Підсумки роботи в міському проєкті щодо профілактики насильства

11.12.2023

Соціальний педагог гімназії Дудник С.В. пройшовши попередньо навчання у в Черкаському міському центрі соціальних служб, по програмі яка реалізовувалася за підтримки «Інноваційних соціальні рішень» фонду народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та за підтримки уряду Канади протягом двох тижнів проводила в гімназії ряд просвітницько-профілактичних заходів в межах «Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».

Відтак для гімназистів 7- А класу, 9-Б класу та в 11-Б класу соціальний педагог провела заняття з елементами тренінгу на тему: «Вплив стереотипів на толерування насильства». В ході заняття старшокласники мали змогу взяти участь в тематичній грі «Рамка сприйняття». Під час даних заходів гімназисти навчилися розрізняти поняття «гендеру», «статі», познайомилися з поняттям «соціальні норми» та особливостями їхнього формування. Визначали та проаналізували актуальні гендерні стереотипи в суспільстві, сформували розуміння їхнього негативного впливу на процес толерування насильства, проаналізували етапи зміни соціальних норм для запобігання насильства в суспільстві.

З метою формування у педагогічного колективу необхідних компетенцій, підвищення рівня обізнаності з даного питання, навчання педагогічного колективу стратегіям профілактики насильства , формування нульової толерантності до будь-яких видів насильства соціальний педагог гімназії провела заняття з елементами тренінгу «Нестереотипна прокачка» та інформаційно-тематичну гру «Рамка сприйняття». Педагоги активно брали участь в обговоренні даного питання, долучалися до дискусій із запропонованої тематики, оцінили зустріч як дуже актуальну й інформативну.

А для інших учасників освітнього процесу соціальний педагог в рекреації 1 – го поверху провела загальногімназійний маніфест на тему: «Тобі є що сказати». Де кожен бажаючий мав змогу висловити свої погляди й думки з питань запобігання насильства в суспільстві.

Таким чином, об’єднання профілактичних засобів, превентивних заходів роботи дозволяє створити в гімназії безпечний психологічний простір для учнів, педагогів. Результати цієї роботи 08.12.2023 року були представлені соціальним педагогом перед заступниками міського голови Мариною Гаркавою та Анастасією Чубіною, а також директором й фахівцями черкаського  міського центру соціальних служб в Черкаській міській раді, де соціальний педагог гімназії отримала відзнаку.

Оголошення

12.11.2024

14 грудня о 18.00 год. скликається засідання ради гімназії.

01.05.2024

Комунікація з учасниками освітнього процесу здійснюється на платформі Ошкола. Для приєднання, зверніться до секретаря директора.

06.03.2023

Благодійний внесок у БФ "До України через освіту" можна сплатити ТУТ 

26.01.2023

20.09.2022

Національна гаряча лінія безкоштовної психологічної допомоги для дітей та молоді працює за номерами 0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 116 111 (з мобільного)

28.02.2022

До відома жителів мікрорайону. У гімназії немає підвальних приміщень.Найближчі укриття знаходяться у СШ №3,ТРЦ "Любава" та "Плазма".

31.01.2019

        • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
        • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
        • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник Ошкола», звертайтесь до cекретаря директора, тел. 0960077800
        • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
        • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


        Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!