Проведено громадський звіт гімназії

06.12.2018

04.12.2018 р. відбувся громадський звіт гімназії - учасниці обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини». Тема звіту «Через упровадження освітніх інновацій та розвиток міжнародного співробітництва до полілінгвістичної гімназії «Діалог культур» європейського рівня». Мета звіту : ознайомити учасників програми , представників Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та міського методичного кабінету установ освіти, членів Ради гімназії, представників місцевої громади з інноваційним розвитком навчального закладу за 2017-2018 р.р. До гімназії завітали Воронов С.П., директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Косенкова І.А., завідуюча міським методичним кабінетом установ освіти, співробітники Департаменту та міського методичного кабінету, директори та заступники директорів навчальних закладів м. Черкас та Черкаської області, члени Ради гімназії та представники місцевої громади.

Розпочав програму звіту та привітав присутніх Воронов С.П., директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. У вступному слові директор гімназії Саєнко С.І., надав коротку інформацію про гімназію, кадровий склад та ключові аспекти у її роботі. Особливу увагу приділив рівнево-функціональній структурі управління гімназії державно-громадського типу, яка була розроблена та апробована у гімназії. Вона складається з 4 рівнів, головний рівень - загальногімназійна конференція. Другий рівень представляють директор та заступники директора як одна команда, голова Ради гімназії, голова благодійного фонду, керівник центру полі лінгвістичного і полікультурного розвитку особистості та міжнародного співробітництва, Президент учнівського парламенту.

Потім директор гімназії ознайомив усіх присутніх з освітніми інноваціями, яка впроваджуються у творчих лабораторіях. Отже , гості мали можливість відвідати творчі лабораторії та зустрітися з учителями-новаторами. У творчій лабораторії англійської мови їх зустрічали Басиста Л.М., вчитель-методист англійської мови, агент змін, Момот Ю.В., учитель-методист англійської мови, агент змін, тренер НУШ, Юларжі В.І., учитель англійської мови 1-Б класу, Паіс Ю.В., старший вчитель англійської мови .У творчій лабораторії інформатики вони познайомилися з Бушиною І.Б., вчителем-методистом, тьютором та Коваленко Є.О., учителем інформатики. У творчій лабораторії суспільно-філологічного циклу предметів поспілкувалися з Береславською В.І., вчителем-методистом іспанської мови, заслуженим учителем України, Коритан Н.І.,вчителем-методистом української мови та літератури, Силенко В.А., учителем-методистом історії і правознавства, заслуженим учителем України. Творчу лабораторію початкової ланки представили Юларжі В.І., учитель 1-Б класу та Демешева С.С., учитель 1-В класу. У творчій лабораторії природознавчих наук вони подивилися як працюють з мультимедійними дошками вчителі: Поурець Т.А., вчитель-методист біології, координатор проекту «Компола» , Биков О.М., учитель-методист фізики, тьютор, Радько І.А., старший учитель хімії.

У бібліотеці з читальною залою, яка є центром інформаційних ресурсів , гості побували на уроці польської мови, який проводила волонтер Уршула Адамська з Польщі, ознайомилися з бібліотечним фондом та новітнім технологічним обладнанням. Цікавою була зустріч з обдарованими гімназистами, яка розпочалася виконанням на фортепіано власного музичного твору Басистою Олександрою, ученицею 4 класу, абсолютним володарем Гран-прі у номінації «Композиція» на ювілейній XV Всеукраїнській музичній олімпіаді. Вразив всіх діалог між Ухань А.О., учителем англійської мови, з Лисуном Богданом, учнем 2 класу, які спілкувалися англійською мовою про необхідність збереження та незабруднення навколишнього середовища. Призери ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, знавці іноземних мов, Президент учнівського парламенту, керівники клубів розповіли про свої захоплення у вивченні різних предметів, громадську діяльність, найважливіші досягнення ,а також відповіли на питання гостей.

