Гімназійні та професійні телевізійники "поріднились"

14.06.2018

13 червня групу активних та креативних гімназистів проекту «Гімназійне телебачення» разом із його керівником Шапошніковою Л.В., запросили до Черкаського телеканалу «Рось», де всі учасники мали змогу отримати чудовий досвід та неймовірні враження.


Головний продюсер телеканалу Олена Анатоліївна Баніна провела невелику екскурсію приміщеннями студії та цікаво розповіла про роботу злагодженої команди, яка створює та доносить до глядачів актуальні новини, сюжети про зустрічі із відомими черкащанами та багато інших програм, що дивляться наші містяни. Найцікавішим, безсумнівно, був проведений майстер-клас для учнів, де кожний отримав робоче місце та відчув, як працює команда під час зйомки телепередачі.

Отже, Максим Коваленко був режисером, зайняв місце за пультом та навчився працювати з моніторами, яких було близько десяти! Єлізавета Озеран очолила крісло звукорежисера, та швидко навчилася налаштовувати звук.

Нарешті, здійснилась мрія Вероніки Браун, яка «подружилася» з професійною камерою та відчула себе справжнім відеооператором. Ксенія Авдєєнко та Юлія Хоменко, яка вже впевнено тримається перед камерами, були героями сюжету, гістем студії та ведучою, та обговорювали тему цікавого дозвілля під час літніх канікул. Учнів настільки захопив процес створення «справжньої» телепередачі, що багато з них вже мріють про роботу на телебаченні.

Матеріал підготувала: Шапошнікова Л.В.

Оголошення

14.01.2019

Увага! 11 січня 2019 року проведено тендер на організацію харячого харчування у гімназії, який виграла ПП Котенко. До підписання нової угоди та вирішення деяких формальностей, з 14 січня харчування здійснюватиме тимчасово ПП Юріна (по старому меню)

12.01.2019

  • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400

29.12.2018

Ми бачили, як Ви грали на перервах, та інколи на уроках, ми розуміємо ваше захоплення. Саме тому, одразу після канікул, ми оголошуємо турнір серед гімназистів "Speedcubing". Щодня під час великих перерв Ви будете змагатися на швидкісне складання кубіка Рубіка під пильним оком представників учнівського самоврядування та адміністрації гімназії. Тренуйся та реєструйся тут 

22.11.2018

У середу, 30 січня 2019 р. за ініціативи Міжнародного університету LCC (Литва) на базі гімназії відбудеться регіональний конкурс ораторського мистецтва англійською мовою з теми «Dare to think for yourself; the unexamined life is not worth living» для учнів 10-11 класів. Реєстрація учасників за адресою ananieva2012@gmail.com. Слідкуйте за додатковою інформацією на сайті гімназії.

01.10.2018

Шановні гімназисти! Творчий колектив газети «Гімназист» запрошує Вас долучитися до створення нових номерів! Щоб приєднатися до колективу юних журналістів, напишіть, будь ласка, про своє бажання на електронну пошту gimnazyst.fcg@gmail.com та вкажіть наступні дані: прізвище, ім’я, клас у якому Ви навчаєтесь, контактний телефон. Чекаємо на творчі ідеї, пропозиції та матеріали про цікаві події з гімназійного життя на електронну адресу: gimnazyst.fcg@gmail.com

Колектив газети буде радий співпрацювати з Вами!

Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

Опитування

Чи дають тобі батьки в гімназію кишенькові гроші?

Так - 35

Ні - 5

Яку приблизно суму кишенькових грошей тобі дають щоденно?

До 50 грн. - 25

Більше 50 грн. - 8

До 100 грн. - 2

Більше 100 грн. - 1

До 200 грн. - 1

Більше 200 грн. - 1

Це секрет. - 2

Тобі дають готівку?

Так - 28

Ні, на банківську карту - 2

Обидва варіанти - 10

Чи завжди ти використовуєш кошти за призначенням?

Так, я слухаюсь батьків - 9

Намагаюсь, але всяке буває - 15

Ні, я їх трачу як заманеться - 9

Це секрет - 2

Яка банківська карта найкраща для школяра?

Юніорбанк Приватбанку - 20

Карти юніор інших банків - 3

Інша відповідь - 10