ДЛЯ ВОСЬМИКЛАСНИКІВ ПРОВЕДЕНО ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ СКАЙП-УРОК

08.02.2018

7 лютого в нашій гімназії  за ініціативи соціально-психологічної служби гімназії та  обласної служби зайнятості було проведено скайп-урок для гімназистів 8-х класів  в якому взяли участь начальник відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості А. В. Баранцова та директор міського центру зайнятості О. М. Щербак. Під час заходу школярів орієнтували на свідомий та виважений підхід при виборі професії шляхом врахування при цьому трьох факторів: хочу, можу, треба. А також застерегли від помилок, які найчастіше допускають молоді люди, обираючи свій майбутній фах, про те, якої шкоди завдає стереотипний поділ професій на «престижні» та «непрестижні». Гімназистам дуже сподобався даний урок, вони активно включалися в розмову,пройшли вступне анкетування, та мали змогу в скайп-режимі отримати відповіді на багато чисельні запитання.  

         Наступним етапом комплексу заходів з професійної спрямованості гімназистів  стане проведення професіографічних екскурсій на підприємства регіону за напрямками професійної діяльності з урахуванням анкетного опитування конкретних учнів. Крім того, в ході профорієнтаційного супроводження продовж всього періоду навчання в гімназії, та  до випуску, гімназисти матимуть можливість відвідувати  акції «Випускник», брати участь у профорієнтаційних уроках, КВЕСТах та інших інтерактивних заходах відповідного спрямування.

       Саме такий сучасний комплексний підхід до вибору професії гімназистами, з урахуванням всіх мінливих тенденцій ринку праці, дасть надійний і перспективний результат.

Інформацію підготувала соціальний педагог гімназії Дудник С.В.

Оголошення

18.06.2018
 • Дирекція гімназії повідомляє про наявність вільних місць у 8, 9 та 10-х класах. Для вступу потрібно зареєструватись на співбесіду з англ. мови за тел. 337121. Призери міських олімпіад з англ. мови вступають без вступного випробування. Випробування проводяться у присутності батьків.
 • Рекомендована література для читання влітку 5-11 класи (оновлено)
 • Розподіл першокласників по класах можна взнати у секретаря директора, тел. 337121 з 6 липня 2018 р.
 • Увага! Вільних місць у 2-7-х класах немає, вступні випробування у ці класи не проводитимуться
 • Увага! ГІМНАЗІЙНА ФОРМА може бути виготовлена за адресою: вулиця Небесної Сотні, 105, Телефон: 0472-457-524. Батьки мають право вибрати іншого виробника
 • Загальна інформація про гімназійну форму
 • Думай про літо! Проведи цікаво літні канікули з волонтерами із США та Англії в Золотоноші в таборі МАКСИМУМ!  10 та 11 класи можуть навіть попрацювати помічниками волонтерів. Не барись!
 • З квітня 2018 року робота ПШ РАЙДУГА припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
 • 20 вересня 2016 року  відкрита ГАРЯЧА ЛІНІЯ – (0472) 56-60-88 з питань освіти, культури, молоді та спорту, що  працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
 • Трохи історії ПМГ
 • Гімназійне TV
 • Для вчителів: онлайн опитування


Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!