13 квітня проведено бал Королеви

13.04.2018

13 квітня у приміщення Черкаського художнього музею відбувся Благодійний бал під патронатом Королеви Першої міської гімназії Дар’ї Яремчук. Відкривали Бал гімназисти, які присвятили своє життя бальним танцям і досягли вже вагомих результатів у цій царині, Нікіта Соловйов, Єлизавета Воловіченко, Артем Мізюн, Анна Кірнас, Арсеній Рабенко і Марія Безкоровайна. Традиційно, за правилами етикету, бал відкривають дебютанти, молоді леді та юнаки, які вперше стають учасниками цього урочистого дійства. Гімназисти 8-А класу неперевершено виконали величний полонез, а гімназисти 8-Б класу надали всім присутнім можливість насолодитися легкістю Іспанського вальсу. Незабутніми також були полька, регтайм, блюз, кантрі, вальс, падеграс, кантрі від гімназистів 9-А, 9-Б, 10-А та 10-Б класів.

Дирекція щиро дякує режисерам-постановникам, організаторам, учасникам та всім хто долучився до підготовки заходу. Особлива подяка Назару Марштупі, Карині Прилепській, Юлії Валентинівні Паіс, Юлії Костянтинівні Рабенко, Тетяні Анатоліївні Поурець, Ігорю Вікторовичу Рожкову, Валерію Анатолійовичу Силенку, Валентині Іванівні Недзельській, Естелі Володимирівні Кірсановій та усім гімназистам, які надали усім присутнім змогу поринути у світ вишуканості, краси та відчути себе безпосередніми учасниками цього неперевершеного дійства.

Сьогодні наша гімназійна родина об’єдналась заради доброї справи. Приємно, що у нас такі чуйні гімназисти, батьки та вчителі які завжди готові прийти на допомогу. Бажання творити добро об’єднує людей. Спільними зусиллями МИ зібрали 4740 гривень, ці кошти будуть направлені на лікування людей, які борються з онкозахворюваннями. Разом ми сильніше!

Оголошення

18.06.2018
 • Дирекція гімназії повідомляє про наявність вільних місць у 8, 9 та 10-х класах. Для вступу потрібно зареєструватись на співбесіду з англ. мови за тел. 337121. Призери міських олімпіад з англ. мови вступають без вступного випробування. Випробування проводяться у присутності батьків.
 • Рекомендована література для читання влітку 5-11 класи (оновлено)
 • Розподіл першокласників по класах можна взнати у секретаря директора, тел. 337121 з 6 липня 2018 р.
 • Увага! Вільних місць у 2-7-х класах немає, вступні випробування у ці класи не проводитимуться
 • Увага! ГІМНАЗІЙНА ФОРМА може бути виготовлена за адресою: вулиця Небесної Сотні, 105, Телефон: 0472-457-524. Батьки мають право вибрати іншого виробника
 • Загальна інформація про гімназійну форму
 • Думай про літо! Проведи цікаво літні канікули з волонтерами із США та Англії в Золотоноші в таборі МАКСИМУМ!  10 та 11 класи можуть навіть попрацювати помічниками волонтерів. Не барись!
 • З квітня 2018 року робота ПШ РАЙДУГА припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
 • 20 вересня 2016 року  відкрита ГАРЯЧА ЛІНІЯ – (0472) 56-60-88 з питань освіти, культури, молоді та спорту, що  працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
 • Трохи історії ПМГ
 • Гімназійне TV
 • Для вчителів: онлайн опитування


Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!