Літо в умовах пандемії,або локальний туризм в Україні

29.05.2020

1 червня ми відправляємось на довгоочікувані канікули. Ми провели не звичайний рік, і на черзі нас очикують не звичайні канікули. У 2020 році перспективи курортного сезону ще досі не зрозумілі через ситуацію, що склалася з коронавірусом як в Україні, так і за кордоном. Також до кінця невідомо, якою буде подальша динаміка захворюваності в світіі, коли послаблять обмежувальні заходи або скасують карантин в інших країнах. За словами експертів, досвід минулих криз показує, що туристична галузь може відновитися дуже швидко. Але перший час навіть після закінчення кризи, викликаної коронавірусом, буде працювати тільки внутрішній туризм. Після закритих кордонів в рамках боротьби з пандемією коронавірусу стає очевидним, що внутрішній туризм буде загальносвітовим трендом після подолання пандемії. Тому пропонуємо невеличкий огляд локального туризму в нашій країні.

Культура України багата своєю історичною спадщиною, а також природними чудесами, природа багата різноманітними місцями відпочинку.

По всій території країни можна знайти пам'ятники культури України – це і середньовічні замки і культові споруди IX-XIII століть, і місця грандіозних баталій (наприклад, під Полтавою) У Львівській області знаходиться один з найстаріших замків країни – найстаріший на Західній Україні. Це Олеський замак, який знаходиться на пагорбі біля селища Олесько. Здатні вразити уяву і інші середньовічні шедеври фортифікаційних споруд: Ужгородський замок, замок Кам'янець- Подільського, перлина епохи ренесансу – замок у селі Підгірці, Луцький замок зображений на купюрі 200 гривень, Меджибізький замок у свій час був однією з улюблених споруд славетного гетьмана Богдана Хмельницького.

Прикладом чудес природи може служити Тернопільська область, де розташована друга за довжиною печера у світі. Найкрасивіші місця України нам подаровані, звичайно ж, матінкою- природою. До її чудес можна віднести заповідник «Асканія-Нова» (Херсонська область), озера Світязь (Волинь) і Синевир (Закарпаття), Дністровський каньйон (знаходиться відразу в 4 областях країни) та багато інших.

Всі знають про користь і цілющі властивості природних мінеральних вод. Прийом такої води під наглядом лікаря і в поєднанні з іншими процедурами може значно поліпшити загальний стан і лікувати хронічні захворювання. В Україні налічується 5 здравниць з мінеральними водами, кожен з яких красивий і дивовижний по-своєму.

Багато жителів нашої країни люблять поніжитися на сонці, зануритися в тепле море і лежати на пляжі годинами. Морські курорти України: Одеса, Затока, Коблево, Залізний Порт, Арабатська стріла, Бердянськ, Кирилівка, Приморський, Лазурне, Скадовськ, Кінбурнська коса, Лебедівка, Грибівка, Стрелкове...

Прекрасно відпочити можна і в горах, в Українськіх Карпатах. Багато людей не знають, як можна провести літній відпочинок в Карпатах, адже гори більше асоціюються із зимовим відпочинком. Але в Карпатах можна відпочивати цілий рік. Тут кристально чисте повітря, полонини, схожі на Альпійські, зелені багатовікові ліси, прозорі озера і швидкі річки, мінеральні джерела та багато іншого. Тут можна відпочити душею і тілом, оздоровитися і набратися сил, займаючись активним відпочинком, насолоджуючись прекрасними пейзажами і спокоєм. Сюди приїжджають сім'ї з дітьми, молодята на медовий місяць, люди таршого віку, щоб оздоровитися на природі, відпочити від міської суєти і набратися сил. І всі знайдуть собі місце для відпочинку на свій смак. Тут багато санаторіїв, пансіонатів, дитячих оздоровчих таборів, наприклад всесвітньо відомий табір «Артек» знаходиться в Карпатах; готелі і міні-готелі (з системою «все включено»), приватні будинки, котеджі і садиби, турбази, здравниці-Трускавець, Яремче, Ворохта, Моршин, Свалява, Східниця та багато інших.

Як ми бачимо відпочити в Україні є де, а ще тим самими ми підтримуємо вітчизняну галузь і нашого виробника. Не варто все ж таки забувати про безпеку ,вірус не подолано, тому продовжуємо контролювати дистанцію, мити руки, користуватися дезінфекторами, уникати натовпу. Подорожувати краще власним транспортом. Сподіваємось, що наші ідеї стануть в пригоді. Бажаємо чудового відпочинку на ланах нашої чудової країни.

Оголошення

12.11.2024

14 грудня о 18.00 год. скликається засідання ради гімназії.

01.05.2024

Комунікація з учасниками освітнього процесу здійснюється на платформі Ошкола. Для приєднання, зверніться до секретаря директора.

06.03.2023

Благодійний внесок у БФ "До України через освіту" можна сплатити ТУТ 

26.01.2023

20.09.2022

Національна гаряча лінія безкоштовної психологічної допомоги для дітей та молоді працює за номерами 0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 116 111 (з мобільного)

28.02.2022

До відома жителів мікрорайону. У гімназії немає підвальних приміщень.Найближчі укриття знаходяться у СШ №3,ТРЦ "Любава" та "Плазма".

31.01.2019

        • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
        • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
        • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник Ошкола», звертайтесь до cекретаря директора, тел. 0960077800
        • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
        • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


        Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!