Призери олімпіад

2017-2018 навчальний рік

Призери III (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Правознавство

  • Дуда Катерина, 9 клас, ІІ місце, вчитель Силенко В.А.
  • Тараненко Катерина, 9 клас, І місце, вчитель Силенко В.А.
  • Шпак Анастасія, 9 клас, І місце, вчитель Карнаухова Н.К.
  • Стрільчук Олександра, 11 клас, ІІІ місце, вчитель Карнаухова Н.К.

Французька мова

  • Стригун Світлана, 9 клас, ІІ місце, вчитель Мокрушина Т.Г.
  • Коваль Нікіта, 10 клас, І місце, вчитель Мокрушина Т.Г.
  • Самохвалова Марія, 11 клас, І місце, вчитель Мокрушина Т.Г.

Англійська мова

  • Тараненко Катерина, 9 клас, ІІ місце, вчитель Паіс Ю.В.
  • Скрипник Святослава, 9 клас, ІІ місце, вчитель Овчарова Н.А.
  • Дмитрук Вікторія, 9 клас, ІІ місце, вчитель Паіс Ю.В.
  • Лагутін Ілля, 11 клас, ІІ місце, вчитель Ткаченко Л.Д.

Географія

  • ШвецьТетяна, 10 клас, ІІ місце, вчитель Копійка Л.В.

Хімія

  • Запорожець Олександр, 8 клас, І місце, вчитель Радько І.А.

Історія

  • Шадріна Єлизавета, 8 клас, ІІ місце, вчитель Силенко В.А.
  • Велько Катерина, 9 клас, І місце, вчитель Силенко В.А.

Українська мова та література

  • Швець Тетяна, 10 клас, І місце, вчитель Гафінова Л.В.

Іспанська мова

  • Вороніна Аліна, 9 клас, І місце, вчитель Береславська В.І.
  • Велько Катерина, 9 клас, ІІ місце, вчитель Береславська В.І.
  • Годлевська Валерія, 9 клас, ІІІ місце, вчитель Береславська В.І.
  • Курбет Катерина, 10 клас, І місце, вчитель Береславська В.І.
  • Атамась Михайло, 11 клас, І місце, вчитель Єгорова Ю.С. 


Призери ІI (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Англійська мова

  • Мироненко К.Є., 8 клас, І місце, вчитель Рабенко Ю.К. 
  • Улітова К.Б., 8 клас, ІІ місце, вчитель Світличний П.М.
  • Мацибока М.К., 8 клас, ІІ місце, вчитель Потьомкіна О.В.
  • Запорожець О.С., 8 клас, ІІ місце, вчитель Момот Ю.В.
  • Кушнір О.А., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Світличний П.М.
  • Шпак Є.Ю., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Момот Ю.В. 
  • Тараненко К.В., 9 клас, І місце, вчитель Паіс Ю.В. 
  • Скрипник С.В., 9 клас, ІІ місце, вчитель Овчарова Н.А.
  • Дмитрук В.В., 9 клас, ІІ місце, вчитель Паіс Ю.В. 
  • Дуда К.О., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Овчаренко Н.А. 
  • Котлова А.Л., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Овчаренко Н.А. 
  • Прилипко М.Є., 10 клас, ІІІ місце, вчитель Вакуленко О.О. 
  • Варецький А. С., 10 клас, ІІІ місце, вчитель Вакуленко О.О. 
  • Лагутін І.С., 11 клас, ІІ місце, вчитель Ткаченко Л.Д. 
  • Стрілецька П.В., 11 клас, ІІІ місце, вчитель Ткаченко Л.Д. 
  • Швець Т.О., 10 клас, ІІІ місце, вчитель Вакуленко О.О. 
  • Палій А.К., 11 клас, ІІІ місце, вчитель Ткаченко Л.Д. 
  • Озеран К.Є., 11 клас, ІІІ місце, вчитель Потьомкін В.М.


Німецька мова

  • Сіренок Р. Г., 8 клас, І місце, вчитель Карнаухова Н.К. 
  • Андрійченко Д. І., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Карнаухова Н.К. 
  • Франко С. О., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Карнаухова Н.К. 
  • Опанасюк А. М., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Карнаухова Н.К. 
  • Шпак А. В., 9 клас, І місце, вчитель Карнаухова Н.К. 
  • Попович В. Ю., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Карнаухова Н.К. 
  • Карнаухова Н.К., 11 клас, ІІІ місце, вчитель Стрільчук О. О.


Французька мова

  • Шадріна Є. П., 8 клас, ІІ місце, вчитель Мокрушина Т.Г. 
  • Тав’єнко В.О., 8 клас, ІІ місце, вчитель Мокрушина Т.Г.
  • Стригун С.Ю., 9 клас, ІІ місце, вчитель Мокрушина Т.Г. 
  • Коцур І.О., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Мокрушина Т.Г. 
  • Коваль Н.Ю., 10 клас, І місце, вчитель Мокрушина Т.Г. 
  • Самохвалова М.В., 11 клас, І місце, вчитель Мокрушина Т.Г.


Іспанська мова

  • Велько К.О., 9 клас, ІІ місце, вчитель Береславська В.І. 
  • Годлевська В.Р., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Береславська В.І. 
  • Курбет К.Є., 10 клас, І місце, вчитель Береславська В.І. 
  • Бабенко К.В., 10 клас, ІІ місце, вчитель Береславська В.І. 
  • Залозецька А.О., 10 клас, ІІІ місце, вчитель Береславська В.І. 
  • Атамась М.С., 11 клас, І місце, вчитель Єгорова Ю.С.
  • Сухобрус А.О., 8 клас, І місце, вчитель Єгорова Ю.С.
  • Іваненко В.І., 8 клас, ІІ місце, вчитель Єгорова Ю.С. 
  • Вороніна А.І., 9 клас, І місце, вчитель Береславська В.І.


