Оголошуються гімназійні дебати

12.03.2018

Дебати як інтелектуальна гра зароджується в середині ХІХ століття в Британії. У цей час відкриваються найстаріші дебатні об’єднання світу – Оксфорд і Кембридж. Протистояння між цими двома клубами теж сягає ХІХ століття, історія настільки давня, що вже жодна зі сторін не пам’ятає, з чого все почалося. Причина суперечки доволі прозаїчна: у 1829 році відбулася дискусія на тему: «Хто крутіший: Шеллі (випускникОксфорду) чи Байрон (випускник Кембриджу)?». І хоча суперечка відбувалася в Оксфорді, а господарі, як справжні джентльмени, надали перевагу Байрону, осад, як то кажуть, залишився. З того часу за крутість борються вже не літературні діячі, а дебатні клуби. А з 90-х років ХХ століття дебатний рух охоплює фактично весь світ.

Під час дебатів учасники отримують колосальний досвід у публічних виступах, розвитку критичного мислення, удосконалюють свої навички переконувати інших у своїй правоті, розуміти іншого, розширюють свій світогляд та навчаються командній грі.

Тож, якщо ти прагнеш до самовдосконалення, візьми участь у гімназійних дебатах. Дата проведення: 19-20 березня – практичні заняття, спочатку ми навчимо тебе грати. 21-23 березня – проведення Гімназійного дебатного турніру.

До участізапрошуються гімназисти 7-10 класів. Турнір проводиться для молодшої ліги (7-8 класи) та старшої ліги (9-10 класи). Теми дебатів:«Усі школи повинні бути однаковими – це і є рівний доступ до освіти», «Історичні міфи сприяють вивченню історії», «В умовах гібридної війни публічні дебати дають змогу викривати маніпуляцію». 

Задодатковою інформацією звертайтесь до Корнієнко Г.Л. та слідкуй за новинами тут 

Оголошення

18.05.2018
 • 25 травня о 9:00 у ПК Дружба народів проводитиметься свято Останнього дзвінка. Вхід вільний.
 • Розклад проведення ДПА-2018, 9 класи
 • З 4 до 15 червня в гімназії працюватиме мовний табір для гімназистів 5-7-х класів (директор Бровченко Ю.С.) Батьки гімназистів можуть зареєструвати своїх дітей ТУТ. В таборі працюватимуть волонтери із США, Франції та Болівії.
 • З 29 травня до 8 червня для 8-х класів працюватиме науковий табір (директор Клімова В.В.) природничо-математичного спрямування. Запис до табору можна здійснити до 25 травня ТУТ  
 • ДУМАЙ ПРО ЛІТО! Проведи цікаво літні канікули з волонтерами із США та Англії в Золотоноші в таборі МАКСИМУМ!  10 та 11 класи можуть навіть попрацювати помічниками волонтерів. Не барись!
 • Гімназії потрібне тимчасове житло для волонтерів табору GoCamp з 4 до 15 червня 2018 р. Звертатись у приймальню директора
 • З квітня 2018 року робота ПШ РАЙДУГА припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
 • У травні очікується черговий випуск газети ГІМНАЗИСТ. Прохання матеріали надсилати на gimnazyst.fcg@gmail.com
 • УВАГА! У травні вивчення третіх мов немає. Заняття буде відновлено у вересні.
 • Увага! З 14 грудня Укртелеком змінив номер телефона в учительській гімназії з 451421 на 33-17-29
 • 20 вересня 2016 року  відкрита ГАРЯЧА ЛІНІЯ – (0472) 56-60-88 з питань освіти, культури, молоді та спорту, що  працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00.
 • Наказом директора гімназії від 4.12.2017 заборонено фотографування учнів та гімназистів на території закладу на комерційних засадах.
 • Трохи історії ПМГ
 • Гімназійне TV

Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

Опитування

Чи подобається тобі свіжий випуск ГІМНАЗИСТА?

Так - 14

Ні - 1

Не читав - 2

Мені байдуже - 0

Чи варто продовжувати друкувати газету?

Так, потрібно - 14

Ні, замінити на електронну версію - 3

Газета не потрібна взагалі - 1

Мені байдуже - 0