В гімназії представники управління патрульної поліції провели уроки безпеки

06.11.2018

Сьогодні в гімназію завітали представники управління патрульної поліції в Черкаській області, які спільно із соціально-психологічною службою гімназії провели уроки безпеки для гімназистів 5-х, 6-х, 7-х, 8-х, 9-х класів.

Діти є досить уразливою групою населення, яка, на жаль, часто стає жертвою правопорушень та нещасних випадків. Щоб убезпечити дітей від лиха та нагадати правила безпеки правоохоронці підготували лекцію на тему: «Попередження насильства, правила поведінки під час спілкування з незнайомцями».

Працівники поліції звернули увагу учнів на їх поведінку у школі, відвідування занять та недопущення пропусків уроків без поважних причин. Також наголосили гімназистам про правила їх перебування на вулиці чи у будь-яких інших закладах після 21-ї години.. Патрульні закликали гімназистів бути пильними і уважними, не спілкуватися із незнайомцями, не реагувати на будь-які пропозиції незнайомих людей. Крім цього правоохоронці зазначили, що спілкування з незнайомцями небезпечне й по телефону, та в соціальних мережах. Не оминули увагою й засоби особистої безпеки. Поліцейські надали рекомендації, як реагувати в таких випадках та вберегти себе від злочинців. Працівники патрульної поліції ознайомили гімназистів зі специфікою роботи лінії «102» та звернули увагу на те, що у випадку скоєння проти них будь-якого злочину, гімназисти завжди можуть зателефонувати до поліції та отримати допомогу. Соціально- психологічна служба гімназії інформувала учнів й про інші організації, до яких слід звертатися, коли діти стають свідками насильства чи потерпають від нього. Це, зокрема, служба у справах дітей Черкаської міської ради, центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Гімназистам дуже сподобались дані заходи, вони були активними, задавали багато цікавих запитань на які відповіді правоохоронців сформувались конкретні й вичерпні.

Також працівники патрульної поліції зустрілися і поспілкувалися з класними керівниками. На думку педагогів проведення таких тематичних заходів є важливими в освітньому процесі, адже вони закладають у свідомість дітей життєві правила безпечної поведінки, та здійснюють профілактику насильства над дітьми.

Оголошення

14.01.2019

Увага! 11 січня 2019 року проведено тендер на організацію харячого харчування у гімназії, який виграла ПП Котенко. До підписання нової угоди та вирішення деяких формальностей, з 14 січня харчування здійснюватиме тимчасово ПП Юріна (по старому меню)

12.01.2019

  • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400

29.12.2018

Ми бачили, як Ви грали на перервах, та інколи на уроках, ми розуміємо ваше захоплення. Саме тому, одразу після канікул, ми оголошуємо турнір серед гімназистів "Speedcubing". Щодня під час великих перерв Ви будете змагатися на швидкісне складання кубіка Рубіка під пильним оком представників учнівського самоврядування та адміністрації гімназії. Тренуйся та реєструйся тут 

22.11.2018

У середу, 30 січня 2019 р. за ініціативи Міжнародного університету LCC (Литва) на базі гімназії відбудеться регіональний конкурс ораторського мистецтва англійською мовою з теми «Dare to think for yourself; the unexamined life is not worth living» для учнів 10-11 класів. Реєстрація учасників за адресою ananieva2012@gmail.com. Слідкуйте за додатковою інформацією на сайті гімназії.

01.10.2018

Шановні гімназисти! Творчий колектив газети «Гімназист» запрошує Вас долучитися до створення нових номерів! Щоб приєднатися до колективу юних журналістів, напишіть, будь ласка, про своє бажання на електронну пошту gimnazyst.fcg@gmail.com та вкажіть наступні дані: прізвище, ім’я, клас у якому Ви навчаєтесь, контактний телефон. Чекаємо на творчі ідеї, пропозиції та матеріали про цікаві події з гімназійного життя на електронну адресу: gimnazyst.fcg@gmail.com

Колектив газети буде радий співпрацювати з Вами!

Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

Опитування

Чи дають тобі батьки в гімназію кишенькові гроші?

Так - 35

Ні - 5

Яку приблизно суму кишенькових грошей тобі дають щоденно?

До 50 грн. - 25

Більше 50 грн. - 8

До 100 грн. - 2

Більше 100 грн. - 1

До 200 грн. - 1

Більше 200 грн. - 1

Це секрет. - 2

Тобі дають готівку?

Так - 28

Ні, на банківську карту - 2

Обидва варіанти - 10

Чи завжди ти використовуєш кошти за призначенням?

Так, я слухаюсь батьків - 9

Намагаюсь, але всяке буває - 15

Ні, я їх трачу як заманеться - 9

Це секрет - 2

Яка банківська карта найкраща для школяра?

Юніорбанк Приватбанку - 20

Карти юніор інших банків - 3

Інша відповідь - 10