Оголошуються гімназійні дебати

12.03.2018

Дебати як інтелектуальна гра зароджується в середині ХІХ століття в Британії. У цей час відкриваються найстаріші дебатні об’єднання світу – Оксфорд і Кембридж. Протистояння між цими двома клубами теж сягає ХІХ століття, історія настільки давня, що вже жодна зі сторін не пам’ятає, з чого все почалося. Причина суперечки доволі прозаїчна: у 1829 році відбулася дискусія на тему: «Хто крутіший: Шеллі (випускникОксфорду) чи Байрон (випускник Кембриджу)?». І хоча суперечка відбувалася в Оксфорді, а господарі, як справжні джентльмени, надали перевагу Байрону, осад, як то кажуть, залишився. З того часу за крутість борються вже не літературні діячі, а дебатні клуби. А з 90-х років ХХ століття дебатний рух охоплює фактично весь світ.

Під час дебатів учасники отримують колосальний досвід у публічних виступах, розвитку критичного мислення, удосконалюють свої навички переконувати інших у своїй правоті, розуміти іншого, розширюють свій світогляд та навчаються командній грі.

Тож, якщо ти прагнеш до самовдосконалення, візьми участь у гімназійних дебатах. Дата проведення: 19-20 березня – практичні заняття, спочатку ми навчимо тебе грати. 21-23 березня – проведення Гімназійного дебатного турніру.

До участізапрошуються гімназисти 7-10 класів. Турнір проводиться для молодшої ліги (7-8 класи) та старшої ліги (9-10 класи). Теми дебатів:«Усі школи повинні бути однаковими – це і є рівний доступ до освіти», «Історичні міфи сприяють вивченню історії», «В умовах гібридної війни публічні дебати дають змогу викривати маніпуляцію». 

Задодатковою інформацією звертайтесь до Корнієнко Г.Л. та слідкуй за новинами тут 

Оголошення

12.09.2018
  • 20 жовтня розпочинається вивчення третіх мов: НІМЕЦЬКОЇ (Ульрика Хертель),10:00 год, каб N 15, КИТАЙСЬКОЇ ( Чжао Нянь), 11:00 год, каб.N17 та ПОЛЬСЬКОЇ (Уршула Адамська), 13.00 год, каб.N15. Вивчення інших мов розпочнеться пізніше.
  • 20 жовтня Центр ОЛІМПУС проводитиме мовне тестування ТКТ (каб.20), КЕТ (танцзала), РЕТ (каб.22) та FCE (каб.21)
  • Увага! Новий конкурс (винахідництво, ораторське мистецтво, тележурналістика, мобільна фотографія та інше) https://www.unow.in.ua Спробуй! Виграй! І про тебе тебе взнають всі.
  • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
  • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
  • З квітня 2018 року робота ПШ Райдуга припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
  • 20 вересня 2016 року  відкрита гаряча лінія – (0472) 56-60-88 з питань освіти, культури, молоді та спорту, що  працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
  • Трохи історії ПМГ
  • Гімназійне TV
  • Для вчителів: онлайн опитування

Шановні гімназисти! Творчий колектив газети «Гімназист» запрошує Вас долучитися до створення нових номерів! Щоб приєднатися до колективу юних журналістів, напишіть, будь ласка, про своє бажання на електронну пошту gimnazyst.fcg@gmail.com та вкажіть наступні дані: прізвище, ім’я, клас у якому Ви навчаєтесь, контактний телефон. Чекаємо на творчі ідеї, пропозиції та матеріали про цікаві події з гімназійного життя на електронну адресу: gimnazyst.fcg@gmail.com Колектив газети буде радий співпрацювати з Вами!

Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

Опитування

Чи дієве гімназійне самоврядування в ПМГ?

Так - 23

Частково - 21

Ні - 6

А що це таке? - 7

Чиє президенство є ефективнішим?

Нинішнє, Сергія Вишемірського - 21

Попереднє, Владислава Тележенка - 16

Мені байдуже - 19

Чи є переваги використання на уроках мультимедійних дошок?

Так, уроки стали цікавішими - 53

Ні, користі від них не багато - 2

Їх не використовують на уроках - 3

Дорога цяцька, не більше - 6

Я не розумію, про що питання - 1

Оціни роботу обслуговуючого персоналу гімназії

Відмінна робота - гімназія чиста - 31

Добра робота - огріхи швидко усуваються - 26

Незадовільна робота - брудно - 1

Персонал виважений і чемний - 5

Персонал грубий - 4

Мені байдуже - 1

Чи комфортно тобі у твоєму класі?

Так, у мене дружній клас - 37

Так собі, клас аморфний - 14

Ні, клас не дружній - 11

Я б перейшов у інший клас - 3

Хто для тебе класний керівник?

Друг і порадник - 21

Наставник - 9

Організатор добрих справ - 7

Ведучий класних годин - 10

Призначений директором чиновник - 12

Інше - 3