми просимо зробити правильний вибір.

У 2017-2018 н. р. дирекція гімназії оголошує про набір випускників 11 класів гімназії та шкіл міста та області до груп з підготовки до складання Кембриджського іспиту з англійської мови. Зі слухачами курсів працюватимуть найдосвідченіші вчителі гімназії. В окремих випадках можуть створюватись групи для 10-х класів.

Учні, які успішно пройдуть курс підготовки і складуть іспит, звільняються від складання ДПА з англійської мови, отримають 12 балів з ДПА та річну оцінку «12» в атестат.

Умови прийому до груп з підготовки:

  1. Оцінка з англійської мови має бути не нижче 9 балів (за 10 кл.).
  2. Заняття (2 год.) будуть проводитися на базі гімназії по суботах.
  3. Тривалість занять складає приблизно 4-5 місяців.
  4. Оплата курсу залежатиме від кількості учнів у групі.
  5. Дата початку занять — жовтень 2017 р.
  6. Міжнародний іспит буде складатися на базі Першої міської гімназії м. Черкас.

Оплату за курси приймає гімназійна бухгалтерія з 9:00 до 13:00 години визначені дні.

Оплату можна здійснити БЕЗГОТІВКОВО на рахунок:

Перша міська гімназія Черкаської міської ради Черкаської області
код ЄДРПОУ 14200760
р/р 31551201145501
МФО 854018
в УДКСУ в м.Черкасах Черкаської області
Призначення платежу: платні послуги FCE або IELTS за 2017-2018 р., за учня (прізвище та ім'я).

Це ж саме можна зробити ОНЛАЙН

Форма онлайн-реєстрації на курси

(інформація попередня, можливі зміни)

Інформацію оновлено 23 червня 2017 року