Віртуальна приймальня

Шановні відвідувічі. На Ваші запитання відповідає особисто директор Саєнко Сергій Іванович. Просимо ставити питання лаконічно та по суті справи. Перегляньте, чи немає відповіді на подібне питання раніше. Уважно прочитайте новини, часто там є відповідь на Ваше питання.

Автори сайту самі вирішують на які питання давати відповіді та скільки розміщувати тексту респондента. Не дається відповідь на запитання, які містять образи, або принижують когось.

Увага! Всі поля є обов’язковими для заповнення

01.05.2021
Учень запитує:
Доброго дня!Скажіть будь-ласка,якого числа закінчується цього року навчальний рік для 10-11 кл?!

В останній тиждень травня

24.04.2021
АННА запитує:
Доброго дня! підкажіть, будь ласка, які документи потрібні для зарахування до 1-го класу? Наперед дякую!

Найкраще вам переговорити із секретарем,тел.337121

23.04.2021
Евгенія запитує:
добрий день,коли буде відомо чи буде продовження дичтанційного навчання

Продовжено ще на тиждень

22.04.2021
Світлана запитує:
Доброго дня. Хочу сина віддати до 1го інтелект класу Вашої школи. Але за пропискою відносимось до 4ої. Ходимо вже рік на курси в "Зернятко" та на Індіго. Хлопчик здібний,вчителі хвалять. Питання: чи є якийсь певний відбір( співбесіда)з дитиною до цього класу? Яка наша ймовірність до зарахування і цей клас?

Ви маєте право подати документи чи не у всі школи міста.Але є чітка процедура зарахування.Це місце реєстрації одного з батьків,наявність у школі старших братів і сестер,діти персоналу.Якщо будуть вільні місця - відбір шляхом жеребкування.Останні 3 роки до жеребкування в ПМГ не доходило,перші три категорії забирали всі наявні місця.

21.04.2021
Мама учениці запитує:
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи має право вчителька історії зменшувати оцінки за контрольну роботу ВСІМ учням класу на 3 бали, якщо 3 учня зайшли на здачу теста в режимі «інкогніто»? 9 клас

Не думаю,що це правильно,але краще це вияснити з учителм.Якщо не вдасться,передзвони 540571 (Світлана Олександівна,або на приймальню 337121 >

21.04.2021
Альона запитує:
Доброго дня, Сергію Івановичу. Прочитала відповідь на запит відвідувача що немає необхідності в підготовчих курсах для дошкільнят із запровадженням НУШ. Але ж першокласники будуть навчатись за програмою "Інтелект України", а там більші вимоги до дітей. Виникає стурбованість що до готовності першачків навчатись за даною програмою, якщо ще у вересні отримали інформацію від школи що необхідності в підготовчих курсах немає. Заздалегідь вдячна за відповідь.

Проект ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ повністю адаптований під вимоги НУШ.Це три роки тому потрібно було робити конкурсний відбір для навчання у таких класах.Три роки поспіль БУДЬ-ЯКІ випробування заборонені.Практика показує,що Інтелект засвоюють з проблемами лише 3-7 осіб в класі,що є реальністю в порівнянні з навчанням в інших проектах НУШ.

21.04.2021
Батьки запитує:
Доброго дня, Сергію Івановичу. Написано на сайті про відміну ДПА для 11 класів. Ми читали в офіційному вайбер каналі, що відмінили лише тим, хто не збирається у ВНЗ. Як є насправді? Уточніть будь ласка. І якщо наша дитина зареєстрована на ЗНО з математики, проте передумала зі спеціальністью і їй вона більше непотрібна, то при відміні ДПА вона всеодно може її не здавати, чи якщо вона зареєструвалась на ЗНО, то вже все і не має значення потрібне воно чи ні? Дякую за відповідь

Ми чекаємо роз"яснень.Так завжди.Законодавець прописує загальні положення,а профільне міністерство деталізує та присилає роз"яснення.Як тільки воно буде - повідомимо.

20.04.2021
Анастасія запитує:
Добрий день, я студентка, навчаюся на перекладача в університеті Хмельницького. Хотілося б дізнатися чи є при першій гімназії курси підготовки до екзамену IELTS? Чи, можливо, викладачі які б змогли підготувати? Єдине прохання щоб викладач так само мав диплом з успішного складання екзамену IELTS. Дякую

Вам потрібно зателефонувати директору Центру.Її телефон ї на http://fcg.ck.ua/fce.html


16.04.2021
Відвідувач сайту запитує:

Добрий день вибачте що турбую,вийшло непорозуміння вчитель німецької мови ...

Отримано.Спробуємо чимось зарадити.

