Віртуальна приймальня

Шановні відвідувічі. На Ваші запитання відповідає особисто директор Саєнко Сергій Іванович. Просимо ставити питання лаконічно та по суті справи. Перегляньте, чи немає відповіді на подібне питання раніше. Уважно прочитайте новини, часто там є відповідь на Ваше питання.

Автори сайту самі вирішують на які питання давати відповіді та скільки розміщувати тексту респондента. Не дається відповідь на запитання, які містять образи, або принижують когось.

Увага! Всі поля є обов’язковими для заповнення

05.02.2018
Скрынник Денис запитує:

Где можно посмотреть видео матча по баскетболу?

Ні, лише в живому вигляді. Однак, якщо ти підійдеш до інженера-електроніка, він дасть тобі запис.

05.02.2018
Ірина запитує:

Хочу подякувати за чудесно організовану зустріч випускників 03. 02. 2018 об 11. 00. Відкритий урок дуже цікавий. А якщо чесно, то дуууже неприємно. Об'яви про зустріч в школі ніде немає ( раніше висіли об'яви і на дверях при вході, і біля роздягальні). Цього разу ніхто і не знав про зустріч, ні діти, ні вчителі. В школі проходив учбовий процес, вчителі були зайняті. Одна вчитель взагалі сказала що ім оголошували, що зустріч на 12. 00. А актовій залі так ніхто до 11. 30 і не з'явився. Дуже неприємно. І до речі, на вході зліва від роздягальні на стіні напис, на латині мабудь, ніхто з дітей, яких ми питали (по виду десь 10-11 клас), не знає, що він означає і як перекладається.

Неправда. На сайті оголошення було розміщено за місяць.Ми пропонували зконтактувати із завучем щоби організовано провести зустріч.

В актовій залі з 10. 30 звучала музика, йшов відеоряд- ми чекали випускників. Я особисто спостерігав, як і звуч, чи є хтось.Охоронець був також в курсі. якби ми побачили хоча б 5 осіб в залі, ми б негайно розпочали зустріч.

Я в суботу був у пмг до 16. 00.

 

Так, учбовий процес ішов, а як по другому.

Вчителі, якби  були випускники, були б на зустрічі.

як на мене, зустріч випускників потрібно проводити значно раніше, канікули у багатьох внз, давно пройшли.

Щодо напису на латині, то напис з 1880 року,своєрідний бренд пмг. На всіх лінійках ми перекладаємо його. Комусь,значить,треба перекласти ще раз.

 

 

04.02.2018
Учень запитує:

Дорогі, учні та батьки, всі зараз кіпішють із за хімії, бо можна тест списати! Ви серйозно? Вам байдуже на те що школа витрачає кошти на навчання вчителів, щоб користуватися новітньою технікою, робити уроки цікавішими і різноманітними, вам байдуже що вчитель хімії витрачає свій власний час на те щоб зробити той тест? Я дійсно не розумію, для всіх учнів було сказано: РОБИТИ ТЕСТ І ЗАПИСУВАТИ ХІД ЗАДАЧІ В ЗОШИТ! Я не розумію те що ви кажете що можна знайти за дві секунди, це діло учнів, чи шукати відповідь у Інтернеті чи знати самому. Потім всі говорять що у школах все по старому! Але як можна щось запроваджувати нове коли всі тримаються за старе і при цьому кричать що потрібно щось змінювати, якщо вам щось не подобається то прийдіть до вчителя хімії посадіть свою дитину і хай вона пише той тест, і не буде ніхто шукати відповіді. Просто нема ще розуміння те що це дійсно классно, це дає змогу не втрачати час на уроці, вчителю потім не треба сидіти і перевіряти до пізна ті контрольні. Та в кінці кінців дитина яка не розуміє нічого може хоч тут оцінку заробити гарну. Я вважаю що якщо щось не так то підійдіть до вчителя і скажіть йому або пора десь з ним. Це все, дякую за Увагу! Я надіюсь всі зрозуміли

Погоджуюсь.

