В гімназії відзначили день толерантності

19.11.2021

Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповіданнЯ, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації.

Соціальний педагог гімназії та практичний психолог в рамках Міжнародного дня терпимості (толерантності) провели ряд просвітницько-профілактичних заходів з вчителями та учнями, гімназистами. Впродовж тижня робота психологічної служби гімназії була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою учасників освітнього процесу. Відтак, для учнів 2-х класів було проведено заняття на тему: «Добро починається з тебе», «На доброму серці тримається світ», де учні з радістю долучилися до виконання різноманітних та цікавих завдань. Другокласникам було запропоновано взяти участь в захопливій грі-челендж по здійсненню добрих вчинків, тому школярі отримали «Картки добрих справ» в яких діти протягом певного періоду будуть фіксувати прояви своєї доброти. Також школярі переглянули мультфільми про толерантність, які не тільки уважно та з інтересом споглядали, але й зробили висновки, обговорювали побачене, переконували один одного, що треба жити мирно, поважати тих, хто поряд, бути терпимими.

Також в рекреаціях гімназії було розміщено стінівки на тему: «Гімназія – простір толерантних людей». Вчителі початкової ланки ознайомилися з поради від психологічної служби гімназії щодо «Позиції толерантності вчителя НУШ». А для класних керівників 5-11 класів під час заходів було проведено тематичне анкетування. І на завершення кожний класний керівник отримав із «чарівної скриньки» передбачення, корисну пораду на день, яка допоможе вирішити якусь з життєвих проблем, або хоча б знайти шлях до її подолання. Дякуємо всім за гарний настрій і активну участь!

Оголошення

03.01.2022

З 10 січня розпочинається вивчення китайської мови волонтером з Китаю.Є можливість сташим класам вивчати мову по суботах.Записуватись у секретаря директора.

14.09.2021

Щопонеділка з 15:10 год. та щосереди з 14:15 год.у актовій залі проводитиметься гурток "Співочі голоси гімназії" для усіх бажаючих учнів та гімназистів. В понеділок керівник гуртка Кісільова Марія Сергіївна чекає в актовій залі на учнів 2-4 класів, у середу 5-9 класів.

Планується вивчення та виконання пісень українською, англійською та іншими іноземними мовами.

31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Що ти думаєш щодо теми 'мінувань' шкіл Черкас?

    Ця витівка повинна бути покарана - 14

    Це робиться з Черкас - 5

    Це робиться з дального зарубіжжя - 11

    Мене це дуже дратує - 6

    Як тобі працюється в режимі онлайн?

    Не гірше ніж офлайн - 18

    Доволі посередньо - 4

    Погано,малоефективно - 11

    Мені байдуже - 1

    Чи вчасно починаються уроки онлайн?

    Так - 29

    Ні, є запізнення - 4

    Який відсоток однокласників приєднуються та працюють онлайн?

    100% - 8

    80% - 16

    60% - 3

    40% - 3

    20% - 0

    Оціни рівень професіоналізму роботи онлайн

    Дуже високий - 8

    Високий - 16

    Середній - 4

    Низький - 4