В гімназії представники управління патрульної поліції провели уроки безпеки

06.11.2018

Сьогодні в гімназію завітали представники управління патрульної поліції в Черкаській області, які спільно із соціально-психологічною службою гімназії провели уроки безпеки для гімназистів 5-х, 6-х, 7-х, 8-х, 9-х класів.

Діти є досить уразливою групою населення, яка, на жаль, часто стає жертвою правопорушень та нещасних випадків. Щоб убезпечити дітей від лиха та нагадати правила безпеки правоохоронці підготували лекцію на тему: «Попередження насильства, правила поведінки під час спілкування з незнайомцями».

Працівники поліції звернули увагу учнів на їх поведінку у школі, відвідування занять та недопущення пропусків уроків без поважних причин. Також наголосили гімназистам про правила їх перебування на вулиці чи у будь-яких інших закладах після 21-ї години.. Патрульні закликали гімназистів бути пильними і уважними, не спілкуватися із незнайомцями, не реагувати на будь-які пропозиції незнайомих людей. Крім цього правоохоронці зазначили, що спілкування з незнайомцями небезпечне й по телефону, та в соціальних мережах. Не оминули увагою й засоби особистої безпеки. Поліцейські надали рекомендації, як реагувати в таких випадках та вберегти себе від злочинців. Працівники патрульної поліції ознайомили гімназистів зі специфікою роботи лінії «102» та звернули увагу на те, що у випадку скоєння проти них будь-якого злочину, гімназисти завжди можуть зателефонувати до поліції та отримати допомогу. Соціально- психологічна служба гімназії інформувала учнів й про інші організації, до яких слід звертатися, коли діти стають свідками насильства чи потерпають від нього. Це, зокрема, служба у справах дітей Черкаської міської ради, центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Гімназистам дуже сподобались дані заходи, вони були активними, задавали багато цікавих запитань на які відповіді правоохоронців сформувались конкретні й вичерпні.

Також працівники патрульної поліції зустрілися і поспілкувалися з класними керівниками. На думку педагогів проведення таких тематичних заходів є важливими в освітньому процесі, адже вони закладають у свідомість дітей життєві правила безпечної поведінки, та здійснюють профілактику насильства над дітьми.

Оголошення

21.10.2018
  • 17 листопада проводитиметься вивчення третіх іноземних мо німецької об 11.00 год. (каб №15) та польської о 13.00 год. (Каб.№15) 
  • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом ЕЛЕКТРОННИЙ ЩОДЕННИК, звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
  • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
  • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
  • З квітня 2018 року робота ПШ Райдуга припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
  • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
  • Трохи історії ПМГ
  • Гімназійне TV
  • Для вчителів: онлайн опитування

01.10.2018

Шановні гімназисти! Творчий колектив газети «Гімназист» запрошує Вас долучитися до створення нових номерів! Щоб приєднатися до колективу юних журналістів, напишіть, будь ласка, про своє бажання на електронну пошту gimnazyst.fcg@gmail.com та вкажіть наступні дані: прізвище, ім’я, клас у якому Ви навчаєтесь, контактний телефон. Чекаємо на творчі ідеї, пропозиції та матеріали про цікаві події з гімназійного життя на електронну адресу: gimnazyst.fcg@gmail.com

Колектив газети буде радий співпрацювати з Вами!

Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

Опитування

Які твої враження від запровадження електронного щоденника?

Дуже позитивні - 33

Нормальні - 29

Негативні - 35

Мені байдуже - 9

Оціни роботу гімназійної бібліотеки

Відмінна робота - 50

Добра робота - 16

Задовільна робота - 18

Незадовільна робота - 8

Мені байдуже - 19

Який гімназійний клуб працює найактивніше?

Дебатний - 26

Інтеракт - 30

Євроклуб - 1

ЦДД - 1

FCG-TV - 5

Журналісти - 2

Баскетбольний - 7

Футбольний - 3

Акваріумістів - 9

Всі пасивні - 14

Чи варто розширити мережу клубів та гуртків?

Так - 34

Ні, їх достатньо - 41

Мені байдуже - 10

Хто повинен бути ініціатором створення клубів?

Директор - 10

Заступники директора - 4

Вчителі - 7

Гімназисти - 56

Батьки - 1

Міська влада - 0

Мені байдуже - 8