Віртуальна приймальня

Шановні відвідувічі. На Ваші запитання відповідає особисто директор Саєнко Сергій Іванович. Просимо ставити питання лаконічно та по суті справи. Перегляньте, чи немає відповіді на подібне питання раніше. Уважно прочитайте новини, часто там є відповідь на Ваше питання.

Автори сайту самі вирішують на які питання давати відповіді та скільки розміщувати тексту респондента. Не дається відповідь на запитання, які містять образи, або принижують когось.

Увага! Всі поля є обов’язковими для заповнення

18.01.2022
Іванна запитує:
Доброго дня! Не могли б ви дати контакти адміністратора домену fcg? Багато хто позабував паролі доступів до classroom. Дякую!

Вся ця інформація є в щоденниках учнів,я її також регулярно розміщую в Ошколі.

14.01.2022
Анна запитує:
Чому вчителі в 2-А класі не проводять он-лайн уроків?в т.ч. з англійської мови?Не виставляють домашні завдання і оцінки в ошколі?Батьки взагалі не мають уявлення про рівень знань дітей! На уроках дивляться мультики, залишаються без нагляду , діти самі виходять зі школи під час уроків без попередженя вчителем батькам!Що взагалі відбувається?

Про ситуацію у вашому класі нам віджомо.Вчителька Кокауліна до середи на лікарняному,а вчителі,яких ми призначаємо на заміни,,не мають паролів доступу до класрум.А так,як 'мінування' спрогнозувати неможливо,стаються збої.Щодо англійської мови,вчитель Ердман Л.М. проводить уроки онлайн,нову вчительку вчимо це робити. Вчителі обіцяють все наздогнати в режимі офлайн.

12.01.2022
Ірина запитує:
Доброго дня! Сергій Іванович, підскажіть будь-ласка, чи є вільні місця в 5 класах на 2022-2023 навчальний рік? Скільки 5 класів у школі? Які умови зарахування?

Думаю,що будуть. Потрібно повернутись до цієї теми у травні.

12.01.2022
Людмила запитує:
Доброго дня. Підскажіть буль-ласка чому дівчата на уроках технології в шостих класах на йдуть на Лего. Дівчат лего цікавить не менше, ніж хлопців.Чим обгрунтоване таке рішення?

Розбирайтесь з цим питанням з класними керівниками.Є заяви батьків,ми будемо їх розглядати,немає - немає і реакції.Ми за те,щоби робототехніку вивчали всі.

28.12.2021
Лида запитує:
До попереднього питання з приводу оцінок в ОШКОЛІ....

Я мав розмову з учителями.Сподіваюсь,питань більше не виникатиме.

24.12.2021
Лида запитує:
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, чи можна вирішити питання, щоб всі учителі виставляли оцінки в Ошколу СВОЄЧАСНО. Закінчується перший семестр, по деяким предметах взагалі немає оцінок, деякі вчителі розпочали виставляти оцінки, які діти отрмали два місяці назад і дитина вже не пам`ятає, за що отримала оцінки. Не зроблені роботи над помилками. Все це добре прослідковується в Ошколі. Я розумію, що у вчителів велике навантаження, але деякі роблять це вчасно, а деякі ні.

Можна вказати прізвища? Дякую.

20.12.2021
Учениця запитує:
Шановний Сергій Іванович, чи не могли б ви надати інформацію про дату і час(урок) проведення контрольних робіт для 11 класів у формі ЗНО? Так як вважаю,що є доцільним коли учні знають про дати проведення тестувань. Зазделегідь дякую!

Попередньо говорилась на нараді при директору 20.12.21 про четвер та п'ятницю.Там були класні керівники,які повинні були вам про це сказати. Наразі,перебуваю на лікарняному,то ж не можу надати більш детальну інформацію.

01.12.2021
Людмила запитує:
Шановний Сергію Івановичу! Чи не можна заборонити під'їзд автомобілів під самі двері школи? Такого немає в жодній. Машини не лише розбивають дорогу (вона вся у ямах страшних), але й створюють небезпечні ситуації для школярів. Поїздки під вікнами заважають і навчальному процесу. Заздалегідь вдячна за відповідь.З повагою.

Це давня проблема ПМГ,про неї всі знають.Ми маємо найменшу прилеглу територію в місті і не можемо перекрити в"їзди для сміттєвих авто та авто,що підвозять продуктии в їдальню.Щоденно до 8.30 год. в"їзд перекрито,а от пізніше,наші батьки їздять на власний розсуд.Наші заклики і заборони мають майже нульовий ефект.

29.11.2021
Аноним запитує:
Добрий день! Підкажіть будь ласка чого в дітей молодших класів ...

Переговорив особисто з учителем.Ви знаєте,що спортзал на капремонті.Заняття можна проводити або у акт. залі,або в орендованому приміщенні поруч.Вчитель обіцяв внести корективи в роботу.

26.11.2021
Инна запитує:
Добрый день!! Сергей Иванович подскажите когда у групп ...

До наступного навчального року це питання не може бути вирішено.Учні розподілені між двома вчителями,що викладають цей предмет.Анкетування серед школярів 10-х класів показало,що у переважної більшості претензій немає.

Оголошення

03.01.2022

З 10 січня розпочинається вивчення китайської мови волонтером з Китаю.Є можливість сташим класам вивчати мову по суботах.Записуватись у секретаря директора.

14.09.2021

Щопонеділка з 15:10 год. та щосереди з 14:15 год.у актовій залі проводитиметься гурток "Співочі голоси гімназії" для усіх бажаючих учнів та гімназистів. В понеділок керівник гуртка Кісільова Марія Сергіївна чекає в актовій залі на учнів 2-4 класів, у середу 5-9 класів.

Планується вивчення та виконання пісень українською, англійською та іншими іноземними мовами.

31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Що ти думаєш щодо теми 'мінувань' шкіл Черкас?

    Ця витівка повинна бути покарана - 17

    Це робиться з Черкас - 5

    Це робиться з дального зарубіжжя - 12

    Мене це дуже дратує - 6

    Як тобі працюється в режимі онлайн?

    Не гірше ніж офлайн - 21

    Доволі посередньо - 5

    Погано,малоефективно - 11

    Мені байдуже - 1

    Чи вчасно починаються уроки онлайн?

    Так - 33

    Ні, є запізнення - 4

    Який відсоток однокласників приєднуються та працюють онлайн?

    100% - 10

    80% - 18

    60% - 3

    40% - 3

    20% - 0

    Оціни рівень професіоналізму роботи онлайн

    Дуже високий - 9

    Високий - 18

    Середній - 5

    Низький - 4