Віртуальна приймальня

Шановні відвідувічі. На Ваші запитання відповідає особисто директор Саєнко Сергій Іванович. Просимо ставити питання лаконічно та по суті справи. Перегляньте, чи немає відповіді на подібне питання раніше. Уважно прочитайте новини, часто там є відповідь на Ваше питання.

Автори сайту самі вирішують на які питання давати відповіді та скільки розміщувати тексту респондента. Не дається відповідь на запитання, які містять образи, або принижують когось.

Увага! Всі поля є обов’язковими для заповнення

26.09.2020
Учень запитує:
Доброго дня! Поясніть будь ласка, чому ви пишите, що частина 11-а класу знаходиться на самоізоляції з 17-го вересня? Учні дізналися про цю ситуацію вчора, 25-го вересня і пішли на самоізоляцію лише на один тиждень. І чому на самоізоляцію пішла лише половина класу, хоча 15 вересня інша друга частина класу мала урок з цим вчителем? Чи ви вважаєте, що учні не контактують між собою в класі?

Така процедура визначена не нами,а документами МОЗ.А 25.09 тому,що часу у цей день став відомим результат тесту,додані дні,коли хвора вже не була на роботі і пішов відлік у 14 днів.Так є у всіх школах,бо ми не перші.

25.09.2020
Мама учня запитує:
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи може працювати в школі з дітьми ....

Я матиму особисту розмову з педагогом у понеділок.Думаю,що претензій більше не буде.

25.09.2020
Анна запитує:
Добрый день.Стало известно, что половину 11 и 10 классов закрывают, но никакой логики в этом нет.Неужели не понятно ,что дети уже контактировали между собой и если кто-то уже заражен от Науменко, то в скором времени коронавирус выявят у многих учеников выше названных классов и не только.И потом это будет на совести дирекции ПМГ , которая предприняла абсурдные меры.Я как мама одной из учениц не понимаю, почему мой ребенок должен так рисковать...

Процедура визначена не директором ПМГ,а протоколами МОЗ. Всі деталі узгоджені з департаментом освіти та отримано консультації шкіл,які вже мають "досвід". Вся школа не закриватиметься ні в якому випадку,лише окремі класи.І це не я придумав. В разі великої фобії,ви можете перевести свою дитину на домашнє навчання.Зараз є багато форм здобуття освіти поза межами закладу.

24.09.2020
Софія запитує:
Доброго дня. В мед.пункті дітям не надають належну першу медичну допомогу. У мене у школі погіршилося самопочуття. Я звернулася за допомогою до медсестри, на що вона мені сказала: "Що тобі від мене треба, дзвони мамі, нехай вона тобі каже що робити". Будь-ласка, прийміть це до уваги

Ти зверталась до медсестри,яка працювала у нас тимчасово.Нині,вона у ПМГ не працює.

23.09.2020
Анонімно: запитує:
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, чи буде проводитися збір макулатури цього року?

Думаємо над цим,особливо,як це правильно зробити в нинішніх умовах.

23.09.2020
Наталья запитує:
Добрий день! Сьогодні 23.09 хочуть робите якесь колективне фото, не зрозуміло для чого якщо спочатку ви дітей запускаєте через різні входи для того щоб обмежити лишні непотрібні контакти, а тут така необхідність потрібне колективне фото. Це для обміну бацила ми і вірусами?

Так,хоча діти були в масках,але цього не варто було робити.Надалі подібного не буде.

17.09.2020
Вікторія запитує:
Доброго дня. Чи планують проводити курси по підготовці до вступуму у гімнізію? ( для майбутніх першокласників 2021р.)

Ні,не плануємо.В них немає потреби так як при наборі дітей рівень готовності до школи не перевіряється і не є підставою для відмови в зарахуванні.Всі діти,які мають реєстрацію в закріпленому районі,ті,які мають братів і сестер в старших класах ПСГ та діти співробітників будуть зараховані.

17.09.2020
Irr запитує:
Вчитель фізичної культури ,Молчанов ,здається.Проводить заняття на проїжджій частині ,а не на належному для цього ,спортивному майданчику ,наражаючи дітей на небезпеку.Прошу звернути увагу

Це трохи не так.Всі прилеглі території використовуються для уроків фізвиховання для бігу на 60,100 та 1000 метрів і не є місцем для руху приватного транспорту.Перекрити дорогу ми також не можемо,так як протягом дня завозяться продукти в їдальню та вивозиться сміття по єдиній існуючій дорозі.

15.09.2020
Ірина запитує:
Добрий день. Вчителька фізики задає ...

17 вересня я та заступник директора Виноградова С.О. мали тривалу розмову з учителькою. Ситуація буде вирішена на користь гімназистів і не матиме повторення у майбутньому.

14.09.2020
Юлія запитує:
Доброго дня! До карантина замовляли пластиковий учнівський через Ошколу. Де його можна забрати? Чи пластикові карти так і не зроблені?

Це був проект міста.Я не знаю де його забирати.Можливо вам би було б доцільно звернутись в департамент освіти.

Оголошення

27.08.2020

Постановою Кабміну України адаптивний карантин подовжено до 31 жовтня 2020 року

27.07.2020
31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Чи є сенс залучати науковців до викладання в ПМГ?

    Так, це добре - 0

    Ні, це не на часі - 0

    Не знаю - 0

    Чи почуваєшся ти безпечно в ПМГ в режимі карантину?

    Так, я дотримуюсь всіх вимог - 0

    Так, я дотримуюсь вимог частково - 0

    Ні, я не відчуваю себе безпечно - 0

    Мені байдуже - 0

    Чи цікавишся ти інформацією про Covid-19?

    Так - 0

    Ні - 0

    Мені байдуже - 0

    Звідки ти отримуєш інформацію про Covid-19?

    Із сайту ПМГ - 0

    Із інших сайтів - 0

    Із ТВ та радіо - 0

    Не цікавлюсь цим взагалі - 0

    Чи адаптувались у твоєму класі новачки?

    Так, досить швидко - 1

    Ні, все ніяк - 0

    В моєму класі їх немає - 0

    Мені байдуже, то їх проблеми - 0