Проектна діяльність: проведено перші парламентські уроки
15 травня свій ювілей відзначив український парламент. 15 травня 1990 року до роботи стали народні депутати Верховної Ради України І скликання, це був один із перший кроків на шляху до незалежності.
Гімназисти Першої міської гімназії стали активними учасниками заходів, присвячених цьому дню. Нагадаємо, що наприкінці квітня цього року Перші міська гімназія стала опорним навчальним закладом в нашому регіоні в рамках освітнього проекту «Створення мережі інтерактивних парламентських осередків для учнів молодшої та середньої школи», який є частиною програми USAID «Рада: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво». Проект передбачає проведення інтерактивних парламентських уроків для гімназистів, які спрямовані на формування розуміння роботи українського парламенту, методів впливу громадян на його діяльність, вихання активної і свідомої громадянської позиції серед учнівської молоді. В рамках проекту учителі історії В. А. Силенко і К. О. Сухенко провели цікаві інтерактивні онлайн-уроки, під час яких гімназисти вивчали історію українського парламентаризму від давньословнського віча до Верховної Ради України. Протягом заняття діти мали можливість і попрацювати в групах, презентувати і обговорити результати своєї роботи, і поділитися своїми враженнями, і все це не виходячи з дому. Це був цікавий і надзвичайно корисний досвід, і організатори і гімназисти отримали лише позитивні емоції.
Окрім цього, найактивніші учасники гімназійних парламентських уроків отримали унікальну можливість взяти участь у Всеукраїнському парламентському уроці онлайн «Мій парламент: розумію і впливаю», який відбувся з ініціативи освітнього центру Верховної Ради України, і на якому були присутні народний депутат України Олександр Сенченко і керівник апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний. Так, серед 60 учасників з усієї України, наші гімназисти Марія Латишева, Марія Починок, Віталій Гелетій, Марія Лемещук (7-А клас), Єгор Задніпряний, Максим Шепель, Арсеній Стеценко, Кирил Стрижов, Дарій Степовий (7-Б клас) були серед найактивніших.
Координатор висловлюють подяку всім, хто долучився до участі і організації даного проекту. Ми впевнені - це тільки початок, найкраще і цікавіше ще попереду!