Віртуальна приймальня

Шановні відвідувічі. На Ваші запитання відповідає особисто директор Саєнко Сергій Іванович. Просимо ставити питання лаконічно та по суті справи. Перегляньте, чи немає відповіді на подібне питання раніше. Уважно прочитайте новини, часто там є відповідь на Ваше питання.

Автори сайту самі вирішують на які питання давати відповіді та скільки розміщувати тексту респондента. Не дається відповідь на запитання, які містять образи, або принижують когось.

Увага! Всі поля є обов’язковими для заповнення

25.12.2018
Учень запитує:
Добрий день. Ще з 2016 року є закон про заборону відпрацювання карантину на вихідних днях, а також про заборону того, аби вчителі задавали домашнє завдання на вихідні дні. Чому цей закон не діє і вчителі продовжують задавати немислиму кількість д\з. Сергію Івановичу нічого не маю проти, просто хочу знати дійсну інформацію. Дякую за відповідь)

Ну, карантину ніхто не оголошував цього разу. Навчальний семестр потрібно завершити як слід. Щодо канікул, не думаю,що будуть завдання на канікули. Чиу Вас є інша інформація?

18.12.2018
Батьки запитує:
Доброго дня! Міносвіти вже кілька років намагається долати стереотипи і гендерні розриви в школах. Під час Другого Українського Жіночого Конгресу 7 грудня 2018 року, у Києві Лілія Гриневич розказала про зміни, що відбулися за останні 3 роки в освіті, які спрямовані для забезпечення рівності прав. Так, з вересня 2017-го в українській школі відмінено поділ за статтю на уроках праці, коли дівчата займалися, переважно, домоводством, а хлопці фокусувалися на технічній праці. Посилання додається https://mon.gov.ua/ua/news/divchata-stanovlyat-79-vstupnikiv-na-gumanitarni-nauki-ta-mistectvo-i-lishe-23-na-inzhenerni-specialnosti-liliya-grinevich-na-2-mu-uzhk Наша гімназія є учасницею обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини». На громадському звіті, що відбувся 4 грудня, було продемонстровано прекрасну творчу лабораторію, де хлопці на уроках праці складають Лего, в той час як дівчата змушені лише спостерігати за цим цікавим процесом за нудним шиттям, як в стародавні часи. Скажіть, будь ласка, чи планується в подальшому практика гендерної дискримінації дівчаток нашої гімназії під час складання та втілення в життя навчальної програми для уроків праці? Будемо вдячні почути Ваши плани стосовно застосування сучасних технологій під час навчання дівчат на уроках праці у другому півріччі поточного навчального року та в подальшому. І друге питання. В цьому році в нашій гімназії відкрився лінгафонний кабінет, аналогу якому зараз нема в області, про що Ви зауважили на батьківських зборах у вересні. Кабінет було продемонстровано у дії під час громадського звіту. Беручи до уваги той факт, що наш клас в першому півріччі не займався в цьому кабінеті, прошу Вас повідомити розклад занять, що заплановані на друге півріччя поточного навчального року для дітей інших класів. Дякую.

Ми розглянемо попушене Вами питання, але воно може бути вирішене лише з нового навчального року. До всього, кабінет ЛЕГО ще знаходиться в стадії будівництва. Його експлуатація розпочнеться не раніше лютого-березня. Раджу Вам дати пропозиції представниками Вашої паралелі в раді гімназії. Коли буде розглядатись проект освітнього плану на наступний навчальний рік, це можна буде зробити.

Щодо лінгафонного кабінету, то всі вчителі іноземних мов, у вільний час від уроків Момота Ю.В. час, можуть там працювати. Станом на 19.12.18 звернень від інших вчителів іноземних мов не було.

18.12.2018
Учень запитує:
Цього тижня мав чергувати 11-А, проте адміністрація вирішила, що чергуватиме 8-Б, аргументуючи тим, що "В одинадцятих класах багато контрольних". Завтра, 19.12.2018, на відкриття міської ялинки має йти 8-Б за наказом директора. Чи йдуть на відкриття ялинки інші класи та чи є таке ставлення до 8-Б не випадковим?

Ні, це збіг обставин. А залучили 8-Б, бо раніше до масових заходів їх не залучали.

11.12.2018
Наталія запитує:
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи може стороння людина записатись на здачу екзамену FCE з англійської мови? Якщо так, то куди можна підійти та о котрій годині для уточнення деталей.Дякую!

Так, звичайно. На сайті в розділі ЦЕНТР ОЛІМПУС є контактні дані директора центру Вакуленко Ольги Олексіївни.

