Вчора відбулося засідання педагогічної ради

03.11.2018

2 листопада 2018 року у актовій залі гімназії відбулася педагогічна рада з теми «Через інноваційну діяльність, підвищення професійно-фахової компетентності, розвиток творчої ініціативи та громадянську освіту до полілінгвістичної гімназії європейського рівня». Ананьєва Н.В.,к.п.н., заступник директора гімназії, виступила з мультимедійною презентацією, у якій зупинилася на етапах роботи педагогічного колективу над науково-методичною проблемою з 2015 р.: організаційно-узагальнюючому, концептуально-діагностичному та формувальному, а також проаналізувала проміжні результати кожного етапу, а особливо зупинилася на важливості підвищення професійно-фахової компетентності та розвитку творчої ініціативи вчителів.

Потім було представлено відеокліпи вчителів гімназії з досвіду роботи для демонстрації відеоряду з теми педагогічної ради. Відеоряд складався з двох частин. Спочатку було показано відеокліпи вчителів гімназії Момота Ю.В., Радько І.А., Поурець Т.А., Юларжи В.І., Демешевої С.С., Хворостанцевої Н.В. з досвіду роботи з мультимедійною дошкою. Потім учителі продемонстрували відеокліпи з досвіду впровадження освітніх інновацій: розвиток критичного мислення (Ситник Т.В), методика Jolly Phonics (Юларжи В.І.), геймифікація (Бровченко Ю.С., УханьА.О.), метод занурення у вивченні іноземної мови (Овчарова Н.А.), ІКТ (Рабенко Ю.К., Ердман Л.М.), методика роботи у лінгафонному кабінеті (Момот Ю.В.). Учитель історії та правознавства Силенко В.А. зупинився на важливих аспектах громадянської освіти та важливості впровадження курсу «Громадянська освіта» у 10 класах та продемонстрував відеокліп, підготовлений гімназистами.

Практичний психолог Шапошнікова Л.В. та соціальний педагог Дудник С.В. звернули увагу на важливість психолого-педагогічного супровіду роботи вчителів над науково-методичною проблемою та необхідні умови для досягнення очікуваних результатів.

У обговоренні представлених відеоматеріалів та запропонованої інформації взяли участь багато вчителів і, в результаті, було одноголосно схвалено проект рішення педради, спрямований на подальшу науково-дослідницьку діяльність з науково-методичної проблеми в умовах реформування нової української школи.

Оголошення

14.01.2019

Увага! 11 січня 2019 року проведено тендер на організацію харячого харчування у гімназії, який виграла ПП Котенко. До підписання нової угоди та вирішення деяких формальностей, з 14 січня харчування здійснюватиме тимчасово ПП Юріна (по старому меню)

12.01.2019

  • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400

29.12.2018

Ми бачили, як Ви грали на перервах, та інколи на уроках, ми розуміємо ваше захоплення. Саме тому, одразу після канікул, ми оголошуємо турнір серед гімназистів "Speedcubing". Щодня під час великих перерв Ви будете змагатися на швидкісне складання кубіка Рубіка під пильним оком представників учнівського самоврядування та адміністрації гімназії. Тренуйся та реєструйся тут 

22.11.2018

У середу, 30 січня 2019 р. за ініціативи Міжнародного університету LCC (Литва) на базі гімназії відбудеться регіональний конкурс ораторського мистецтва англійською мовою з теми «Dare to think for yourself; the unexamined life is not worth living» для учнів 10-11 класів. Реєстрація учасників за адресою ananieva2012@gmail.com. Слідкуйте за додатковою інформацією на сайті гімназії.

01.10.2018

Шановні гімназисти! Творчий колектив газети «Гімназист» запрошує Вас долучитися до створення нових номерів! Щоб приєднатися до колективу юних журналістів, напишіть, будь ласка, про своє бажання на електронну пошту gimnazyst.fcg@gmail.com та вкажіть наступні дані: прізвище, ім’я, клас у якому Ви навчаєтесь, контактний телефон. Чекаємо на творчі ідеї, пропозиції та матеріали про цікаві події з гімназійного життя на електронну адресу: gimnazyst.fcg@gmail.com

Колектив газети буде радий співпрацювати з Вами!

Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

Опитування

Чи дають тобі батьки в гімназію кишенькові гроші?

Так - 35

Ні - 5

Яку приблизно суму кишенькових грошей тобі дають щоденно?

До 50 грн. - 25

Більше 50 грн. - 8

До 100 грн. - 2

Більше 100 грн. - 1

До 200 грн. - 1

Більше 200 грн. - 1

Це секрет. - 2

Тобі дають готівку?

Так - 28

Ні, на банківську карту - 2

Обидва варіанти - 10

Чи завжди ти використовуєш кошти за призначенням?

Так, я слухаюсь батьків - 9

Намагаюсь, але всяке буває - 15

Ні, я їх трачу як заманеться - 9

Це секрет - 2

Яка банківська карта найкраща для школяра?

Юніорбанк Приватбанку - 20

Карти юніор інших банків - 3

Інша відповідь - 10