Віртуальна приймальня

Шановні відвідувічі. На Ваші запитання відповідає особисто директор Саєнко Сергій Іванович. Просимо ставити питання лаконічно та по суті справи. Перегляньте, чи немає відповіді на подібне питання раніше. Уважно прочитайте новини, часто там є відповідь на Ваше питання.

Автори сайту самі вирішують на які питання давати відповіді та скільки розміщувати тексту респондента. Не дається відповідь на запитання, які містять образи, або принижують когось.

Увага! Всі поля є обов’язковими для заповнення

16.05.2019
Батьки першокласника запитує:
Доброго дня, Сергій Іванович. Підкажіть будь ласка, скільки планується в цьому році організувати класів для першокласників? Скільки вже подано заяв на прийом до 1 класу? Дякуємо.

Плануємо два класи. Про це писав наш сайт. Таким було рішення ради. Станом на 16 травня є більше 70 заяв. В разі створення третього першого класу, неминучою стане друга зміна, чого ми б дуже не хотіли.

06.05.2019
Вікторія запитує:
Доброго дня! Чи відома дата та час останнього дзвоника? Дякую за відповідь.

31 травня. Час 9:00 або 9:30 год.

27.04.2019
Лариса запитує:
Доброго дня. До якого числа буде проводитись прийом документів для вступу до 1 класу. Дякую.

До кінця травня.

25.04.2019
Учень запитує:
Доброго дня. Є декілька зауважень щодо онлайн-тестів з хімії. [...]

Я звернувся до вчителя хімії Радько І.А. за роз'ясненнями по суті викладеного у вашому зверненні.

Ось вони:

Он-лайн тестування з хімії є частиною, яка оцінюється у форматі домашнє завдання. Максимальна кількість балів за проходження тесту варьює від 10 до 12 балів. Це залежить від об'єму і складності питань. Оцінка 11- "Учень (учениця) володіє засвоєними знаннями і використовує їх у нестандартних ситуаціях, встановлює зв’язки між явищами; самостійно знаходить, оцінює і використовує інформацію з різних джерел згідно з поставленим завданням; робить узагальнювальні висновки. Оцінка 12 - Учень (учениця) має системні знання з предмета, аргументовано використовує їх, у тому числі в проблемних ситуаціях; аналізує додаткову інформацію; самостійно оцінює явища, приймає рішення, висловлює судження, пов’язані з речовинами та їх перетвореннями. " Наказ МОН України № 1222 від 21/08/2013.

Тому дійсно у тестах зустрічаються питання в яких треба здійснити пошук інформації. І, я вважаю, що це одна із необхідних у сучасному світі навичок. Задача сучасної школи навчити працювати у величезному іноформаційному полі, а не заучувати без аналіза інформацію з конспекта чи підручника. І такі проблемні питання є не в кожному тесті, і суттево не впливають на загальну кількість балів.

2. Відповіді до поточних тестів за необхіднісю обговарюються у класі на уроці, або за потреби учня індивідуально. НЕ було жодного випадку, коли дитині було відмовлено в аналізі відповідей. Щодо помилок у тестах: якщо трапляються неправильно виставлені ключі відповідей і діти їх знаходять, вони обов'язково повідомляють про це, ми перевіряємо разом і коректуємо. Тоді їх бали автоматично змінюються. І ті, хто знайшли такі помилки отримують додаткові бали за активну і свідому роботу. Не треба домислювати за вчителя відповіді, які йому, взагалі, не характерні.

3. Тепер про питання у тестах з декількома правильними відповідями. Бали виставляються саме за те, що учень має знайти ВСІ варіанти правильних відповідей, а не певну їх частину. Саме в цьому полягає суть таких завдань, а перевірка об'єму знань учнів відбувається під час уроку.

4. Задача тестувань - не проходити іх без помилок, а навчитися аналізувати питання. шукати можливі правильні відповіді і таким чином формувати аналітичні здібності до будь яких життєвих ситуацій.

