Гімназисти долучились до відзначення Дня Матері

14.05.2018

13 травня в Україні відзначають День матері, яке встановлено указом президента від 10 травня 1999 року. Нагадаємо, що дата святкування щороку різна, та у 2018 році вона збігається з міжнародною, котру відзначають ще 24 країни. За останні роки все більше українців планують цей день заздалегідь, намагаючись привітати найріднішу людину по- особливому, не так, як в інші дні року. На День матері діти дарують своїм матерям квіти, святкові листівки, роблять подарунки власними руками, присвячують мамам пісні і вірші.

Гімназисти також долучились до привітання та святкування. Учні початкової ланки принесли світлини з сяючою посмішкою найдорожчої людини – мами, які було оформлено у гімназійній галереї. Бабченко Оксана, яка більше п’ятнадцяти років займається вишивкою і передає свій стародавній український досвід доньці - Анні, учениці 6-Б класу, долучилась до заходу та показала свої та доньчині вишиті роботи в галереї, які виконані в цікавій техніці. Напередодні свята мами початкової ланки взяли участь у круглому столі, де мали змогу поділитися досвідом виховання своїх дітей та отримали листівки - поради щодо успішного спілкування зі своїми дітьми.

Разом із молодшою ланкою, до святкування приєднались учні старшої ланки й разом із представниками соціально-психологічної служби створили соціальний плакат: «Я бажаю мамі…», де кожний гімназист мав змогу написати привітання своїй неньці та нагадати найдорожчій людині про те, як її любить, поважає і цінує. Гімназисти 5-х класів на уроках образотворчого мистецтва опанували новий матеріал – модулін (м’який пластилін), за допомогою якого створили оригінальне привітання - святкову листівку своїм мамам у вигляді яскравого серця.

Будемо уважними та чуйними до наших матусь не тільки у свята, а кожного дня!

Оголошення

18.06.2018
 • Дирекція гімназії повідомляє про наявність вільних місць у 8, 9 та 10-х класах. Для вступу потрібно зареєструватись на співбесіду з англ. мови за тел. 337121. Призери міських олімпіад з англ. мови вступають без вступного випробування. Випробування проводяться у присутності батьків.
 • Рекомендована література для читання влітку 5-11 класи (оновлено)
 • Розподіл першокласників по класах можна взнати у секретаря директора, тел. 337121 з 6 липня 2018 р.
 • Увага! Вільних місць у 2-7-х класах немає, вступні випробування у ці класи не проводитимуться
 • Увага! ГІМНАЗІЙНА ФОРМА може бути виготовлена за адресою: вулиця Небесної Сотні, 105, Телефон: 0472-457-524. Батьки мають право вибрати іншого виробника
 • Загальна інформація про гімназійну форму
 • Думай про літо! Проведи цікаво літні канікули з волонтерами із США та Англії в Золотоноші в таборі МАКСИМУМ!  10 та 11 класи можуть навіть попрацювати помічниками волонтерів. Не барись!
 • З квітня 2018 року робота ПШ РАЙДУГА припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
 • 20 вересня 2016 року  відкрита ГАРЯЧА ЛІНІЯ – (0472) 56-60-88 з питань освіти, культури, молоді та спорту, що  працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
 • Трохи історії ПМГ
 • Гімназійне TV
 • Для вчителів: онлайн опитування


Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!