Гімназисти долучились до відзначення Дня Матері

14.05.2018

13 травня в Україні відзначають День матері, яке встановлено указом президента від 10 травня 1999 року. Нагадаємо, що дата святкування щороку різна, та у 2018 році вона збігається з міжнародною, котру відзначають ще 24 країни. За останні роки все більше українців планують цей день заздалегідь, намагаючись привітати найріднішу людину по- особливому, не так, як в інші дні року. На День матері діти дарують своїм матерям квіти, святкові листівки, роблять подарунки власними руками, присвячують мамам пісні і вірші.

Гімназисти також долучились до привітання та святкування. Учні початкової ланки принесли світлини з сяючою посмішкою найдорожчої людини – мами, які було оформлено у гімназійній галереї. Бабченко Оксана, яка більше п’ятнадцяти років займається вишивкою і передає свій стародавній український досвід доньці - Анні, учениці 6-Б класу, долучилась до заходу та показала свої та доньчині вишиті роботи в галереї, які виконані в цікавій техніці. Напередодні свята мами початкової ланки взяли участь у круглому столі, де мали змогу поділитися досвідом виховання своїх дітей та отримали листівки - поради щодо успішного спілкування зі своїми дітьми.

Разом із молодшою ланкою, до святкування приєднались учні старшої ланки й разом із представниками соціально-психологічної служби створили соціальний плакат: «Я бажаю мамі…», де кожний гімназист мав змогу написати привітання своїй неньці та нагадати найдорожчій людині про те, як її любить, поважає і цінує. Гімназисти 5-х класів на уроках образотворчого мистецтва опанували новий матеріал – модулін (м’який пластилін), за допомогою якого створили оригінальне привітання - святкову листівку своїм мамам у вигляді яскравого серця.

Будемо уважними та чуйними до наших матусь не тільки у свята, а кожного дня!

Оголошення

18.05.2018
 • 25 травня о 9:00 у ПК Дружба народів проводитиметься свято Останнього дзвінка. Вхід вільний.
 • Розклад проведення ДПА-2018, 9 класи
 • З 4 до 15 червня в гімназії працюватиме мовний табір для гімназистів 5-7-х класів (директор Бровченко Ю.С.) Батьки гімназистів можуть зареєструвати своїх дітей ТУТ. В таборі працюватимуть волонтери із США, Франції та Болівії.
 • З 29 травня до 8 червня для 8-х класів працюватиме науковий табір (директор Клімова В.В.) природничо-математичного спрямування. Запис до табору можна здійснити до 25 травня ТУТ  
 • ДУМАЙ ПРО ЛІТО! Проведи цікаво літні канікули з волонтерами із США та Англії в Золотоноші в таборі МАКСИМУМ!  10 та 11 класи можуть навіть попрацювати помічниками волонтерів. Не барись!
 • Гімназії потрібне тимчасове житло для волонтерів табору GoCamp з 4 до 15 червня 2018 р. Звертатись у приймальню директора
 • З квітня 2018 року робота ПШ РАЙДУГА припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
 • У травні очікується черговий випуск газети ГІМНАЗИСТ. Прохання матеріали надсилати на gimnazyst.fcg@gmail.com
 • УВАГА! У травні вивчення третіх мов немає. Заняття буде відновлено у вересні.
 • Увага! З 14 грудня Укртелеком змінив номер телефона в учительській гімназії з 451421 на 33-17-29
 • 20 вересня 2016 року  відкрита ГАРЯЧА ЛІНІЯ – (0472) 56-60-88 з питань освіти, культури, молоді та спорту, що  працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00.
 • Наказом директора гімназії від 4.12.2017 заборонено фотографування учнів та гімназистів на території закладу на комерційних засадах.
 • Трохи історії ПМГ
 • Гімназійне TV

Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

Опитування

Чи подобається тобі свіжий випуск ГІМНАЗИСТА?

Так - 14

Ні - 1

Не читав - 2

Мені байдуже - 0

Чи варто продовжувати друкувати газету?

Так, потрібно - 14

Ні, замінити на електронну версію - 3

Газета не потрібна взагалі - 1

Мені байдуже - 0