ДО ДНЯ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТ БУЛА ПРОВЕДЕНА ГРА

07.02.2018

           05. 02. 2018   та 06. 02. 2018 року   у 7-А та у 7-Б класах  була проведена інтерактивна гра “Безпека дітей в Інтернеті” метою якої було розширити і поглибити знання гімназистів  про Інтернет-мережу, довести до свідомості дітей, що Інтернет може бути безпечним і небезпечним, вчити правилам безпеного користування мережею, формувати життєву та інформаційну компетентність, розвивати навички співробітництва, вміння аналізувати, робити висновки, виховувати розумного користувача мережею. Під час проведення заняття гімназисти шляхом командної гри визначали переваги та недоліки Інтернету, ознайомлювались з історією виникнення всесвітньої комп’ютерної мережі, взяли участь в анкетуванні щодо рівня Інтернет-залежності. Наприкінці гри гімназисти  отримали рекомендації – “Правила поведінки в Інтернеті”. В рекреаціях першого та другого поверху гімназії розміщена інформація для учасників навчально-виховного процессу щодо безпеки в Інтернеті. Серед класних керівників розповсюджено інформацію про  небезпечні для дітей  Інтернет-квести та надані «Поради щодо встановлення довіри між гімназистом і класним керівником в період кризового стану дитини». Протягом дня гімназисти, вчителі та батьки мали змогу переглянути профілактичні відеоролики на тему: «Правила безпечного Інтернету», «Безпека в Інтернеті - це просто». Оновлено куточок соціально-психологічної служби гімназії, де розміщено інформацію про безпечну веб-країну для дітей – «Онляндію». Цей сайт містить матеріали для дітей, батьків і вчителів, завдяки яким усі бажаючі  зможуть освоїти основи безпечної роботи в Інтернеті.

Оголошення

18.05.2018
 • 25 травня о 9:00 у ПК Дружба народів проводитиметься свято Останнього дзвінка. Вхід вільний.
 • Розклад проведення ДПА-2018, 9 класи
 • З 4 до 15 червня в гімназії працюватиме мовний табір для гімназистів 5-7-х класів (директор Бровченко Ю.С.) Батьки гімназистів можуть зареєструвати своїх дітей ТУТ. В таборі працюватимуть волонтери із США, Франції та Болівії.
 • З 29 травня до 8 червня для 8-х класів працюватиме науковий табір (директор Клімова В.В.) природничо-математичного спрямування. Запис до табору можна здійснити до 25 травня ТУТ  
 • ДУМАЙ ПРО ЛІТО! Проведи цікаво літні канікули з волонтерами із США та Англії в Золотоноші в таборі МАКСИМУМ!  10 та 11 класи можуть навіть попрацювати помічниками волонтерів. Не барись!
 • Гімназії потрібне тимчасове житло для волонтерів табору GoCamp з 4 до 15 червня 2018 р. Звертатись у приймальню директора
 • З квітня 2018 року робота ПШ РАЙДУГА припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
 • У травні очікується черговий випуск газети ГІМНАЗИСТ. Прохання матеріали надсилати на gimnazyst.fcg@gmail.com
 • УВАГА! У травні вивчення третіх мов немає. Заняття буде відновлено у вересні.
 • Увага! З 14 грудня Укртелеком змінив номер телефона в учительській гімназії з 451421 на 33-17-29
 • 20 вересня 2016 року  відкрита ГАРЯЧА ЛІНІЯ – (0472) 56-60-88 з питань освіти, культури, молоді та спорту, що  працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00.
 • Наказом директора гімназії від 4.12.2017 заборонено фотографування учнів та гімназистів на території закладу на комерційних засадах.
 • Трохи історії ПМГ
 • Гімназійне TV

Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

Опитування

Чи подобається тобі свіжий випуск ГІМНАЗИСТА?

Так - 14

Ні - 1

Не читав - 2

Мені байдуже - 0

Чи варто продовжувати друкувати газету?

Так, потрібно - 14

Ні, замінити на електронну версію - 3

Газета не потрібна взагалі - 1

Мені байдуже - 0