Історія

  • Бойченко М.І., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Шадріна Є.П., 8 клас, ІІ місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Кисіль Я.О., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Велько К.О., 9 клас, І місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Годлевська В.Р., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Горбенко А.В., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Лотоцька К.О., 10 клас, ІІ місце, вчитель Силенко В.А.


Українська мова та література

  • Чуприна Н.О., 7 клас, ІІІ місце, вчитель Гафінова Л.В.
  • Запорожець О.С., 8 клас, ІІ місце, вчитель Третяк В.П. 
  • Дуда К.О., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Васіцька С.К. 
  • Швець Т.О., 10 клас, ІІ місце, вчитель Гафінова Л.В.


Географія

  • Авдієнко К.І., 7 клас, ІІ місце, вчитель Копійка Л.В. 
  • Уклітова К.Б., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Копійка Л.В. 
  • Сухобрус А.О., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Копійка Л.В. 
  • Горбенко А.В., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Копійка Л.В. 
  • Швець Т.О., 10 клас, ІІ місце, вчитель Копійка Л.В.
  • Озірний В.О., 11 клас, ІІІ місце, вчитель Копійка Л.В.


Правознавство

  • Дуда К. О., 9 клас, І місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Тараненко К. В., 9 клас, І місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Масюк П. І., 11 клас, І місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Охріменко В.О., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Силенко В.А.


Хімія

  • Запорожець О.С., 8 клас, І місце, вчитель Радько І.А.


Біологія

  • Білецька М.О., 10 клас, ІІІ місце, вчитель Поурець Т.А.

 

 

2016-2017 навчальний рік

Призери IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Англійська мова

  • Палійчук Павло Павлович, 11 – Б клас, II місце, вчитель Ткаченко Л.Д.

Французька мова

  • Самохвалова Марія Валеріївна, 10 – Б клас, III місце, вчитель Мокрушина Т.Г.

Історія

  • Велько Катерина Олександрівна, 8 – А клас, III місце, вчитель Силенко В.А.

Правознавство

  • Орел Єлизавета Михайлівна, 11 – А клас, I місце, вчитель Силенко В.А.
  • Проніна Владислава Ігорівна, 11 – А клас, II місце, вчитель Силенко В.А.

Українська мова і література

  • Швець Тетяна Олександрівна, 9 – А клас, III місце, вчитель Гафінова Л.В.

Призери III-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Українська мова і література

  • Швець Тетяна, 9 клас, I вчитель Гафінова Л.В.

Французька мова

  • Самохвалова Марія, 10 клас, I місце, вчитель Мокрушина Т.Г.
  • Чепурна Каріна, 10 клас, II місце, вчитель  Мокрушина Т.Г.
  • Шевцова Дар’я, 11 клас, II місце, вчитель  Мокрушина Т.Г.
  • Кравець Олександр, 11 клас, III місце, вчитель  Мокрушина Т.Г.

Німецька мова

  • Кудій Анна 11, клас, I Карнаухова Н.К
  • Кузьомінська Вікторія, 11 клас, II місце, вчитель  Карнаухова Н.К
  • Самойленко Поліна, 11 клас, III місце, вчитель Карнаухова Н.К

Англійська мова

  • Чугай Олексій, 10 клас, II місце, вчитель Юрлова Т.С.
  • Лагутін Ілля, 10 клас, II місце, вчитель Юрлова Т.С.
  • Палійчук Павло, 11 клас, II місце, вчитель Ткаченко Л.Д.
  • Озеран Ксенія, 10 клас, III місце, вчитель Потьомкін В.М.
  • Вознюк Іван, 11 клас, III місце, вчитель Вакуленко О.О.

Іспанська мова

  • Курбет Катерина, 9 клас, II місце, вчитель Береславська В.І.
  • Костьян Наталія, 10 клас, II місце, вчитель Єгорова Ю.С.
  • Залозецька Аліна, 9 клас, III місце, вчитель Береславська В.І.
  • Проніна Владислава, 11 клас, III місце, вчитель Береславська В.І.

Історія

  • Велько Катерина, 8 клас, I місце, вчитель Силенко В.А.

Правознавство

  • Дуда Катерина, 8 клас, I місце, вчитель Силенко В.А.
  • Орел Єлизавета, 11 клас, I місце, вчитель Силенко В.А.
  • Проніна Владислава, 11 клас, II місце, вчитель Силенко В.А.