09.04.2021
Ольга запитує:
Добрий день! Чи можу я дізнатися чому вчителька хімії публікує в 11 класі тести на максимальну оцінку 10(а інколи 8) з відповідями, які не зараховуються самим тестом в результаті чого учні отримують погані оцінки в кінці 11 класу(!!!!)? Хіба у нас діє не 12 бальна система?

Я перенаправив листа вчительці.Ось її відповідь:

Добрий день! Нагадую, що 12 бальна система оцінювання має критерії оцінювання:

12 - Учень (учениця) має системні знання з предмета, аргументовано використовує їх, у тому числі у проблемних ситуаціях; аналізує додаткову інформацію; самостійно оцінює явища, пов'язані з речовинами та їх перетвореннями;робить обґрунтовані висновки з хімічного експерименту; розв'язує експериментальні задачі за власним планом; самостійно аналізує та розв'язує задачі раціональним способом

11 - Учень (учениця) володіє засвоєними знаннями і використовує їх у нестандартних ситуаціях, встановлює зв'язки між явищами; самостійно знаходить і використовує інформацію згідно з поставленим завданням; виконує хімічний експеримент, раціонально використовуючи обладнання і реактиви; самостійно розв'язує задачі, формулює відповіді

10 - Учень (учениця) володіє навчальним матеріалом і застосовує знання у стандартних ситуаціях, уміє аналізувати, узагальнювати й систематизувати надану інформацію, робити висновки; робить висновки з практичної роботи; самостійно наводить і використовує необхідні формули для розв'язування задач.

Саме так і відбувається при виставленні оцінок з хімії.

Тест на 8 балів був запропонований учням 11 класів як частина класної роботи, і складність якого відповідає критеріям оцінювання на 8 балів (Учень (учениця) самостійно відтворює фактичний і теоретичний навчальний матеріал, порівнює і класифікує хімічні об'єкти; самостійно виконує всі хімічні досліди згідно з інструкцією; робить обчислення за рівнянням реакції).

Учні, які мають системні знання завжди мають можливість отримати додаткові бали до тесту.

Оцінка 11-12 з хімії - це пе переказ з підручника своїми словами, а запис рівнянь реакцій, розв'язування задач на логічне мислення і знання хімічних явищ, вміння аналізувати явища і робити висновки.

Знайти правильну відповідь за параграфом підручника явно до цих вимог не підходить.

І останнє: якщо в тесті є моменти невиясненні з ключами, відповідями, вони завжди вирішувалися на користь учнів. Якщо учень знає, що відповідь правильна, але вона не зарахована, вім має повідомити вчителя і ми все коректуємо. Дивно, що деякі не засвоїли цього з 7 по 11 клас.

Ті, хто прагне отримати гарні оцінки не тільки з хімії, а взагалі будь з якого предмету має розуміти, що це систематична робота протягом всього періоду навчання.

Оголошення

30.04.2021

З 05 по 17 травня у всіх школах міста в 5-11-х класах буде продовжено навчання із застосуванням дистанційних технологій (у ПМГ Classroom).1-4 класи навчатимуться у звичному режимі.

24.04.2021

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого продовжено термін дії карантину у закладах освіти до 30 червня 2021 року

29.03.2021

З 12 квітня розпочнеться прийом документів для зарахування до 1-х класів (два класи по 30 осіб). Останній день прийому документів - 31 травня 2021 року. Для подачі документів та дотримання карантинних вимог, обов'язковий попередній запис у секретаря з 5 квітня за телефоном 337121.

Нагадуємо, наявність довідок 086-1/о та 063 (щеплення) є обов'язковою.


Детальніше >>

31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Як ти сприйняв новину про продовження онлайн навчання до 17.

    Нормально,я вмію вправно працювати - 23

    Зі смутком,набрило сидіти за ПК - 6

    Вкрай негативно,це не навчання - 5

    Мені байдуже - 4

    Які аспекти онлайн навчання в ПМГ найпроблемніші?

    Низька активність гімназистів - 5

    Погане володіння технологією гімназистами - 1

    Погане володіння технологією вчителем - 6

    Не виставляються оцінки - 5

    Не даються домашні завдання - 0

    Не вчасно розпочинається урок - 0

    Не вчасно закінчується урок - 3

    Все гаразд - 17

    Яка причина "ховання" учнів за аватарками?

    Приховують свою відсутність на уроці - 10

    Не готові до уроку - 7

    Не причепурились до уроку - 11

    Мають технічні проблеми - 8

    Інше - 3

    Яка причина вимкненої камери на уроці?

    Приховують свою відсутність на уроці - 10

    Не готові до уроку - 3

    Не причепурились до уроку - 13

    Мають технічні проблеми - 8

    Щоб не побачили,що вони не в Черкасах - 0

    Інше - 4

    Чи відзначала твоя сім'я Великдень-2021?

    Так,це у нас традиція - 35

    Ні,у нас немає такої традиції - 4