В гімназії проведено день цивільного захисту

13.05.2018

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 11 травня 2018 року в гімназії відбувся День Цивільного Захисту та комплексне об’єктове тренування. Учні та педагогічний колектив гімназії удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Групою управління з підготовки та проведення даного заходу було розроблено план проведення «Дня ЦЗ» та комплексного об’єктового тренування, який включав в себе різнопланові заходи, зокрема виховні години, зустрічі з представниками управління міністерства надзвичайних ситуацій міста, відпрацювання практичних заходів під час проведення комплексного об’єктового тренування, позакласні заходи. Зокрема:

- о 8:00 відбувся збір керівників невоєнізованих ланок.

- о 8:30 проведена радіолінійка на якій учасників освітнього процесу гімназії було ознайомлено з планом Дня ЦЗ. Протягом декількох перерв по гімназійному радіо лунали нагадування про те що необхідно робити при пожежі: правила евакуації для дітей і дорослих.

- Під час другого уроку, під керівництвом вчителя математики та санітарно-медичної підготовки Клімової В.В., гімназисти 10-А класу поділились своїми практичними навичками домедичної допомоги, з 9-ми класами.

- Для гімназистів 5-х класів соціально-психологічна служба гімназії провела тренінгове заняття «Обережно – натовп!».

- Учні 1-4 класів зустрілись з представниками управління міністерства надзвичайних ситуацій міста та мали можливість відчути себе справжніми пожежниками.

- Багато інформації щодо дій у надзвичайних ситуаціях учні мали змогу прочитати на шкільних стендах. Протягом тижня класними керівниками 1-11 класів буле проведені тематичні класні години, бесіди, інструктажі.

Об 11:00 за сигналом ЦЗ «Увага всім!», проведено учбову евакуацію за ввідною «Пожежа». Евакуація відбулась організовано, спокійно та достатньо швидко.

День Цивільного Захисту було проведено під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!». Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Дирекція гімназії щиро дякує Коротєєву Сергію Івановичу та Коротєєвій Лесі Миколаївні за допомогу в організації та проведенні Дня Цивільного Захисту!

Оголошення

18.06.2018
 • Дирекція гімназії повідомляє про наявність вільних місць у 8, 9 та 10-х класах. Для вступу потрібно зареєструватись на співбесіду з англ. мови за тел. 337121. Призери міських олімпіад з англ. мови вступають без вступного випробування. Випробування проводяться у присутності батьків.
 • Рекомендована література для читання влітку 5-11 класи (оновлено)
 • Розподіл першокласників по класах можна взнати у секретаря директора, тел. 337121 з 6 липня 2018 р.
 • Увага! Вільних місць у 2-7-х класах немає, вступні випробування у ці класи не проводитимуться
 • Увага! ГІМНАЗІЙНА ФОРМА може бути виготовлена за адресою: вулиця Небесної Сотні, 105, Телефон: 0472-457-524. Батьки мають право вибрати іншого виробника
 • Загальна інформація про гімназійну форму
 • Думай про літо! Проведи цікаво літні канікули з волонтерами із США та Англії в Золотоноші в таборі МАКСИМУМ!  10 та 11 класи можуть навіть попрацювати помічниками волонтерів. Не барись!
 • З квітня 2018 року робота ПШ РАЙДУГА припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
 • 20 вересня 2016 року  відкрита ГАРЯЧА ЛІНІЯ – (0472) 56-60-88 з питань освіти, культури, молоді та спорту, що  працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
 • Трохи історії ПМГ
 • Гімназійне TV
 • Для вчителів: онлайн опитування


Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!