Відбулося Засідання педагогічної ради гімназії

20.02.2024

19 лютого 2024 року в гімназії відбулося засідання педагогічної ради, що пройшло у теплій та продуктивній атмосфері. Педагоги гімназії активно обговорили ключові питання, пов'язані з розвитком освіти та впровадження сучасних технологій в закладі.

До порядку денного було представлено ряд питань:

1.Про стан викладання для гімназистів 10-11 класів предмету «Захист України».

Доповідачі: Сухенко К.О., Мозговий П.І., Коритан Н.І.

2. Використання Штучного Інтелекту в закладах освіти України. Доповідач Саєнко С.І.

3. Про затвердження курсової передпідготовки педагогів в період за вересень-грудень 2023-2024 н. р.

4. Про затвердження календаря ЮНЕСКО.

5. Різне.

Під час розгляду першого питання порядку, щодо стану викладання предмету «Захист України» для учнів 10-11 класів доповідачі, Сухенко К.О., заступник директора та Мозговий П.І., вчитель предмету «Захист України», Коритан Н.І., вчитель предмету «Основи медичних знань» представили детальний аналіз освітнього процесу з цього предмету, висвітлили досягнення та ідентифікували проблемні аспекти. Доповідачі підкреслили важливість формування в учнів знань про сучасні виклики та загрози сьогодення, наголосили на активній участі у патріотичному вихованні. Після відкритої дискусії педагогами було прийнято рішення розробити додаткові методичні матеріали, зміцнити матеріально-технічну базу з даного предмету, створити електронний тир та «Клас безпеки» до 2025 року, посилити співпрацю з Черкаською медичною академією та Черкаським Інститутом пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

В ході розгляду другого питання, яке викликало великий інтерес серед учасників ради, було використання Штучного Інтелекту в освітньому процесі. Доповідачем на цю тему був директор гімназії Саєнко С.І., який проаналізував потенціал та можливості використання Штучного Інтелекту в навчальному процесі. Учасники засідання зазначили необхідність подальшого вивчення цієї теми та впровадження відповідних інновацій у роботу закладу. Після жвавих обговорень та обміну думками було прийнято рішення продовжити практику використання Штучного Інтелекту в освітньому процесі. Спільно с вчителями інформатики провести для педагогів всеобуч з теми ШІ. Для подальшого вивчення цього питання, в рекреації гімназії було запропоновано встановити тематичні стенди для просвіти учасників освітнього процесу та розробити конкретні рекомендації, щодо покращення навчального процесу з впровадження новітніх технологій в гімназії. Провести в 6-7 класах години спілкування на тему: «Вплив Штучного Інтелекту на навчання: переваги та ризики для учнів».

Також на засіданні було розглянуто питання про затвердження курсової передпідготовки педагогів в період з вересня по грудень 2023-2024 навчального року. Доповідач Виноградова С.О., заступник директора ознайомила присутніх з інформацією про різноманітні заклади та програми курсової перепідготовки для вчителів. Зазначені можливості включають у себе як офіційні курси, організовані міністерствами освіти, так і приватні інститути та онлайн-платформи з навчання. Присутні також ознайомились із списком педагогів, які найближчим часом будуть проходити курси курсової перепідготовки. Це свідчить про активний інтерес вчителів до професійного зростання та підвищення кваліфікації. Загалом, курсова перепідготовка вчителів є важливим інструментом у забезпеченні якісної освіти та вдосконаленні педагогічної практики. Інвестування у професійний розвиток вчителів є не лише важливим для їхньої особистої кар'єри, але й вирішальним чинником у покращенні якості освіти та досягненні успіху учнів.

Під час розгляду четвертого питання, доповідачем, якого був директор гімназії Саєнко С.І. присутні мали змогу обговорити актуальні питання щодо важливості кроків у впровадженні цінностей та принципів, затверджених організацією ЮНЕСКО, які в глобальному контексті освіти та культурного розвитку ініціативи відіграють важливу роль у створенні сприятливого середовища для взаєморозуміння, миру та сталого розвитку. В рамках цього контексту затвердження календарю подій та святкових дат, рекомендованих ЮНЕСКО, у Першій міській гімназія, яка є Асоційованою школою ЮНЕСКО, є проявом не лише згоди зі світовими нормами та цінностями, але й вираженням зобов'язання до впровадження їх у практику освітнього процесу. Це дозволяє створити освітнє середовище, що сприяє розвитку глобального мислення, культурного розмаїття та поваги до всіх народів і культур.

Засідання педагогічної ради в гімназії стало важливим кроком у покращенні освітнього середовища та сприяло зміцненню співпраці між педагогами для досягнення спільних цілей.

Оголошення

12.11.2024

14 грудня о 18.00 год. скликається засідання ради гімназії.

01.05.2024

Комунікація з учасниками освітнього процесу здійснюється на платформі Ошкола. Для приєднання, зверніться до секретаря директора.

06.03.2023

Благодійний внесок у БФ "До України через освіту" можна сплатити ТУТ 

26.01.2023

20.09.2022

Національна гаряча лінія безкоштовної психологічної допомоги для дітей та молоді працює за номерами 0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 116 111 (з мобільного)

28.02.2022

До відома жителів мікрорайону. У гімназії немає підвальних приміщень.Найближчі укриття знаходяться у СШ №3,ТРЦ "Любава" та "Плазма".

31.01.2019

        • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
        • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
        • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник Ошкола», звертайтесь до cекретаря директора, тел. 0960077800
        • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
        • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


        Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!