4-Б побував на фабриці,де виготовляють вишиванки
![](/uploads/content/pictures/11034/230/зображення_viber_2024-05-16_11-25-40-047.jpg)
Учні 4-Б класу продовжують пізнавати світ. В День вишиванки вони відвідали швейну фабрику імені Лесі Українки, де мали змогу поспостерігати як створюється одяг, починаючи з ідеї і до магазину.
Під час екскурсії діти дізналися, що історія українського бренду жіночого одягу Lesia починається у 1937 році з маленької артілі у місті Черкаси. З того часу до сьогодні, майже за 100 років існування, бренд сформувався у величезне виробництво з двома філіями. Сучасний і стильний жіночий одяг народжується на власній фабриці імені Лесі Українки, яка була відкрита в 1952 році.
Учні поспостерігали за роботою спеціалізованих машин, які вирізають лекала з тканини, пришивають самостійно ґудзики, вистрочують та вирізають петельки. Якщо у вас ще немає вишиванки, то радимо завітати в магазини черкаської фабрики. Їхні машини уміють створювати гарну вишивку. А також діти познайомилися з великою кількістю неймовірних людей, які керують цими машинами і створюють красивий одяг.
Щиро дякуємо родині Близнюк Маргарити за запрошення та організацію цікавої і пізнавальної екскурсії. Бажаємо всесвітнього визнання українському бренду одягу!