Проведено Зустріч з Анною Тарапатою
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати:
25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством;
3 грудня - Міжнародний день осіб з інвалідністю;
5 грудня – Міжнародний день волонтера;
9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;
10 грудня – Міжнародний день прав людини.
Традиційно наш заклад приєднується до заходів Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків в гімназії сплановано проведення ряду заходів в рамках цієї акції.
27 листопада 2017 року в 6-А, в 7-Б класі та у 8-х класах соціально-психологічна служба гімназії провела мультимедійні виховні заняття на тему: «Життя без насильства», «Територія вільна від насильства» в рамках яких відбувся перегляд короткометражних соціальних відеофільмів профілактичного змісту. Проведено анкетування учнів, з метою моніторингу обізнаності підлітків стосовно проблеми насильства та його проявів у дитячому середовищі.
В кінці дня соціально-психологічна служба гімназії ініціювала зустріч старшокласників з Анною Тарапатою – майстром спорту України з тхеквон-до ВТФ, 14-разовою чемпіонкою України. У Черкаській області Анна очолює філію Всеукраїнської федерації Синму-Хапкидо (самооборони), тренер у клубі ММА Grizzly з фітнесу з елементами ударної техніки та самооборони — тай-бо.
Анна є керівником першого в Україні соціального проекту з надання допомоги та реабілітації жінок, що постраждали від домашнього насильства «Шлях до нової себе». Номінант на присудження премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розвитку України. Анна Тарапата розповіла гімназистам про перші ознаки, які символізують про можливу агресію, шляхи та способи її уникнення, необхідність бути самодостатніми в житті. Поділилася особистим нелегким досвідом, оскільки сама 2 роки тому, потрапила у складні життєві обставини, вимушено покинувши рідну домівку на Сході України переїхала до Черкас у 2014 році. Попри все, Анні вдалося знайти у Черкасах однодумців та партнерів для реалізації своєї ідеї — створення осередку допомоги жінкам та молодим дівчатам, що дасть можливість їм знову відчути себе сильними та впевненими в собі. Зустріч несла позитивну енергетику, яка здатна надихнути будь-кого на відчутні