Ukr | Eng | Esp | Fra | Deu

Перша міська гімназія

м.Черкаси

Перша міська гімназія — один із найстаріших навчальних закладів України. Заснована у 1880 році.

Вступ до гімназії

Вступ до гімназії — конкурсний.

На підставі розробленого Положення про конкурсне приймання учнів до ПМГ регламентується процедура вступу до навчального закладу.

Чинне законодавство не передбачає існування у гімназіях школи першого ступеня. Однак, на виконання наказу Міністерства освіти, нашій гімназії дозволена мати класи більш раннього вивчення шкільних предметів. Тож, для відбору до перших класів проводиться педагого-психологічні співбесіда з маленькими претендентами, в ході якої, визначається рівень готовності до навчання у гімназії. Під час проведення співбесіди у класі обов'язково повинні перебувати батьки дитини.

Для бажаючих, з 1 жовтня по 30 квітня працює підготовча школа РАЙДУГА (по суботах). Для слухачів школи РАЙДУГА вчителі та психологічна служба гімназії складають картку готовності дитини до навчання.

Результати зарахування оприлюднюються на сайті гімназії у чітко визначений день, як правиловідразу по закінченню співбесід.

Конкурсний відбір проводиться також ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ школи першого ступеня.Учні складають вступні випробування з англійської мови (всі види мовленнєвої діяльності-комплексне випробування). Ця процедура регулюється Положенням, яке погоджується у департаменті освіти МВК та розміщується на цьому сайті.

Зарахування проводиться на підставі протоколу комісії та з урахуванням оцінок з інших предметів при наявності місць.

Призери 2, 3 та 4 етапів Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов, відмінники навчання, учні, які мають міжнародні мовні сертифікати, учні, які мають свідоцтва з відзнакою (9 класи) — зараховуються на навчання без співбесід. В окремих випадках співбесіди можуть призначатись за згодою батьків та учня-претендента. При зарахуванні враховується вивчення вступником другої іноземної мови.

Інформацію оновлено 26 травня 2014 року