Директор гімназії представив мультимедійну презентацію з теми громадського звіту, яка пізніше була обговорена на панельній дискусії. Безсумнівно, громадський звіт гімназії допоміг проаналізувати роботу гімназії за 2 роки, визначити основні освітні інновації, які успішно впроваджуються у гімназії та відмітити суттєве зміцнення матеріально-технічної бази гімназії за рахунок місцевого й обласного фінансування та міжнародного фандрайзингу.

Оголошення

21.02.2019


20.02.2019

V обласна науково-практична конференція юних неокласиків, присвячена творчості Михайла Драй-Хмари, форма реєстрації

19.02.2019

23 лютого о 15:00 в ТРЦ "Любава" стартує кастинг на п'ятий сезон "Битва талантів". Прийди та прояви себе в таких номінаціях: хореографія, вокал, розмовний жанр, оригінальний жанр, хенд-мейд. Для участі необхідно до 22 лютого заповнити анкету

31.01.2019

Вивчення третіх мов проводиться щосуботи: німецької о 10:00 (Ульрика Гертель) та польської о 13:00 (Уршула Адамська) в каб. №15, китайської об 11:00 (Чжао Нань), каб. №17

31.01.2019

Навесні 2019 року гімназія знову обиратиме свою королеву, оскільки нині діюча королева гімназії – Дар’я Яремчук закінчує навчання у гімназії. Проект «Королева гімназії – 2019 » відбудеться у кілька етапів:

детальніше »

31.01.2019

    31.01.2019

    Уже незабаром розпочинається ІІ гімназійний дебатний турнір 2018-2019 навчального року

    детальніше »

    30.01.2019

    Моніторингове дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді закладів загальної середньої освіти міста Шановні батьки учнів 8-11 класів! Відповідно до наказу департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради № 70 від 31.01.2019 року «Про проведення моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді закладів загальної середньої освіти міста» запрошуємо Вас взяти участь у відповідному моніторинговому дослідженні.

    Для цього перейдіть за посиланням - https://bit.ly/2GpsrEh

    30.01.2019

    У рамках Року французької мови у Україні школа № 49 м. Києва та фестиваль Anne de Kiev Fest у партнерстві з ліцеєм ім. Анни Київської, Малою академією наук та Посольством Франції/Французьким інститутом в Україні проводять конкурс співу французькою мовою під назвою Formidable. До участі в конкурсі запрошуються учні початкових, середніх та старших класів українських шкіл. Переможці отримають можливість виступити на київській сцені, одному з лауреатів – учневі державного середнього навчального закладу України – Посольство Франції подарує поїздку до Франції.Координує проект у ПМГ- Мокрушина Т.Г.

    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Хто вміє правильно оцінити твої вчинки?

    Батьки - 16

    Однокласники - 1

    Вчителі - 2

    Класний керівник - 0

    Лише я - 16

    Хто може вказати на твої недоліки і до чиєї думки ти при­слу

    Батьки - 25

    Однокласники - 0

    Вчителі - 2

    Класний керівник - 1

    Близькі друзі - 1

    Ніхто - 5

    На кого тобі хочеться бути схожим?

    На батьків - 8

    На когось з однокласників - 0

    На відому людину - 10

    Ні на кого - 10

    Немає відповіді - 7

    Дай характеристику своїм стосункам із друзями

    дуже гарні - 9

    гарні - 9

    залежать від обставин - 14

    погані - 1

    дуже погані - 0

    Як ти визначиш свій статус серед друзів

    людина, яку розуміють і поважають - 20

    людина, яку постійно чекають - 4

    людина, яка вимушена підкоритися - 3

    людина, яку ніхто не розуміє і не любить - 1

    людина, яка тиранить усіх навкруги - 3

    Чи вважаєш ти, що твої друзі до кінця відверті з тобою?

    так - 7

    ні - 7

    важко сказати - 20