Призери ІI (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 

Англійська мова

  • Палійчук Павло Павлович, 11кл, II місце, вчитель Ткаченко Людмила Данилівна
  • Вознюк Іван Андрійович, 11кл, II місце, вчитель Вакуленко Ольга Олексіївна
  • Гнатенко Тетяна Олександрівна, 11кл, I місце, вчитель Вакуленко Ольга Олексіївна
  • Одокієнко Єлизавета Ігорівна, 11кл, III місце, вчитель Вакуленко Ольга Олексіївна
  • Сирота Микола Ігорович, 11кл, III місце, вчитель Вакуленко Ольга Олексіївна
  • Потьомкін Антон Валерійович, 11кл, III місце, вчитель Ткаченко Людмила Данилівна
  • Лагутін Ілля Сергійович, 10кл, II місце, вчитель Юрлова Тетяна Сергіївна
  • Озеран Ксенія Євгеніївна, 10кл, II місце, вчитель Потьомкін Валерій Миколайович
  • Чугай Олексій Сергійович, 10кл, II місце, вчитель Юрлова Тетяна Сергіївна
  • Стрілецька Поліна Володимирівна, 10кл, III місце, вчитель Юрлова Тетяна Сергіївна
  • Швець Тетяна Олександрівна, 9кл, II місце, вчитель Ухань Анна Олександрівна
  • Слізченко Вікторія Віталіївна, 9кл, III місце, вчитель Світличний Павло Миколайович
  • Дуда Катерина Олександрівна, 8кл, II місце, вчитель Овчарова Ніна Анатоліївна
  • Дмитрук Вікторія Володимирівна, 8кл, II місце, вчитель Паіс Юлія Валентинівна
  • Скрипник Святослава Віталіївна, 8кл, III місце, вчитель Овчарова Ніна Анатоліївна
  • Котлова Анна Леонідівна, 8кл, III місце, вчитель Овчарова Ніна Анатоліївна

Німецька мова

  • Кудій Анна, 11кл, I місце, вчитель Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Камбур Владислав, 11кл, II місце, вчитель Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Кузьомінська Вікторія, 11кл, III місце, вчитель Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Тараненко Катерина, 8кл, I місце, вчитель Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Попович Василь, 8кл, III місце, вчитель Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Шпак Анастасія, 8кл, III місце, вчитель Карнаухова Надія Костянтинівна

Французька мова

  • Самохвалова Марія, 11кл, I місце, вчитель Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Шевцова Дар’я, 11кл, II місце, вчитель Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Кравець Олександр, 11кл, III місце, вчитель Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Горовенко Руслана, 11кл, III місце, вчитель Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Чепурна Каріна, 10кл, II місце, вчитель Саєнко Сергій Іванович 
  • Стригун Світлана, 8кл, II місце, вчитель Мокрушина Тетяна Григорівна

Іспанська мова

  • Проніна Владислава, 11кл, III місце, вчитель Береславська Валентина Іванівна
  • Атамась Михайло, 10кл, III місце, вчитель Єгорова Юлія Сергіївна
  • Костьян Наталія, 10кл, II місце, вчитель Єгорова Юлія Сергіївна
  • Курбет Катерина, 9кл, II місце, вчитель Береславська Валентина Іванівна
  • Залозецька Аліна, 9кл, III місце, вчитель Береславська Валентина Іванівна
  • Коваленко Дар’я, 9кл, III місце, вчитель Єгорова Юлія Сергіївна
  • Вороніна Аліна, 8кл, I місце, вчитель Береславська Валентина Іванівна
  • Велько Катерина, 8кл, I місце, вчитель Береславська Валентина Іванівна
  • Годлевська Валерія, 8кл, II місце, вчитель Береславська Валентина Іванівна

Правознавство

  • Проніна Владислава Ігорівна, 11кл, I місце, вчитель Силенко Валерій Анатолійович
  • Орел Єлизавета Михайлівна, 11кл, II місце, вчитель Силенко Валерій Анатолійович
  • Семко Денис Вадимович, 10кл, III місце, вчитель Силенко Валерій Анатолійович
  • Дуда Катерина Олександрівна, 9кл, II місце, вчитель Силенко Валерій Анатолійович

Біологія

  • Запорожець Олександр Станіславович, 7кл, III місце, вчитель Поурець Тетяна Антонівна
  • Улітова Каріна Борисівна, 7кл, III місце, вчитель Поурець Тетяна Антонівна
  • Тараненко Катерина Віталіївна, 8кл, I місце, вчитель Поурець Тетяна Антонівна
  • Швець Тетяна Олександрівна, 9кл, II місце, вчитель Поурець Тетяна Антонівна

Хімія

  • Запорожець Олександр Станіславович, 7кл, III місце, вчитель Радько Ірина Анатоліївна
  • Вороніна Аліна Ігорівна, 8кл, II місце, вчитель Радько Ірина Анатоліївна
  • Кузьомінська Вікторія Вадимівна, 11кл, III місце, вчитель Радько Ірина Анатоліївна

Історія

  • Велько Катерина Олександрівна, 8кл, I місце, вчитель Силенко Валерій Анатолійович
  • Кисіль Ярослава Сергіїївна, 8кл, II місце, вчитель Силенко Валерій Анатолійович
  • Горбенко Анастасія Валеріївна, 8кл, II місце, вчитель Силенко Валерій Анатолійович
  • Галкіна Катерина Олександрівна, 9кл, III місце, вчитель Сухенко Катерина Олегівна

Географія

  • Запорожець Олександр Станіславович, 7кл, II місце, вчитель Копійка Леонід Васильович
  • Тараненко Катерина Віталіївна, 8кл, II місце, вчитель Копійка Леонід Васильович
  • Швець Тетяна Олександрівна, 9кл, II місце, вчитель Копійка Леонід Васильович

Астрономія

  • Авдєєнко Ксенія Андріївна, 6кл, III місце, вчитель Яковенко Людмила Миколаївна

Математика

  • Франко Роман Олександрович, 6кл, III місце, вчитель Клімова Валентина Володимирівна

Українська мова та література

  • Запорожець Олександр Станіславович, 7кл, II місце, вчитель Третяк Вікторія Павлівна
  • Дуда Катерина Олександрівна, 8кл, III місце, вчитель Васіцька Світлана Кузьмівна
  • Швець Тетяна Олександрівна, 9кл, II місце, вчитель Гафінова Любов Василівна

Усього переможців – 60 гімназистів.
I місце – 8 гімназистів
II місце – 27 гімназистів
III місце місце - 25 гімназистів

 

2015-2016 навчальний рік

Призери IV (всеукраїнського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Німецька мова

Земка Олена Валеріївна III місце, 11, вчитель Карнаухова Н.К.
Стрілецька Дарина Володимирівна III місце, 11, вчитель Карнаухова Н.К.