24.04.2019
Анна запитує:
Доброго дня, цікавлять курси китайської мови, чи може дитина їх відвідувати, якщо вона не вчиться в гімназії і скільки це коштує? Заздалегідь вдячна за відповідь.

Так, але вже з 1вересня.

18.04.2019
Наталя запитує:
Д.день! Моя дитина не має щеплень. Йдемо до Вашої школи згадно територіального розподілу. Чи вплине це на зарахування і чи обʼєктивно матимемо ми потім якісь незручності в звʼязку із цим. Дякую.

Думаю, вам все ж краще зробити щеплення дитині. Можуть виникати проблеми з іншими батьками процесі спілкування. І інколи в таких спорах немає переможців.

17.04.2019
Олена запитує:
Доброго дня! Планується проведення сборів для батьків майбутніх першокласників до 25 квітня? Дякую!

Ні, лише після зарахування,а перші списки ми маємо оприлюднити 31 квітня.

16.04.2019
батьки і діти запитує:
прошу вирішити питання з уроками малювання, праці. можливо, зробити їх здвоєними, але через тиждень. діти ніколи не встигають зробити поробки на уроці. тож відбуваються незкінченні конкурси серед батьків на найкраще "яйце Фаберже" і інші витвори мистецтва. дітки, що роблять роботу самостійно, відчувають себе ніяково на фоні чужих "шедеврів". або ж заборонити доробляти роботу вдома, і тоді вже оцінювати лиш те, що зроблено на уроці

Я передам ваші зауваження вчителеві, але зробити спарені уроки неможливо із-за специфіки закладу (кілька іноземних мов з різною кількістю поділу на групи, перевантаження закладу, тощо)

16.04.2019
Олена запитує:
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, коли можна буде записатися в дитячий табір Go Camp на цей рік? Дитина - випускник 4 класу. Наскільки стало відомо, в цьому році можна приймати участь, починаючи з 3 класу. Дуже дякую за відповідь.

Так, цього року табір працюватиме для початкової ланки. З 22 квітня на роботі буде директор табору Ухань А.О, яка повернулась з навчання з Києва і напевно їй дали якісь настанови. Слідкуйте за оголошеннями сайту. До появи оголошень на сайті ми ніяких дій не робимо.

11.04.2019
Інна запитує:
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, коли будуть вступні випробування для майбутніх першачків? Яким чином це відбувається: тести, співбесіда?

Орієнтовно 24 квітня. Співбесіди заборонені, лише подача документів. На сайті буде незабаром оголошення.

Оголошення

20.05.2019

22 травня о 18:00 у актовій залі проводитиметься засідання ради гімназії

20.05.2019

27 травня о 12:00 у ПК "Дружба народів" проводитиметься репетиція свята останнього дзвінка

07.05.2019

Увага! Новий Клуб! Створються новий Клуб робототехніки LEGO для дівчаток 5-9-х класів. Запис здійснюється секретарем директора.

31.01.2019

Вивчення третіх мов проводиться щосуботи: німецької о 10:00 (Ульрика Гертель) в каб. №15, та польської о 13:00 (Уршула Адамська) в каб. №15, китайської об 11:00 (Чжао Нань), каб. №17

31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З квітня 2018 року робота ПШ Райдуга припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ

    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Яке твоє ставлення до учнівських олімпіад?

    Позитивне - 20

    Негативне - 2

    Нейтральне - 9

    Чи є перспектива в олімпіад?

    Так, вони виявляють найсильніших - 9

    Так, це престижно - 10

    Ні, це пережиток минулого - 9

    Ні, їх потрібно відмінити - 1

    Чи брав ти участь у олімпіадах?

    Так, лише гімназійних - 5

    Так, лише міських - 4

    Так, лише в обласних - 7

    Ні, не брав - 11

    Яке твої ставлення до МАН?

    Позитивне - 11

    Негативне - 4

    Нейтральне - 11

    Що складніше- олімпіади чи підготовка до МАН?

    Олімпіади - 9

    Робота в МАН - 7

    Не знаю - 9