02.02.2018
Учениця запитує:

Добрий день! Я пройшла тест з хімії, і мені відразу прийшов бал за результатами тесту. Є одне але... Правильних відповідей мені на електронку не надійшло, як я маю працювати над помилками, де гарантія , що мої відповіді є невірними, або вірними частково? Дякую

Аналіз тесту, за потреби виконується в індивідуальному порядку,  у зручний для вчителя і учня час. Правильні відповіді можна побачити по отриманим балам за кожне завдання, у програмі виставлена функція "не показувати правильні і неправильні відповіді" для запобігання списування. Де індивідуально зроблена помилка можна вияснити у вчителя в реальному часі, за лічені секунди, що і відбувається постійно. Програма дозволяє побачити відповіді кожного учня вчителю.

01.02.2018
Учень запитує:

Доброго дня! Вміння застосовувати аналітичні знання для вирішення різних проблем не залежать від виду задачі – взята вона з паперових носіїв чи представлена в онлайн форматі. Конспекти з хімії для 8-9 классів – теж не зовсім зручне нововведення. На уроці час економиться, так, але вдома, навпаки, підготовка до уроку вимагає більшої кількості вільного часу. Особливо боюся уявити, скільки часу на переписання матеріалу витрачають ті, хто не має можливості роздрукувати матеріал вдома. Через це обсяг часу на інші уроки зменшується, а враховуючи те, що більшість учнів відвідують позашкільні заклади та гуртки, сидіти над уроками вони змушені до півночі. Було б зручніше, якби, як і раніше, учні б не займалися тиражуванням онлайн-конспектів, а користувалися б підручниками та, можливо, зошитами для контролю знань, які часто йдуть як додаток до підручника. В цьому разі буде й економія ресурсів, бо на один тільки семестр загалом витрачається дуже багато паперу на роздрукування необхідних матеріалів. На рахунок 32 школи мушу зазначити, що, скоріше всього, перша вона в рейтингу завдяки тому, що вчителі ретельніше підходять до підготовки учнів до олімпіад, а не через систему онлайн-тестування.

Дякую.Працюємо далі.

31.01.2018
Учень запитує:

Чи буде карантин?

Медики міста говорять,що підстав для карантину немає.

31.01.2018
Учениця запитує:

Почитала вашу дискусію і позицію щодо новітніх технологій і маю зазначити, що більше погоджуюся з учнем. "Списати тест з Інтернету неможливо, а застосувати інформацію з нього можна і треба". Звісно весь тест навряд чи є в Інтернеті, але відповіді на кожне питання окремо можна знайти за секунди. І чи справді в таких умовах можна перевірити знання учнів? Якщо говорити про онлайн-тестування в провідних університетах, так вони проводяться онлайн лише з виключних причин: вся программа навчання має бути онлайн (а ми начебто відвідуємо школу) або ж в учня склалися певні обставини і він фізично не зміг прийти на заняття. Але в будь-якому випадку учні університетів за кордоном цінують саме традиційний метод навчання, а проведення тестів за звичайними умовами відбуваються в класі і в паперовому вигляді, адже тільки так можна об'єктивно й чесно оцінити роботу і знання учня.

Я б не був таким котегоричним у твердженнях.Перебуваючи за кордоном, я бачив освіті системи, де забороняли використанн гаджетів і Інтернету,і в той же час,поруч знаходилась школа, де заборонено було книжку,лише гаджети та можливості Інтернет.

У традиційній формі контролю є свої переваги і недоліки. Як і в онлайн-тестуванні.

Сьогодні на сайті розміщено рейтинг шкіл за результатами олімпіад. Школа 32 на першому місці в Черкасах.Там, до речі, всі контрольні та самостійні, виключно в режимі онлайн. І не перший рік.

