Наша гімназія сьогодні обирала президента
![](/uploads/content/pictures/10474/230/0-02-04-5a30a19d722129ee3b3a84e6f9eacea2b3734f54208fc6d0af8e77d557d33388_1c6db54cae3369.jpg)
17 травня 2023 року гімназисти обирали Президента Першої міської гімназії. Кандидатами на високу посаду були Тарас Барабаш (9-Б клас), Яна Дерій (9-А клас) і Юлія Хоменко (9-А клас). Протягом декількох тижнів тривала передвиборча кампанія кандидатів, протягом якої висвітлені були програми кандидатів, їх же було представлено на дебатах, що відбулися у понеділок, 16 травня.
За результатами голосування, Президентом Першої міської гімназії на каденцію 2023 – 2024 навчального року стала Юлія Хоменко! Вона отримала підтримку 58% виборців!
Інавгурація новообраного президента гімназії відбудеться в рамках урочистостей присвячених закінченню навчального року 31 травня.