Проведено ювілейну обласну конференцію

12.04.2018

11 квітня відбулася традиційна V Обласна учнівська конференція знавців творчості Михайла Опанасовича Драй-Хмари, яка проходила нині в Обласному краєзнавчому музеї. З’їхалося на це дійство 30 учасників, в основному це були діти із черкаських шкіл ( зош №№ 2, 4, 21, 22, 20, 26, 28, 30, ПМГ), з області до нас завітали п’ятикласники із Шполянщини. Вітальне слово прозвучало від директора С.І.Саєнка та вчителя-методиста Н.І.Коритан, у якому прозвучала подяка за участь у конференції, побажання успіхів у дослідженні життя й творчості М.О.Драй-Хмари. Учасники працювали в групах: дослідники творчого шляху неокласика, спроба наукового аналізу творчого доробку митця, читання напам’ять віршів поета, ідейно-художній аналіз його поезій. 

Учні взяли цікаві теми для повідомлень: «Постать М.Драй-Хмари в мистецькому просторі», «Символізм поезій М.Драй-Хмари», «Перекладацька діяльність неокласика», «Питання слов’янознавства у наукових дослідженнях митця», «Я світ увесь сприймаю оком…». Хочеться відмітити, що на форумі піднімалося питання й про дочку поета – Оксану Ашер, яка присвятила своє життя вивченню й популяризації творчості батька.

Всі учасники конференції натхненно читали напам’ять вірші свого знаменитого земляка. Інша група глибоко дослідила ідейно-тематичний аналіз поезій. Не менш захопливим дійством була кава-брейк, під час якої учні поласували спеціально спеченим до п’ятирічного ювілею конференції тортом (Спасибі нашій дирекції!). Наприкінці заходу для учасників був проведений квест, присвячений життєвому шляху М.О.Драй-Хмари. Всі учні отримали нагороди у вигляді грамот і знамениті тарілочки з емблемою конференції. Хочеться подякувати нашим гімназистам, які взяли участь у конференції і підтримали традиційне свято нашої гімназії: Семку Д., Романчі Д., Стрілецькій П., Озеран К., Стрільчук О., Пархоменко А., Запорожцю О., Бабенко Д., Дмитрук В, Тараненко К., Биченко М., Сарнацькій Е., Дуді К., Бабенко К.

Оголошення

18.06.2018
 • Дирекція гімназії повідомляє про наявність вільних місць у 8, 9 та 10-х класах. Для вступу потрібно зареєструватись на співбесіду з англ. мови за тел. 337121. Призери міських олімпіад з англ. мови вступають без вступного випробування. Випробування проводяться у присутності батьків.
 • Рекомендована література для читання влітку 5-11 класи (оновлено)
 • Розподіл першокласників по класах можна взнати у секретаря директора, тел. 337121 з 6 липня 2018 р.
 • Увага! Вільних місць у 2-7-х класах немає, вступні випробування у ці класи не проводитимуться
 • Увага! ГІМНАЗІЙНА ФОРМА може бути виготовлена за адресою: вулиця Небесної Сотні, 105, Телефон: 0472-457-524. Батьки мають право вибрати іншого виробника
 • Загальна інформація про гімназійну форму
 • Думай про літо! Проведи цікаво літні канікули з волонтерами із США та Англії в Золотоноші в таборі МАКСИМУМ!  10 та 11 класи можуть навіть попрацювати помічниками волонтерів. Не барись!
 • З квітня 2018 року робота ПШ РАЙДУГА припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
 • 20 вересня 2016 року  відкрита ГАРЯЧА ЛІНІЯ – (0472) 56-60-88 з питань освіти, культури, молоді та спорту, що  працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
 • Трохи історії ПМГ
 • Гімназійне TV
 • Для вчителів: онлайн опитування


Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!