Проведено громадський звіт гімназії

06.12.2018

04.12.2018 р. відбувся громадський звіт гімназії - учасниці обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини». Тема звіту «Через упровадження освітніх інновацій та розвиток міжнародного співробітництва до полілінгвістичної гімназії «Діалог культур» європейського рівня». Мета звіту : ознайомити учасників програми , представників Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та міського методичного кабінету установ освіти, членів Ради гімназії, представників місцевої громади з інноваційним розвитком навчального закладу за 2017-2018 р.р. До гімназії завітали Воронов С.П., директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Косенкова І.А., завідуюча міським методичним кабінетом установ освіти, співробітники Департаменту та міського методичного кабінету, директори та заступники директорів навчальних закладів м. Черкас та Черкаської області, члени Ради гімназії та представники місцевої громади.

Розпочав програму звіту та привітав присутніх Воронов С.П., директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. У вступному слові директор гімназії Саєнко С.І., надав коротку інформацію про гімназію, кадровий склад та ключові аспекти у її роботі. Особливу увагу приділив рівнево-функціональній структурі управління гімназії державно-громадського типу, яка була розроблена та апробована у гімназії. Вона складається з 4 рівнів, головний рівень - загальногімназійна конференція. Другий рівень представляють директор та заступники директора як одна команда, голова Ради гімназії, голова благодійного фонду, керівник центру полі лінгвістичного і полікультурного розвитку особистості та міжнародного співробітництва, Президент учнівського парламенту.

Потім директор гімназії ознайомив усіх присутніх з освітніми інноваціями, яка впроваджуються у творчих лабораторіях. Отже , гості мали можливість відвідати творчі лабораторії та зустрітися з учителями-новаторами. У творчій лабораторії англійської мови їх зустрічали Басиста Л.М., вчитель-методист англійської мови, агент змін, Момот Ю.В., учитель-методист англійської мови, агент змін, тренер НУШ, Юларжі В.І., учитель англійської мови 1-Б класу, Паіс Ю.В., старший вчитель англійської мови .У творчій лабораторії інформатики вони познайомилися з Бушиною І.Б., вчителем-методистом, тьютором та Коваленко Є.О., учителем інформатики. У творчій лабораторії суспільно-філологічного циклу предметів поспілкувалися з Береславською В.І., вчителем-методистом іспанської мови, заслуженим учителем України, Коритан Н.І.,вчителем-методистом української мови та літератури, Силенко В.А., учителем-методистом історії і правознавства, заслуженим учителем України. Творчу лабораторію початкової ланки представили Юларжі В.І., учитель 1-Б класу та Демешева С.С., учитель 1-В класу. У творчій лабораторії природознавчих наук вони подивилися як працюють з мультимедійними дошками вчителі: Поурець Т.А., вчитель-методист біології, координатор проекту «Компола» , Биков О.М., учитель-методист фізики, тьютор, Радько І.А., старший учитель хімії.

У бібліотеці з читальною залою, яка є центром інформаційних ресурсів , гості побували на уроці польської мови, який проводила волонтер Уршула Адамська з Польщі, ознайомилися з бібліотечним фондом та новітнім технологічним обладнанням. Цікавою була зустріч з обдарованими гімназистами, яка розпочалася виконанням на фортепіано власного музичного твору Басистою Олександрою, ученицею 4 класу, абсолютним володарем Гран-прі у номінації «Композиція» на ювілейній XV Всеукраїнській музичній олімпіаді. Вразив всіх діалог між Ухань А.О., учителем англійської мови, з Лисуном Богданом, учнем 2 класу, які спілкувалися англійською мовою про необхідність збереження та незабруднення навколишнього середовища. Призери ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, знавці іноземних мов, Президент учнівського парламенту, керівники клубів розповіли про свої захоплення у вивченні різних предметів, громадську діяльність, найважливіші досягнення ,а також відповіли на питання гостей.

Директор гімназії представив мультимедійну презентацію з теми громадського звіту, яка пізніше була обговорена на панельній дискусії. Безсумнівно, громадський звіт гімназії допоміг проаналізувати роботу гімназії за 2 роки, визначити основні освітні інновації, які успішно впроваджуються у гімназії та відмітити суттєве зміцнення матеріально-технічної бази гімназії за рахунок місцевого й обласного фінансування та міжнародного фандрайзингу.

Оголошення

20.05.2019

22 травня о 18:00 у актовій залі проводитиметься засідання ради гімназії

20.05.2019

27 травня о 12:00 у ПК "Дружба народів" проводитиметься репетиція свята останнього дзвінка

07.05.2019

Увага! Новий Клуб! Створються новий Клуб робототехніки LEGO для дівчаток 5-9-х класів. Запис здійснюється секретарем директора.

31.01.2019

Вивчення третіх мов проводиться щосуботи: німецької о 10:00 (Ульрика Гертель) в каб. №15, та польської о 13:00 (Уршула Адамська) в каб. №15, китайської об 11:00 (Чжао Нань), каб. №17

31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З квітня 2018 року робота ПШ Райдуга припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ

    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Яке твоє ставлення до учнівських олімпіад?

    Позитивне - 21

    Негативне - 2

    Нейтральне - 9

    Чи є перспектива в олімпіад?

    Так, вони виявляють найсильніших - 9

    Так, це престижно - 10

    Ні, це пережиток минулого - 10

    Ні, їх потрібно відмінити - 1

    Чи брав ти участь у олімпіадах?

    Так, лише гімназійних - 5

    Так, лише міських - 4

    Так, лише в обласних - 7

    Ні, не брав - 12

    Яке твої ставлення до МАН?

    Позитивне - 12

    Негативне - 4

    Нейтральне - 11

    Що складніше- олімпіади чи підготовка до МАН?

    Олімпіади - 10

    Робота в МАН - 7

    Не знаю - 9