Англійська мова

Манжоленко Ірин Сергіївна III місце, 11, вчитель Вакуленко О. О.

Правознавство

Масюк Поліна Іванівна, III місце, 11, вчитель Силенко В. А.

 

Призери III (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Французька мова

  • Шарапа Олександра Юріївна I місце, 11, Мокрушина Т. Г.
  • Попович Ольга Юріївна III місце, 11, Мокрушина Т. Г.
  • Кравець Олександр Андрійович II місце, 10, Мокрушина Т. Г.
  • Шевцова Дар’я В’ячеславівна II місце, 10, Мокрушина Т. Г.
  • Палій Анастасія Косянтинівна II місце, 10, Мокрушина Т. Г.
  • Чепурна Каріна Анатоліївна II місце, 9, Саєнко С. І.
  • Шарапа Катерина Юріївна II місце, 11, Мокрушина Т. Г.
  • Самохвалова Марія Валеріївна I місце, 9, Мокрушина Т. Г.

Німецька мова

  • Земка Олена Валеріївна I місце, 11, Карнаухова Н.К.
  • Стрілецька Дарина Володимирівна II місце, 11, Карнаухова Н.К.
  • Чех Ярослав Олегович I місце, 10, Карнаухова Н.К.

Англійська мова

  • Манжоленко Ірин Сергіївна I місце, 11, Вакуленко О. О.
  • Швець Олександр Віталійович II місце, 11, Світличний П. М.
  • Палійчук Павло Павлович II місце, 10, Ткаченко Л. Д.
  • Лагутін Ілля Сергійович II місце, 9, Бєляєва Т. С.

Іспанська мова

  • Коваленко Анастасія Дмитрівна II місце, 11, Єгорова Ю. С.
  • Юрчина Катерина Сергіївна I місце, 11, Єгорова Ю. С.
  • Суярко Вікторія Ігорівна II місце, 10, Береславська В. І.
  • Костьян Наталія Іванівна I місце, 9, Єгорова Ю. С.

Історія

  • Чичиркоза Ігор Олександрович II місце, 11, Силенко В. А.
  • Слізченко Вікторія Віталіївна III місце, 8, Силенко В. А.
  • Швець Тетяна Олександрівна III місце, 8, Силенко В. А.

Правознавство

  • Чичиркоза Ігор Олександрович II місце, 11, Силенко В. А.
  • Слізченко Вікторія Віталіївна III місце, 8, Силенко В. А.
  • Швець Тетяна Олександрівна III місце, 8, Силенко В. А.

Інформатика

  • Попов Денис Дмитрович III місце, 10, Чех О. І.

Географія

  • Самохвалова Марія Валеріївна I місце, 9, Копійка Л. В.

Усього призерів – 28 осіб

  

Призери ІI (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Українська мова та література

  • Дуда Катерина II 7 Васіцька Світлана Кузьмівна
  • Швець Тетяна III 8 Гафінова Любов Василівна

Англійська мова

  • Лотоцька Катерина Олегівна ІІІ 8 Ухань Анна Олександрівна
  • Ткаченко Роман Вадимович ІІІ 8 Кірсанова Естела Володимирівна
  • Лагутін Ілля Сергійович ІІ 9 Бєляєва Тетяна Сергіївна
  • Озерян Ксенія Євгеніївна ІІІ 9 Потьомкіна Ольга Василівна
  • Стрілецька Поліна Володимирівна ІІІ 9 Бєляєва Тетяна Сергіївна
  • Палійчук Павло Павлович І 10 Ткаченко Людмила Данілівна
  • Кудій Анна Анатоліївна ІІІ 10 Ткаченко Людмила Данілівна
  • Кукленко Поліна Богданівна ІІІ 10 Ткаченко Людмила Данілівна
  • Потьомкін Антон Валерійович ІІІ 10 Ткаченко Людмила Данілівна
  • Швець Олександр Віталійович І 11 Світличний Павло Миколайович
  • Манжоленко Ірина Сергіївна І 11 Вакуленко Ольга Олексіївна
  • Красюк Роман Віталійович ІІІ 11 Потьомкін Валерій Миколайович
  • Огаджанян Арсен Альбертович ІІІ 11 Вакуленко Ольга Олексіївна
  • Салтанова Анна Андріївна ІІІ 11 Вакуленко Ольга Олексіївна
  • Угорчук Арсеній Вікторович ІІІ 11 Світличний Павло Миколайович

Французька мова

  • Чепурна Каріна Анатоліївна ІІ 9 Саєнко Сергій Іванович
  • Палій Анастасія Костянтинівна ІІ 10 Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Шевцова Дарія В’ячеславівна ІІ 10 Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Кравець Олександр Андрійович ІІI 10 Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Шарапа Олександра Юріївна І 11 Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Попович Ольга Юріївна ІII 11 Мокрушина Тетяна Григорівна

Німецька мова

  • Чех Ярослав Олегович ІІ 10 Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Бєльська Анна Дмитрівна IIІ 10 Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Земка Олена Валеріївна І 11 Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Стрілецька Дарина Володимирівна ІІ 11 Карнаухова Надія Костянтинівна

