Вчора відбулося засідання педагогічної ради

03.11.2018

2 листопада 2018 року у актовій залі гімназії відбулася педагогічна рада з теми «Через інноваційну діяльність, підвищення професійно-фахової компетентності, розвиток творчої ініціативи та громадянську освіту до полілінгвістичної гімназії європейського рівня». Ананьєва Н.В.,к.п.н., заступник директора гімназії, виступила з мультимедійною презентацією, у якій зупинилася на етапах роботи педагогічного колективу над науково-методичною проблемою з 2015 р.: організаційно-узагальнюючому, концептуально-діагностичному та формувальному, а також проаналізувала проміжні результати кожного етапу, а особливо зупинилася на важливості підвищення професійно-фахової компетентності та розвитку творчої ініціативи вчителів.

Потім було представлено відеокліпи вчителів гімназії з досвіду роботи для демонстрації відеоряду з теми педагогічної ради. Відеоряд складався з двох частин. Спочатку було показано відеокліпи вчителів гімназії Момота Ю.В., Радько І.А., Поурець Т.А., Юларжи В.І., Демешевої С.С., Хворостанцевої Н.В. з досвіду роботи з мультимедійною дошкою. Потім учителі продемонстрували відеокліпи з досвіду впровадження освітніх інновацій: розвиток критичного мислення (Ситник Т.В), методика Jolly Phonics (Юларжи В.І.), геймифікація (Бровченко Ю.С., УханьА.О.), метод занурення у вивченні іноземної мови (Овчарова Н.А.), ІКТ (Рабенко Ю.К., Ердман Л.М.), методика роботи у лінгафонному кабінеті (Момот Ю.В.). Учитель історії та правознавства Силенко В.А. зупинився на важливих аспектах громадянської освіти та важливості впровадження курсу «Громадянська освіта» у 10 класах та продемонстрував відеокліп, підготовлений гімназистами.

Практичний психолог Шапошнікова Л.В. та соціальний педагог Дудник С.В. звернули увагу на важливість психолого-педагогічного супровіду роботи вчителів над науково-методичною проблемою та необхідні умови для досягнення очікуваних результатів.

У обговоренні представлених відеоматеріалів та запропонованої інформації взяли участь багато вчителів і, в результаті, було одноголосно схвалено проект рішення педради, спрямований на подальшу науково-дослідницьку діяльність з науково-методичної проблеми в умовах реформування нової української школи.

Оголошення

21.10.2018
  • 17 листопада проводитиметься вивчення третіх іноземних мо німецької об 11.00 год. (каб №15) та польської о 13.00 год. (Каб.№15) 
  • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом ЕЛЕКТРОННИЙ ЩОДЕННИК, звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
  • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
  • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
  • З квітня 2018 року робота ПШ Райдуга припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
  • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
  • Трохи історії ПМГ
  • Гімназійне TV
  • Для вчителів: онлайн опитування

01.10.2018

Шановні гімназисти! Творчий колектив газети «Гімназист» запрошує Вас долучитися до створення нових номерів! Щоб приєднатися до колективу юних журналістів, напишіть, будь ласка, про своє бажання на електронну пошту gimnazyst.fcg@gmail.com та вкажіть наступні дані: прізвище, ім’я, клас у якому Ви навчаєтесь, контактний телефон. Чекаємо на творчі ідеї, пропозиції та матеріали про цікаві події з гімназійного життя на електронну адресу: gimnazyst.fcg@gmail.com

Колектив газети буде радий співпрацювати з Вами!

Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

Опитування

Які твої враження від запровадження електронного щоденника?

Дуже позитивні - 33

Нормальні - 29

Негативні - 35

Мені байдуже - 9

Оціни роботу гімназійної бібліотеки

Відмінна робота - 50

Добра робота - 16

Задовільна робота - 18

Незадовільна робота - 8

Мені байдуже - 19

Який гімназійний клуб працює найактивніше?

Дебатний - 26

Інтеракт - 30

Євроклуб - 1

ЦДД - 1

FCG-TV - 5

Журналісти - 2

Баскетбольний - 7

Футбольний - 3

Акваріумістів - 9

Всі пасивні - 14

Чи варто розширити мережу клубів та гуртків?

Так - 34

Ні, їх достатньо - 41

Мені байдуже - 10

Хто повинен бути ініціатором створення клубів?

Директор - 10

Заступники директора - 4

Вчителі - 7

Гімназисти - 56

Батьки - 1

Міська влада - 0

Мені байдуже - 8