ДЛЯ ВОСЬМИКЛАСНИКІВ ПРОВЕДЕНО ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ СКАЙП-УРОК

08.02.2018

7 лютого в нашій гімназії  за ініціативи соціально-психологічної служби гімназії та  обласної служби зайнятості було проведено скайп-урок для гімназистів 8-х класів  в якому взяли участь начальник відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості А. В. Баранцова та директор міського центру зайнятості О. М. Щербак. Під час заходу школярів орієнтували на свідомий та виважений підхід при виборі професії шляхом врахування при цьому трьох факторів: хочу, можу, треба. А також застерегли від помилок, які найчастіше допускають молоді люди, обираючи свій майбутній фах, про те, якої шкоди завдає стереотипний поділ професій на «престижні» та «непрестижні». Гімназистам дуже сподобався даний урок, вони активно включалися в розмову,пройшли вступне анкетування, та мали змогу в скайп-режимі отримати відповіді на багато чисельні запитання.  

         Наступним етапом комплексу заходів з професійної спрямованості гімназистів  стане проведення професіографічних екскурсій на підприємства регіону за напрямками професійної діяльності з урахуванням анкетного опитування конкретних учнів. Крім того, в ході профорієнтаційного супроводження продовж всього періоду навчання в гімназії, та  до випуску, гімназисти матимуть можливість відвідувати  акції «Випускник», брати участь у профорієнтаційних уроках, КВЕСТах та інших інтерактивних заходах відповідного спрямування.

       Саме такий сучасний комплексний підхід до вибору професії гімназистами, з урахуванням всіх мінливих тенденцій ринку праці, дасть надійний і перспективний результат.

Інформацію підготувала соціальний педагог гімназії Дудник С.В.

Оголошення

17.02.2018
 • З 19 лютого навчання у гімназії буде відновлено згідно розкладу.
 • З 19 до 23 лютого АКТОВА ЗАЛА перебуватиме на ремонті.Всі наради проводитимуться у кабінеті фізики.
 • Проект "Дорога здоров'я" (автомат по продажу товарів) припинено організаторами. 19 січня з 10. 00 до 15. 00 год. невикористані залишки грошей можна буде отримати у бухгалтера Юдіною М. М.
 • Увага! Перші класи у 2018-2019 навчальному році працюватимуть у науково-педагогічному проекті ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ
 • Правила-рекомендації при ускладненні погодніх умов. Читай ТУТ
 • (УЧИТЕЛЯМ) Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND
 • (ВИПУСКНИКАМ) Готуйся до ЗНО з ПРОМЕТЕУС
 • Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у: - ІV Всеукраїнській науковій шкільній конференції «Крок у науку», яка відбудеться 26–27 квітня 2018 р. - ІV Всеукраїнській науковій конференції студентів «Наукова Україна», яка відбудеться 30–31 травня 2018 р. форма участі – заочна Подробиці за посиланням: http://orgconf.com/
 • 24 лютого 2018 року продовжиться вивчення третіх іноземних мов. Заняття проводитимуться :// ПОЛЬСЬКА МОВА- каб.№15 об 11. 00 год.// КИТАЙСЬКА мова для 6-х класів та 5-х з інших шкіл о 10. 00 год. каб. №17, для 7-10-х об 11. 00 год. в каб. №17.// ІВРИТ- каб.№19 о 10. 00 год.// ФРАНЦУЗЬКА мова - каб. №20 об 11. 00 год.// УВАГА! Послуга безoплатна лише для учасників БФ "До України через освіту"(Німецька мова тимчасово не викладається)
 • Увага! З 14 грудня Укртелеком змінив номер телефона в учительській гімназії з 451421 на 33-17-29
 • Графік роботи бухгалтера в суботній школі «Райдуга» на 2018 рік : 17 березня 2018р. З 9-00 до 12-00 год.


Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!