Іспанська мова

  • Кобзюк Євген Юрійович І 8 Єгорова Юлія Сергіївна
  • Клименко Олексій Дмитрович І 8 Єгорова Юлія Сергіївна
  • Коваленко Дар'я Антонівна ІІ 8 Єгорова Юлія Сергіївна
  • Курбет Катерина Євгенівна ІІІ 8 Береславська Валентина Іванівна
  • Костьян Наталія Іванівна ІІ 9 Єгорова Юлія Сергіївна
  • Суярко Вікторія Ігорівна ІІІ 10 Береславська Валентина Іванівна
  • Юрчина Катерина Сергіївна І  11 Єгорова Юлія Сергіївна
  • Коваленко Анастасія Дмитрівна І  11 Єгорова Юлія Сергіївна

Історія

  • Слізченко Вікторія Віталіївна І 8 Силенко Валерій Анатолійович
  • Лотоцька Катерина Олегівна ІІ 8 Силенко Валерій Анатолійович
  • Галкіна Катерина Олександрівна ІІ 8 Силенко Валерій Анатолійович
  • Швець Тетяна Олександрівна ІІІ 8 Силенко Валерій Анатолійович
  • Задворська Дар’я Олександрівна ІІI 10 Силенко Валерій Анатолійович
  • Чичиркоза Ігор Олександрович І 11 Силенко Валерій Анатолійович

Правознавство

  • Стрільчук Олександра Сергіївна І 9 Силенко Валерій Анатолійович
  • Проніна Владислава Ігорівна І 10 Силенко Валерій Анатолійович
  • Орел Єлизавета Михайлівна І 10 Силенко Валерій Анатолійович
  • Масюк Поліна Іванівна I 10 Силенко Валерій Анатолійович
  • Угорчук Арсеній Вікторович I 11 Силенко Валерій Анатолійович

Хімія

  • Вороніна Аліна Ігорівна I 7 Радько Ірина Антоліївна
  • Дуда Катерина Олександрівна III 7 Радько Ірина Антоліївна

Екологія

  • Стрілецька Дарина Володимирівна III 11 Поурець Тетяна Антонівна

Фізика

  • Вороніна Аліна Ігорівна I 7 Яковенко Людмила Миколаївна
  • Дуда Катерина Олександрівна III 7 Яковенко Людмила Миколаївна

Біологія

  • Тараненко Катерина Віталіївна ІІ 7 Поурець Тетяна Антонівна
  • Годлевська Валерія Русланівна ІІІ 7 Поурець Тетяна Антонівна
  • Вороніна Аліна Ігорівна ІІІ 7 Поурець Тетяна Антонівна
  • Швець Тетяна Олександрівна ІІ 8 Поурець Тетяна Антонівна
  • Самохвалова Марія Валеріївна ІІ 9 Поурець Тетяна Антонівна

Географія

  • Тараненко Катерина Віталіївна II 7 Копійка Леонід Васильович
  • Швець Тетяна Олександрівна III 8 Копійка Леонід Васильович
  • Самохвалова Марія Валеріївна I 9 Копійка Леонід Васильович

Математика

  • Запорожець Олександр Станіславович I 6 Рожков Ігор Вікторович

Інформатика

  • Попов Денис Дмитрович ІI 11 Чех Олег Ігорович

Усього призерів:61 особа (1 місце - 17; 2 місце – 19; 3 місце - 25)

2014-2015 навчальний рік

Призери IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Англійська мова

11 клас

  • ІІІ Кулик Денис Олегович, 11-А; вчитель Вакуленко О. О.

Німецька мова

10 клас

  • ІІІ Самойленко Поліна Сергіївна, 10-А; вчитель Карнаухова Н.К.

Французька мова

11 клас

  • ІІІ Смірнова Єлизавета Андріївна, 11-А; вчитель Саєнко С.І.

10 клас

  • ІІІ Шарапа Катерина Юріївна, 10-Б; вчитель Мокрушина Т.Г.

Географія

8 клас

  • ІІІ Самохвалова Марія Валеріївна, 8-Б, вчитель Копійка Л.В.

 

Призери ІII (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Англійська мова

11 клас

  • І Кулик Денис Олегович, 11-А; вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІ Кравець Валентина Аркадіївна, 11-А; вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІ Коваленко Амелія Миколаївна, 11-А; вчитель Кірсанова Е. В.
  • ІІ Александрова Дарина Миколаївна ,11-А; вчитель Потьомкін В. М.

10 клас

  • І Швець Олександр Віталійович, 10-Б; вчитель Світличний П. М.
  • ІІ Красюк Роман Віталійович, 10-Б; вчитель Потьомкін В. М.

Німецька мова

10 клас

  • І Стрілецька Дарина Володимирівна, 10-А; вчитель Карнаухова Н.К.
  • ІІ Самойленко Поліна Сергіївна, 10-А; вчитель Карнаухова Н.К.

9 клас

  • І Камбур Владислав Вікторович, 9-Б; вчитель Карнаухова Н.К.
  • ІІІ Чех Ярослав Олегович, 9-Б; вчитель Карнаухова Н.К.

Французька мова

11 клас

  • І Смірнова Єлизавета Андріївна, 11-А; вчитель Саєнко С.І.
  • ІІІ Рибченко Дарина Олександрівна, 11-Б; вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІІ Білоус Валерія В'ячеславівна , 11-Б; вчитель Мокрушина Т.Г.

10 клас

  • І Шарапа Катерина Юріївна, 10-Б; вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІ Шарапа Олександра Юріївна, 10-Б; вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІІ Попович Ольга Юріївна, 10-Б; вчитель Мокрушина Т.Г.