19.11.2018
Тетяна запитує:
Добрий день! Чи викладається у вас психологія? Чи є вакансія викладача психології або практичного психолога? Дякую!

Ні, не викладається, і вакансії немає

12.11.2018
Олена запитує:
Доброго дня! Шановний Сергію Івановичу! З великою повагою до Вас та Першої міської гімназії! Але [.....]

Ваше звернення отримано. Моїм наказом від 14 листопада створено комісію по розгляду звернення. Вам буде надіслано результати пізніше, коли комісія вивчить всі наведені факти.

08.11.2018
Мама запитує:
Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, яка ймовірність в процентах того, що в 2019 році не будуть набирати дітей до перших класів у вашій школі? Вже є якась інформація?

До прийняття Закону України "Про повну загальну середню освіту", питання знаходитиметься в "підвішеному" стані.

07.11.2018
Mama запитує:
Доброго дня! З нетерпінням чекала на початок роботи електронного щоденника з надією, що там буде сторінка де вчителі викладали б домашнє завданя та можливі поради що до його виконання, але нажаль не знашла її. Чи планується розвиток цієї опції? Дякую.

Не зараз. Вчителі й так виконують подвійну роботу. Як тільки відмінять подвійне занесення даних, це буде робитись. Проте, ті вчителі, які захочуть це робити, їх дирекція підтримуватиме.

05.11.2018
Костянтин запитує:
Добрий день. Скажiть, будь ласка, коли буде i чи буде працювати онлайн щоденник? P.S. Гiмназiя №31 вже запустили.

Ми працюємо прискореними темпами. На жаль, є проблема з одним класом, ми звернулись до розробників з Одеси за її вирішенням. Думаю, з наступного тижня розпочнемо. Відповідальними за роботу ел. щоденника є вчитель математики Рожков І.В. та заступник Виноградова С.О.

02.11.2018
Ольга запитує:
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи буде 3.11 проводитись урок німецької мови з Ульрикою Хертель? На сайті написано, що буде, але 27.10 його не було.

Ні, вона поїхала в Німеччину. На кілька днів.

Оголошення

14.01.2019

Увага! 11 січня 2019 року проведено тендер на організацію харячого харчування у гімназії, який виграла ПП Котенко. До підписання нової угоди та вирішення деяких формальностей, з 14 січня харчування здійснюватиме тимчасово ПП Юріна (по старому меню)

12.01.2019

  • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400

29.12.2018

Ми бачили, як Ви грали на перервах, та інколи на уроках, ми розуміємо ваше захоплення. Саме тому, одразу після канікул, ми оголошуємо турнір серед гімназистів "Speedcubing". Щодня під час великих перерв Ви будете змагатися на швидкісне складання кубіка Рубіка під пильним оком представників учнівського самоврядування та адміністрації гімназії. Тренуйся та реєструйся тут 

22.11.2018

У середу, 30 січня 2019 р. за ініціативи Міжнародного університету LCC (Литва) на базі гімназії відбудеться регіональний конкурс ораторського мистецтва англійською мовою з теми «Dare to think for yourself; the unexamined life is not worth living» для учнів 10-11 класів. Реєстрація учасників за адресою ananieva2012@gmail.com. Слідкуйте за додатковою інформацією на сайті гімназії.

01.10.2018

Шановні гімназисти! Творчий колектив газети «Гімназист» запрошує Вас долучитися до створення нових номерів! Щоб приєднатися до колективу юних журналістів, напишіть, будь ласка, про своє бажання на електронну пошту gimnazyst.fcg@gmail.com та вкажіть наступні дані: прізвище, ім’я, клас у якому Ви навчаєтесь, контактний телефон. Чекаємо на творчі ідеї, пропозиції та матеріали про цікаві події з гімназійного життя на електронну адресу: gimnazyst.fcg@gmail.com

Колектив газети буде радий співпрацювати з Вами!

Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

Опитування

Чи дають тобі батьки в гімназію кишенькові гроші?

Так - 35

Ні - 5

Яку приблизно суму кишенькових грошей тобі дають щоденно?

До 50 грн. - 25

Більше 50 грн. - 8

До 100 грн. - 2

Більше 100 грн. - 1

До 200 грн. - 1

Більше 200 грн. - 1

Це секрет. - 2

Тобі дають готівку?

Так - 28

Ні, на банківську карту - 2

Обидва варіанти - 10

Чи завжди ти використовуєш кошти за призначенням?

Так, я слухаюсь батьків - 9

Намагаюсь, але всяке буває - 15

Ні, я їх трачу як заманеться - 9

Це секрет - 2

Яка банківська карта найкраща для школяра?

Юніорбанк Приватбанку - 20

Карти юніор інших банків - 3

Інша відповідь - 10