Сторінка директора – Серпень 2021

Доброго дня,шановні учасники освітнього процесу.

Минає 2020-2021 навчальний рік.Він був дуже складним та з численними важливими подіями.

Насамперед,хочу подякувати всім за підтримку мене в конкурсі на посаду директора гімназії.Без відчуття ліктя,без масової підтримки колективу та батьків,досягти успіху було б важче.

Хочу запевнити,що отримане довір"я від вас,спонуває мене на плідну роботу по розбудові гімназії в напрямку руху до створення академічного ліцею з гімназійними класами. Навчальний рік,що минає,був для нас доволі плідним.Не зважаючи на те,що вдруге було відмінено проведення предметних учнівських олімпіад,знайшлись небайдужі ініціатори,які провели 4 етап олімпіади з хімії,де наш талановитий ЗАПОРОЖЕЦЬ ОЛЕКСАНДР з 11-Б класу,показав один з кращих результатів і був відібраний для участі у Міжнародній олімпіаді,що проводилась в Японії.

І Сашко не підвів.Ні нас,ні Україну.Він приніс СРІБНУ МЕДАЛЬ олімпіади,чим встановив унікальний рекорд як в в місті,де ніхто раніше не отримував медаль такого рівня,так і в гімназії,де раніше ніхто до нього,не брав участі у Міжнародних олімпіадах.

Вірю,що портрет Сашка займе законне місце на нашому стенді ВІДОМІ ВИПУСКНИКИ ГІМНАЗІЇ.

Ми знову значну частину навчального року провели в умовах карантину і освітній процес проводився із застосуванням дистанційних технологій.

Дирекція забезпечила всіх без виключення вчителів комп"ютерною технікою,навчила всіх комп"ютерним компетенціям і ми мали досить добрий результат.

Робота колективу,присв"ячена дистанційному навчанню на виставці "Сучасні заклади освіти-2021",отримала золоту медаль.

За результатами навчального року,маємо аналогічну минулому року кількість тих здобувачів освіти,що закінчили навчальний рік із похвальними грамотами.

Ми випустили 4 золотих медалісти,всі вони підтвердили свої оцінки на ЗНО та ДПА та вступили на навчання до найкращих закладів вищої освіти України та зарубіжжя..

А КАТЕРИНА ДУДА принесла всім довгоочікувані 200 балів ЗНО з англійської мови.

Вчергове "блистала" на конкурсі в Миколаєві наша газета ГІМНАЗИСТ,черговий рекорд встановив мовний центр ОЛІМПУС.Розпочав роботу багатообіцяючий проєкт Speak Together.

Протягом літа,дирекція працювала над створенням належного освітнього середовища.Практично закінчено зведення дуже гарного ганку гімназії дякуючи народному депутату України Шпак Л.О.Створено два нових кабінети англійської мови на місці танцювальної зали,відремонтовано приміщення харчоблоку їдальні,ми в очікуванні капремонту спортивної зали.

Вчергове,приношу слова глибокої подяки членам благодійного фонду "До України через освіту",адже саме завдяки коштам фонду (100 грн) ми виконуємо роботи по створенню безпечного середовища при відмінній якості та цінах в рази менших від аналогічних робіт,що виконуються деінде.

Слова подяки спрямовую директору ПАТ "Азот" Склярову В.Л,який допомагає у проведенні поточних ремонтів,іншим спонсорам.

Незабаром 1 вересня.

68 першокласників з нетерпінням хочуть сісти за шкільну лаву.

Дирекція планує роботу на навчальний рік.

Станом на 12.08.21 75% вчителів та працівників ОП вакциновано.

Від міста отримано 15 ноутбуків для дистанційного навчання.Виготовлено новий щоденник,який стане корисним органайзером для учнів та гімназистів.

26 вересня виповниться 25 років з дня набуття гімназією членства у проєкті МАШ (асоційовані школи ЮНЕСКО).

Всі вчителі початкової ланки пройшли серйозну курсову перепідготовку для роботи за новими програмами,створено банк даних вчителів,які працюватимуть у 5-9-х класах за програмами НУШ.Є плани на відновлення після карантинів міжнародної діяльності.

Насамкінець,хочу всім побажати успіхів,досягнень,здоров"я та наснаги у 2021-2022 навчальному році.

Хай щастить!

ВІТАЮ ВСІХ З 30-тою РІЧНИЦЕЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!


Відредаговано 21.08.2021

Оголошення

03.01.2022

З 10 січня розпочинається вивчення китайської мови волонтером з Китаю.Є можливість сташим класам вивчати мову по суботах.Записуватись у секретаря директора.

14.09.2021

Щопонеділка з 15:10 год. та щосереди з 14:15 год.у актовій залі проводитиметься гурток "Співочі голоси гімназії" для усіх бажаючих учнів та гімназистів. В понеділок керівник гуртка Кісільова Марія Сергіївна чекає в актовій залі на учнів 2-4 класів, у середу 5-9 класів.

Планується вивчення та виконання пісень українською, англійською та іншими іноземними мовами.

31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Що ти думаєш щодо теми 'мінувань' шкіл Черкас?

    Ця витівка повинна бути покарана - 14

    Це робиться з Черкас - 5

    Це робиться з дального зарубіжжя - 11

    Мене це дуже дратує - 6

    Як тобі працюється в режимі онлайн?

    Не гірше ніж офлайн - 18

    Доволі посередньо - 4

    Погано,малоефективно - 11

    Мені байдуже - 1

    Чи вчасно починаються уроки онлайн?

    Так - 29

    Ні, є запізнення - 4

    Який відсоток однокласників приєднуються та працюють онлайн?

    100% - 8

    80% - 16

    60% - 3

    40% - 3

    20% - 0

    Оціни рівень професіоналізму роботи онлайн

    Дуже високий - 8

    Високий - 16

    Середній - 4

    Низький - 4