9 клас

  • ІІ Палій Анастасія Костянтинівна, 9- Б; вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІІ Шевцова Дар’я В'ячеславівна , 9-Б; вчитель Мокрушина Т.Г.

Історія

10 клас

  • ІІ Чичиркоза Ігор Олександрович, 10-А, вчитель, Силенко В.А.
  • ІІ Горбунов Михайло Олександрович, 11-А, вчитель Силенко В.А.

Географія

8 клас

  • ІІ Самохвалова Марія Валеріївна, 8-Б, вчитель Копійка Л.В..

Біологія

8 клас

  • ІІ Самохвалова Марія Валеріївна, 8-Б, вчитель Поурець Т.А.

 

Призери ІI (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Англійська мова

11 клас

  • І Кулик Денис Олегович, 11-А вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІ Кравець Валентина Аркадіївна, 11-А вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІ Коваленко Амелія Миколаївна11-А вчитель Кірсанова Е. В.
  • ІІ Александрова Дарина Миколаївна 11-А вчитель Потьомкін В. М.
  • ІІІ Зражевський Кирило Сергійович 11-Б вчитель Потьомкін В. М.

10 клас

  • І Красюк Роман 10-Б вчитель Потьомкін В. М.
  • ІІ Швець Олександр 10-Б вчитель Світличний П. М.
  • ІІІ Земка Олена 10-А вчитель Потьомкін В. М.
  • ІІІ Вєпрєва Вероніка 10-А вчитель Потьомкін В. М.

9 клас

  • ІІ Палійчук Павло,9-Б вчитель Ткаченко Л. Д.
  • ІІІ Орлова Марія,9-А вчитель Хворстанцева Н. В.
  • ІІІ Женжеруха Андрій,9-Б вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ Огнєвой Максим,9-А вчитель Вакуленко О. О.

8 клас

  • І Лагутін Ілля Сергійович, 8-А вчитель Бєляєва Т. С.
  • ІІІ Стрілецька Поліна Володимирівна,8-А вчитель Бєляєва Т. С.
  • ІІІ Озеран Ксенія Євгеніївна,8-Б вчитель Потьомкіна О.В.

Німецька мова

10 клас

  • І Стрілецька Дарина , 10-А вчитель Карнаухова Н.К.
  • ІІ Самойленко Поліна, 10-А вчитель Карнаухова Н.К.

9 клас

  • ІІ Чех Ярослав, 9-Б вчитель Карнаухова Н.К.
  • ІІІ Камбур Владислав, 9-Б вчитель Карнаухова Н.К.

8 клас

  • ІІ Ласінський Богдан, 8-А вчитель Карнаухова Н.К.

Французька мова

11 клас

  • І Смірнова Єлизавета, 11-А,вчитель Саєнко С.І.
  • ІІ Рибченко Дарина, 11-Б вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІІ Білоус Валерія, 11-Б вчитель Мокрушина Т.Г.

10 клас

  • І Шарапа Олександра, 10-Б вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІ Шарапа Катерина , 10-Б вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІІ Попович Ольга, 10-Б вчитель Мокрушина Т.Г.

9 клас

  • І Палій Анастасія, 9- Б вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІІ Шевцова Дар’я 9-Б вчитель Мокрушина Т.Г.

8 клас

  • І Самохвалова Марія, 8 -Б вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІ Чепурна Каріна, 8-А вчитель Мокрушина Т.Г.

Математика

  • І Каштан В'ячеслав, 6 -Б вчитель Клімова В. В.

Історія

  • ІІІ Горбунов Михайло 11-А вчитель Силенко В.А.
  • ІІІ Пентій Нікіта 11-Б вчитель Силенко В.А.
  • ІІ Чичиркоза Ігор 10-А вчитель Силенко В.А.
  • ІІІ Кудій Анна 9-А вчитель Силенко В.А.

Фізика

  • ІІІ Слізченко Вікторія 7-А вчитель Яковенко Л. М.

Географія

  • ІІ Самохвалова Марія 8-Б вчитель Копійка Л. В.

Біологія

  • І Слізченко Вікторія 7-А вчитель Поурець Т А.
  • ІІІ Півторак Анна 7-А вчитель Поурець Т. А.

Українська мова та література

11 клас

  • ІІ Черевишня Марія 11-Б вчитель Гафінова Л. В.

10 клас

  • ІІІ Стрілецька Дарина 10-А вчитель Коритан Н.І.

7 клас

  • ІІ Швець Тетяна 7-А вчитель Гафінова Л. В.
  • ІІІ Самохвалова Марія 8-Б вчитель Васіцька С. К.

Хімія

  • ІІІ Пожарова Мілена 7 -А вчитель Радько І. А.

2013-2014 навчальний рік

Призери IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Іспанська мова

  • ІІІ Ляшенко Карина 11-А вчитель Береславська В. І.

Німецька мова

  • І Земка Олена 9-А (за 10) вчитель Бойко В. С.

Французьська мова

  • ІІІ Шарапа Катерина 9-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ Смирнова Єлизавета 10-А вчитель Саєнко С. І.
  • І Палій Максим 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ Волкова Аліна 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ Павляк Анна 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.

Правознавство

  • ІІ Кравець Валентина 10-А вчитель Силенко В. А.

Призери ІII (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Англійська мова

  • ІІ Александрова Дарина 10-А вчитель Потьомкін В. М.
  • ІІ Манжоленко Ірина 10-А вчитель Кірсанова Е. В.
  • ІІІ Кравець Валентина 10-А вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ Зражевський Кирило 10-А вчитель Кірсанова Е. В.

