Проведено ювілейну обласну конференцію

12.04.2018

11 квітня відбулася традиційна V Обласна учнівська конференція знавців творчості Михайла Опанасовича Драй-Хмари, яка проходила нині в Обласному краєзнавчому музеї. З’їхалося на це дійство 30 учасників, в основному це були діти із черкаських шкіл ( зош №№ 2, 4, 21, 22, 20, 26, 28, 30, ПМГ), з області до нас завітали п’ятикласники із Шполянщини. Вітальне слово прозвучало від директора С.І.Саєнка та вчителя-методиста Н.І.Коритан, у якому прозвучала подяка за участь у конференції, побажання успіхів у дослідженні життя й творчості М.О.Драй-Хмари. Учасники працювали в групах: дослідники творчого шляху неокласика, спроба наукового аналізу творчого доробку митця, читання напам’ять віршів поета, ідейно-художній аналіз його поезій. 

Учні взяли цікаві теми для повідомлень: «Постать М.Драй-Хмари в мистецькому просторі», «Символізм поезій М.Драй-Хмари», «Перекладацька діяльність неокласика», «Питання слов’янознавства у наукових дослідженнях митця», «Я світ увесь сприймаю оком…». Хочеться відмітити, що на форумі піднімалося питання й про дочку поета – Оксану Ашер, яка присвятила своє життя вивченню й популяризації творчості батька.

Всі учасники конференції натхненно читали напам’ять вірші свого знаменитого земляка. Інша група глибоко дослідила ідейно-тематичний аналіз поезій. Не менш захопливим дійством була кава-брейк, під час якої учні поласували спеціально спеченим до п’ятирічного ювілею конференції тортом (Спасибі нашій дирекції!). Наприкінці заходу для учасників був проведений квест, присвячений життєвому шляху М.О.Драй-Хмари. Всі учні отримали нагороди у вигляді грамот і знамениті тарілочки з емблемою конференції. Хочеться подякувати нашим гімназистам, які взяли участь у конференції і підтримали традиційне свято нашої гімназії: Семку Д., Романчі Д., Стрілецькій П., Озеран К., Стрільчук О., Пархоменко А., Запорожцю О., Бабенко Д., Дмитрук В, Тараненко К., Биченко М., Сарнацькій Е., Дуді К., Бабенко К.

Оголошення

12.09.2018
  • Гімназійне самоврядування вже в TELEGRAM: t.me/fcgweb
  • У офісі директора проводиться попередній запис на вивчення по суботах третіх іноземних мов: китайської, івриту, польської, французької, німецької, турецької, болгарської.
  • З квітня 2018 року робота ПШ РАЙДУГА припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
  • 20 вересня 2016 року  відкрита ГАРЯЧА ЛІНІЯ – (0472) 56-60-88 з питань освіти, культури, молоді та спорту, що  працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
  • Трохи історії ПМГ
  • Гімназійне TV
  • Для вчителів: онлайн опитування


Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

Опитування

Як тобі День Миру-2018 в гімназії?

Супер, достойно проведено - 33

Як завжди - 14

Не сподобалось - 3

Мені байдуже - 1

Чи говорили з тобою батьки після батьківських зборів?

Так, дещо говорили - 18

Так, я багато чого взнав - 12

Ні, батьки про це мені не говорять - 0

Ні, це справа тільки батьків - 5

Так, мені трохи дісталось - 4

Мої батьки не були на зборах - 7

Перший раз чую про збори - 0

Чи братимеш участь у акції «Подаруй дереву колечко»?

Звісно, це потрібна екоакція - 25

Так, це традиційна акція ПМГ - 17

Ще не вирішив - 6

Ні, не братиму - 3

Її треба відмінити - 0

Куди варто витратити кошти від акції «Подаруй дереву колечко

На виготовлення газети "Гімназист" - 9

На допомогу нужденним - 15

Купити якесь обладнання в ПМГ - 19

Перерахувати у Фонд Миру - 1

Нехай їх розподілить дирекція - 5

Нехай їх розподілить парламент - 4

Хто ти, відвудувачу сайту?

Учень (1-4 кл) ПМГ - 4

Гімназист (5-11 кл) ПМГ - 28

Батько гімназиста - 4

Мама гімназиста - 14

Вчитель ПМГ - 6

Стороння особа - 3