Як готуватись до ЗНО під час карантину: поради від Міхновської С.В.

21.04.2020

Карантин вніс значні корективи в процес навчання ,але ЗНО ніхто не відміняє, тому готуємось і не зволікаємо. ЗНО-це зовнішнє незалежне оцінювання, яке набуває форми випробувань і є обов'язковим для всіх випускників шкіл України. Воно повинно бути проведено абсолютно для всіх, хто бажає вступити до вищого навчального закладу. У цій статті ми дамо деякі ефективні поради, які допоможуть заявникам пройти ЗНО на високі бали, що забезпечить вступ до бажаного університету.

Отже...

Головне визначити, ким ви хочете бути. Для цього проаналізуйте ваші інтереси, бажання і знання. Вдумливо оцінить ситуацію. Якщо ви вже вибрали кілька професій, то вибирайте університети, в яких ви хочете навчатися. Поговоріть зі студентами, відвідайте на день «відкритих дверей» університети, ознайомтеся з вимогами (їх можна знайти на головному сайті вищого навчального закладу).

Заздалегідь визначте елементи. Спочатку потрібно вибрати три або чотири предмета, які ви будете здавати. Українська мова та література, історія/математика (2016) ,з 2021р. математика є обов'язковим предметом, додаткові предмети треба з’ясувати у бажаному навчальному закладі. Починайте готуватися заздалегідь. Багато хто думає, що "я почну вивчати за тиждень до тестування". Звичайно, це буде працювати, якщо у вас є феноменальна пам'ять або ви людина, яка протягом 11 років не просто відсиділа за партою, наполеглево працювала ,уважно слухала. Якщо ви не бажаєте грати у рулетку повинні почати підготовку з 10-го класу. Не тягніть кота за хвіст. Починати готуватися потрібно якомога раніше. Якщо говорити про такі предмети, як історія України, географія і біологія, то, як правило, матеріал, пройдений в п'ятому чи шостому класах, геть забувається до одинадцятого. Фізика, хімія і математика вимагають не тільки теоретичних знань, але і практичних навичок, які не можна придбати за один день. Мови ж, в свою чергу, «не терплять» довгих перерв у вивченні. Що стосується української літератури, то всі твори шкільної програми просто неможливо перечитати в ніч перед іспитом. Обов'язково Зосередьтеся на тих предметах, які вам потрібні в першу чергу, і не забувайте про інші шкільні предмети, тому що середній бал грає не останню роль.

Для якісної підготовки необхідні підручники, гіди, спецкурси для підготовки. Поговоріть з вчителями які вам підручники знадобляться. Не купуйте дуже багато, вистачить всього лише 2-3 шкільних років (можна взяти в бібліотеці або скачати на комп'ютер і роздрукувати). Відмінним рішенням було б придбати колекції, які на додаток до теорії, є також тести.

Зробити розклад тренувань. Поширте все на полицях. Для цього надрукуйте програму ЗНО і просто зробіть графік самостійної підготовки, тому вам буде набагато легше змусити себе вчитися і ви побачите, скільки ще потрібно вчитися.

Купуйте всі необхідні канцелярські принади, я рекомендую купити різнокольорові ручки, маркери, маркери, олівці та наклейки, але ви можете обійтися без цього. Виконуйте тести. Багато тестів. Безліч тестів. Візьміть один з одним доступні варіанти. Це допоможе вам «набити руку» і стати більш впевненим. НЕ забудьте пройти тести минулих років, тому що це покаже ваш рівень знань, і тому вам буде легше бачити ваші помилки і знати, що вивчати.

Нотатки-дуже зручно, адже весь надбаний матеріал, буде в одному місці, ви швидко знайдете потрібну тему і зможете легко перечитати за кілька днів до тесту. Запишіть те, що ви не знали або що вам сподобалося. Не варто проводити замітки в суворій формі, це не шкільні зошити, тут можна малювати, виділяти різнокольоровими ручками і олівцями, робити нотатки на полях і в довільній формі, креслети.

Дивіться фільми і відео-уроки, підписуйтесь на співтовариство для підготовки до ЗНО. Зараз є багато відео уроків, в яких виставили все необхідне, а іноді і з пізнавальними доповненнями. Часто такі ролики тривають близько 10 хвилин, що не займе багато часу. Різні історичні фільми допоможуть передати історію добре і краще запам'ятати матеріал. Також, якщо ви ведете активне соціальне життя і не уявляєте собі день без інтернету-підпишіться на спеціальні спільноти для навчання. Пости там викладаються кожен день у вигляді тестів або додаткових матеріалів. Шукайте інформацію в інтернеті самостійно, тому що дуже часто ви можете знайти корисні таблиці або правила, які ви не бачили або не знали раніше.

Пошагову інструкцію 9-11класи отримали в Classroom.Не бійтеся і будьте впевненими. Це спрацює, якщо докласти зусиль. Не забувайте, що це просто тест і якщо почати раніше готуватися, не потрібно буде витрачати дні і ночі на навчання, а успіх обов’язково прийде.

Успіху!

Оголошення

12.11.2024

14 грудня о 18.00 год. скликається засідання ради гімназії.

01.05.2024

Комунікація з учасниками освітнього процесу здійснюється на платформі Ошкола. Для приєднання, зверніться до секретаря директора.

06.03.2023

Благодійний внесок у БФ "До України через освіту" можна сплатити ТУТ 

26.01.2023

20.09.2022

Національна гаряча лінія безкоштовної психологічної допомоги для дітей та молоді працює за номерами 0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 116 111 (з мобільного)

28.02.2022

До відома жителів мікрорайону. У гімназії немає підвальних приміщень.Найближчі укриття знаходяться у СШ №3,ТРЦ "Любава" та "Плазма".

31.01.2019

        • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
        • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
        • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник Ошкола», звертайтесь до cекретаря директора, тел. 0960077800
        • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
        • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


        Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!