Іспанська мова

  • ІІ Юрчина Катерина 9- А вчитель Єгорова Ю. С.
  • ІІІ Коваленко Анастасія 9-А вчитель Єгорова Ю. С.
  • І Случинська Валерія 10-А вчитель Береславська В. І.
  • ІІ Черевишня Марія 10-А вчитель Береславська В. І.
  • ІІ Ганенко Юлія 10-А вчитель Береславська В. І.
  • І Ляшенко Карина 11-А вчитель Береславська В. І.
  • ІІІ Савісько Мирослава 11-А вчитель Береславська В. І.

Німецька мова

  • І Земка Олена 9-А (за 10) вчитель Бойко В. С.
  • І Стрілецька Дарина 9-А вчитель Бойко В. С.
  • ІІ Самойленко Поліна 9-А вчитель Бойко В. С.

Французька мова

  • І Шарапа Катерина 9-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ Шарапа Олександра 9-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ Попович Ольга 9-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • І Білоус Валерія 10-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ Смирнова Єлизавета 10-А вчитель Саєнко С. І.
  • І Мамайсур Анастасія 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІПалій Максим 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІПавляк Анна 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІВолкова Аліна 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.

Історія

  • ІІ Кудій Анна 8-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІІ Задворська Дар’я 8- А вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Чичиркоза Ігор 9-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Мельник Дарина 10-Б вчитель Силенко В. А.
  • ІІІ Горбунов Михайло 10-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Савісько Мирослава 11-А вчитель Силенко В. А.

Правознавство

  • ІІІ Сіренко Олександра 9-Б вчитель Силенко В. А.
  • І Случинська Валерія 10-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Кравець Валентина 10-А вчитель Силенко В. А.
  • І Ляпота Владислав 11-А вчитель Силенко В. А.

 

Призери ІI (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Англійська мова

  • IІ Новікова Василіса   8-А вчитель Ткаченко Л. Д.
  • ІІІ Камбур Владислав 8-Б вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ Женжеруха Андрій 8-Б вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ Проніна Владислава 8-А вчитель Хворостанцева Н. В.
  • ІІІ Красюк Роман  9-Б вчитель Потьомкіна О. В.
  • ІІІ Швець Олександр   9-Б вчитель Світличний П. М.
  • ІІ Александрова Дарина 10-А вчитель Потьомкін В. М.
  • ІІІ Кравець Валентина   10-А вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ Манжоленко Ірина 10-А вчитель Кірсанова Е. В.
  • ІІІ Зражевський Кирило  10-А вчитель Кірсанова Е. В.
  • ІІІ Хомич Марія   11-А вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ Дробиш Юлія   11-А вчитель Вакуленко О. О.

Іспанська мова

  • ІІІ Кукленко Поліна   8-А вчитель Береславська В. І.
  • ІІІ Суярко Вікторія   8- А вчитель Береславська В. І.
  • І Коваленко Анастасія 9-А вчитель Єгорова Ю. С.
  • ІІ Юрчина Катерина   9- А вчитель Єгорова Ю. С.
  • І Случинська Валерія  10-А вчитель Береславська В. І.
  • ІІ Черевишня Марія   10-Б вчитель Береславська В. І.
  • ІІІ Ганенко Юлія  10-Б вчитель Береславська В. І.
  • І Савісько Мирослава  11-А вчитель Береславська В. І.
  • ІІІ Ляшенко Карина 11-А вчитель Береславська В. І.

Німецька мова

  • І Земка Олена   9-А (за 10) вчитель Бойко В. С.
  • ІІ Самойленко Поліна   9-А   вчитель Бойко В. С.
  • І Стрілецька Дарина   9-А   вчитель Бойко В. С.
  • І Кузьомінська Вікторія   8-А   вчитель Бойко В. С.
  • ІІ Бєльська Анна 8-А   вчитель Бойко В. С.
  • ІІ Ласінський Богдан   7-А (за 8)  вчитель Бойко В. С.

Французька мова

  • І Палій Анастасія   8-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ Шевцова Дар’я 8-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • І Шарапа Катерина   9-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ Шарапа Олександра   9-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ Попович Ольга 9-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • І Смирнова Єлизавета 10-А вчитель Саєнко С. І.
  • ІІ Швайко Анастасія 10-А вчитель Саєнко С. І.
  • ІІ Білоус Валерія 10-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • І Палій Максим  11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ Мамайсур Анастасія  11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ Павляк Анна   11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ Волкова Аліна 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.

Історія

  • І Кудій  Анна   8-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Задворська  Дар’я   8- А вчитель Силенко В. А.
  • І Чичиркоза Ігор 9-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІІ Попов Денис   9- А вчитель Силенко В. А.
  • І Мельник Дарина 10-Б вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Горбунов   Михайло  10-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІІ Азарова  Мар’яна 10-А вчитель Силенко В. А.
  • І Савісько Мирослава  11-А вчитель Силенко В. А.

Правознавство

  • ІІІ Палійчук  Павло   8-Б вчитель Силенко В. А.
  • І Сіренко Олександра  9-Б вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Кульбашна Інна 9-Б вчитель Силенко В. А.
  • І Случинська Валерія  10-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Кравець Валентина   10-А вчитель Силенко В. А.
  • І Ляпота Владислав 11-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Володіна Дарина   11-А вчитель Силенко В. А.

Українська мова та література

  • 1. ІІ Стрілецька Дарина   9-А вчитель Коритан Н. І.
  • 2. ІІ Черевишня Марія   10-Б вчитель Гафінова Л. В.

Біологія

  • І Самохвалова Марія   7-Б вчитель Поурець Т.А.
  • ІІІ Попов Денис   9-А вчитель Поурець Т.А.