 

30.01.2018
Учень запитує:

Доброго дня. Хотів би висловити і свою думку на рахунок онлайн-тестування з хімії. Є багато людей, що не в захваті від цих «інноваційних технологій». Не думаю, що є такі батьки, яким краще аби їх дитина була двієчником, аніж з їх допомогою, проте на гарну оцінку, написала тест. Крім того, ні для кого не новина, що вивівши в Google питання можна отримати відповіді. Якщо чесно, складається думка, що ці онлайн-тести зроблені тільки для того, аби вчитель зекономив свій час, не перевіряючи самостійні і контрольні. Тоді було б справедливо, якщо учні б виконували домашні завдання теж в Інтернеті, на сайтах де допомагають це робити, щоб не гаяти і свого часу на вирішення задач самостійно. Тепер на рахунок гаджетів. Є батьки, які забирають у своїх дітей смартфони або ПК з виховних цілей. Друга проблема, яка може виникнути – відсутність доступу до Інтернету, його можуть вимкнути за будь-яких обставин. Проте нікого це не хвилює: нема тесту – двійка в щоденник! А щоб зробити тест у «традиційному паперовому вигляді», теж потрібні доступ до гаджетів та Інтернету, щоб хоча б переписати завдання. На виконання ж тесту, в кращому випадку, дається 3-4 дні, а не мінімум тиждень, як Ви писали. В додаток до всього вище перерахованого, нерідко бувають збої в алгоритмах роботи сайту і тесту зокрема, іноді просто не зараховуються правильні відповіді або взагалі немає змоги зайти на сайт. Склавши докупи усі позитивні і негативні сторони онлайн-тестування варто задуматися – а це нам взагалі потрібно? Інноваційні технології - це не тільки перекинути роботу вчителя на машини та усілякі програми. Це, насамперед, покращення системи освіти, задля ЗРУЧНІШОГО та ЕФЕКТИВНІШОГО навчання. На даний момент все треба допрацьовувати або взагалі змінювати, адже крім зіпсованих нервових клітин та витрачених грошей на мобільному рахунку для доступу до Інтернету, ці технології нічого не дають.

Звичайно, кожна інновація може мати свої і позитивні, і негативні наслідки. Для того, щоби це дослідити, треба пробувати.

 Інноваційні технології не полегшують роботу вчителя. Кожен тест пишеться особисто вчителем, не "зливається" з інтернету, після проведення уроку і за матеріалом, що був розглянутий на уроці і є у відповідному параграфі підручника. Написання кожного тесту - це година, півтори, тому про економію часу на перевірці робіт не варто і говорити. Крім того є детальні домашні завдання на кожен урок, до яких є постійний доступ, з інструкціями як краще підготуватися до уроку тим, хто був відсутній на уроці.
 Кожна дитина, яка має запитання і нез'ясовані моменти по тесту отримує на них відповіді, і ніколи дитина, яка працювала і не знайшла відповіді на усі запитання, не отримає поганої оцінки у журнал. Більше того, якщо дитина просить зробити тест ще раз, їй ніколи не відмовляється. Було б бажання працювати. Жодному учневі не було поставлено одиниці у журнал, якщо були проблеми з інтернетом, світлом..
.Звичайно, у кожному класі є група учнів, які не виконували спочатку традиційні "паперові" домашні завдання, а тепер так само систематично не виконують тестів. Коли не сформовано вміння працювати, завжди простіше висувати претензії до інших, а не себе.
 Завдання тесту навчити дитину мислити, аналізувати процес і розробляти алгоритм вирішення проблеми у будь-якій галузі. Зараз - це хімія, а далі - це будь-які професії. Вміння аналізувати ситуацію, бачити варіанти її розв'язання залишаються.
 Звичайно можна користуватися Інтернетом, навіть на уроках ми навчаємося, як це робити грамотно. Списати тест з Інтернету неможливо, а застосувати інформацію з нього можна і треба. 
Для прихильників паперових контрольних робіт можна запропонувати кілька варіантів: 1. Можна завжди підійти на перерві, переписати тест і виконати його "вручну". 2. Прийти і написати контрольну роботу "вручну" і перевірити свої знання, без шпаргалок, гаджетів.  Підходьте, озвучуйте свої бажання, це буде врахована. 
У нас на уроках є атмосфера співпраці, до гарних ідей завжди прислуховуються. Оцінка за тему виставляється з урахуванням того, як учень працює на уроці, як сприймає інформацію, як виконує завдання біля дошки і в зошиті. 
Крім того, для учнів 8-9 класів розробляються на кожен урок  конспекти з усіма визначеннями, для того, щоб на диктування визначень не витрачати час на уроці, а більше уваги приділяти розв'язуванню тренувальних вправ.  
Сьогодні усі провідні університети світу використовують он-лайн тестування і запроваджують цілі он-лайн курси з певних дисциплін. І це вважається результативним і продуктивним. 
Подобається нам чи ні, сьогодні інформаційне майбутнє вже настало і під нього треба пристосовуватися, а не шукати негатив. Тоді успіх завжди буде на Вашому боці.
29.01.2018
luda1810 запитує:

Шановний Сергій Іванович! Поясніть будь-ласка як дитині виконувати домашні завдання з хімії? Всі контрольні та самостійні проходять онлайн !!! Ці оцінки і складають результат знань? Тобто дитина яка дома з батьками які є фахівцями хіміі можуть складати всі відповіді ? А дитина в якої наприклад не має компьютера а планшет зламався то це автоматичне2? Якось не зрозуміла система оцінювання цієї дисципліни.

Думаю,ви володієте неповною інформацією.Дійсно, вчителька хімії працює інноваційно із використанням сучасних технологій, що є добрим почином. Так, самостійні та контрольні роботи з хімії викладені на її сайті і учням дається мінімум тиждень на виконання завдань.Не думаю,що батьки "зацікавлені" у завищених оцінках та будуть допомагати вирішувати задачі.

В разі, коли в учня немає ПК, сматртфона або планшета, що малоймовірно, завдання можна виконати у традиційному паперовому варіанті, узгодивши термін та місце виконання завдань.Ми також маємо два кабінети інформатики, де можна безперешкодно попрацювати звернувшись або до вчителів інформатики, або до інженера-електроніка.

Незабаром, подібна практика буде запроваджена з біології та фізики, інших предметів. Це вимога часу і всім потрібно бути готовими до виклику часу.

Впевнений, що Ваша дитина не має таких побоювань,як Ви.

 

26.01.2018
Анна запитує:

Дайте телефон чергового, будь ласка! Дитина забулася в класі телефон, хочу попросити, щоб він забрав з класу, бо завтра суботня школа в класі

0936177599 Федір

Оголошення

17.02.2018
 • З 19 лютого навчання у гімназії буде відновлено згідно розкладу.
 • З 19 до 23 лютого АКТОВА ЗАЛА перебуватиме на ремонті.Всі наради проводитимуться у кабінеті фізики.
 • Проект "Дорога здоров'я" (автомат по продажу товарів) припинено організаторами. 19 січня з 10. 00 до 15. 00 год. невикористані залишки грошей можна буде отримати у бухгалтера Юдіною М. М.
 • Увага! Перші класи у 2018-2019 навчальному році працюватимуть у науково-педагогічному проекті ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ
 • Правила-рекомендації при ускладненні погодніх умов. Читай ТУТ
 • (УЧИТЕЛЯМ) Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND
 • (ВИПУСКНИКАМ) Готуйся до ЗНО з ПРОМЕТЕУС
 • Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у: - ІV Всеукраїнській науковій шкільній конференції «Крок у науку», яка відбудеться 26–27 квітня 2018 р. - ІV Всеукраїнській науковій конференції студентів «Наукова Україна», яка відбудеться 30–31 травня 2018 р. форма участі – заочна Подробиці за посиланням: http://orgconf.com/
 • 24 лютого 2018 року продовжиться вивчення третіх іноземних мов. Заняття проводитимуться :// ПОЛЬСЬКА МОВА- каб.№15 об 11. 00 год.// КИТАЙСЬКА мова для 6-х класів та 5-х з інших шкіл о 10. 00 год. каб. №17, для 7-10-х об 11. 00 год. в каб. №17.// ІВРИТ- каб.№19 о 10. 00 год.// ФРАНЦУЗЬКА мова - каб. №20 об 11. 00 год.// УВАГА! Послуга безoплатна лише для учасників БФ "До України через освіту"(Німецька мова тимчасово не викладається)
 • Увага! З 14 грудня Укртелеком змінив номер телефона в учительській гімназії з 451421 на 33-17-29
 • Графік роботи бухгалтера в суботній школі «Райдуга» на 2018 рік : 17 березня 2018р. З 9-00 до 12-00 год.


Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!