Хімія

  • ІІІ Євтушевська Ірина   7-А вчитель Радько І. А.
  • ІІІ Озеран Ксенія 7-Б вчитель Радько І. А.

Географія

  • ІІ Самохвалова Марія   7-Б вчитель Копійка Л. В.

Астрономія

  • ІІІ Пожарова Мілена   6-Б вчитель Копійка Л. В.

Російська мова та література

  • ІІІ Случинська Валерія 10-Б кл.  вчитель Яковлєва В. С.

Фізичне виховання

  • ІІІ Шиленко Антон 11-А кл.  вчитель Недзельська В. І.

2012-2013 навчальний рік

Призери ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Іспанська мова

  • ІII місце Ляшенко Карина, 10-А, вчитель Береславська В. І.

Німецька мова

  • ІII місце Земка Олена, 8-А, вчитель Бойко В. С.

Французька мова

  • І місце Мамайсур Анастасія, 10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІI місц Палій Максим, 10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІIІ місце Волкова Аліна, 10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІI місце Глущенко Наталія, 11-Б, вчитель Мокрушина Т. Г.

Історія

  • ІII місце Танчин Тетяна, 11-Б, вчитель Силенко В. А.

Правознавство

  • ІІ місце Банадисєва Анжела, 11-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Случинська Валерія, 9-А, вчитель Силенко В. А.

Фізичне виховання

  • ІІІ місце Прудивус Дана, 11-Б, вчитель Недзельська В. І.

 

Переможці ІІI (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Англійська мова

  • І місце Сологор Анна, 11-А, вчитель Ткаченко Л. Д.
  • ІІ місце Танчин Тетяна, 11-Б, вчитель Ткаченко Л. Д.
  • ІІ місце Александрова Дарина, 9-А, вчитель Потьомкін В. М.
  • ІІ місце Коваленко Амелія, 9-А, вчитель Кірсанова Е. В.
  • ІІ місце Сухобрус Ігор, 10-А, вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ місце Кравець Валентина, 9-А, вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ місце Алфьоров Владислав, 10-А, вчитель Степаненко А. В.
  • ІІІ місце Андрущенко Денис, 11-Б, вчитель Падалко О. Ф.

Іспанська мова

  • І місце  Случинська Валерія,9-А, вчитель Береславська В. І.
  • І місце  Ляшенко Карина, 10-А, вчитель Береславська В. І.
  • ІІ місце Савісько Мирослава, 10-А, вчитель Береславська В. І.
  • ІІ місце Білан Аліна, 9-А, вчитель Береславська В. І.
  • ІІІ місце Богма Олена, 9-Б, вчитель Береславська В. І.
  • ІІІ місце Голінько Віолетта, 9-А, вчитель Береславська В. І.

Німецька мова

  • І місце  Земка Олена, 8-А, вчитель Бойко В. С.
  • І місце  Коваленко Олександра,11-А, вчитель Бойко В. С.
  • ІІ місце Руденко Анастасія, 11-А, вчитель Бойко В. С.

Французька мова

  • І місце  Смирнова Єлизавета,9-А, вчитель Саєнко С. І.
  • ІІ місце Швайко Анастасія,9-А, вчитель Саєнко С. І.
  • ІІІ місце Білоус Валерія,9-Б, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • І місце  Палій Максим, 10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ місце Мамайсур Анастасія,10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ місце Волкова Аліна 10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ?

    Відредаговано 17.02.2018

Оголошення

17.02.2018
  • Наказом директора гімназії від 20.02.2018 призупинено заняття в 11-х класах з 21 до 24 лютого 2018 року.
  • З 19 до 23 лютого АКТОВА ЗАЛА перебуватиме на ремонті.Всі наради проводитимуться у кабінеті фізики.
  • Проект "Дорога здоров'я" (автомат по продажу товарів) припинено організаторами. 19 січня з 10. 00 до 15. 00 год. невикористані залишки грошей можна буде отримати у бухгалтера Юдіною М. М.
  • Увага! Перші класи у 2018-2019 навчальному році працюватимуть у науково-педагогічному проекті ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ
  • Правила-рекомендації при ускладненні погодніх умов. Читай ТУТ
  • (УЧИТЕЛЯМ) Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND
  • (ВИПУСКНИКАМ) Готуйся до ЗНО з ПРОМЕТЕУС
  • Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у: - ІV Всеукраїнській науковій шкільній конференції «Крок у науку», яка відбудеться 26–27 квітня 2018 р. - ІV Всеукраїнській науковій конференції студентів «Наукова Україна», яка відбудеться 30–31 травня 2018 р. форма участі – заочна Подробиці за посиланням: http://orgconf.com/
  • 24 лютого 2018 року продовжиться вивчення третіх іноземних мов. Заняття проводитимуться :// ПОЛЬСЬКА МОВА- каб.№15 об 11. 00 год.// КИТАЙСЬКА мова для 6-х класів та 5-х з інших шкіл о 10. 00 год. каб. №17, для 7-10-х об 11. 00 год. в каб. №17.// ІВРИТ- каб.№19 о 10. 00 год.// ФРАНЦУЗЬКА мова - каб. №20 об 11. 00 год.// УВАГА! Послуга безoплатна лише для учасників БФ "До України через освіту"(Німецька мова тимчасово не викладається)
  • Увага! З 14 грудня Укртелеком змінив номер телефона в учительській гімназії з 451421 на 33-17-29
  • Графік роботи бухгалтера в суботній школі «Райдуга» на 2018 рік : 17 березня 2018р. З 9-00 до 12-00 год.


Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!