Вступ до гімназії

Вступ до гімназії — конкурсний.

На підставі розробленого Положення про конкурсне приймання учнів до ПМГ регламентується процедура вступу до навчального закладу.

Чинне законодавство не передбачає існування у гімназіях школи першого ступеня. Однак, на виконання наказу Міністерства освіти, нашій гімназії дозволена мати класи більш раннього вивчення шкільних предметів. Тож, для відбору до перших класів проводиться педагого-психологічні співбесіда з маленькими претендентами, в ході якої, визначається рівень готовності до навчання у гімназії. Під час проведення співбесіди у класі обов'язково повинні перебувати батьки дитини.

Для бажаючих, з 1 жовтня по 30 квітня працює підготовча школа РАЙДУГА (по суботах). Для слухачів школи РАЙДУГА вчителі та психологічна служба гімназії складають картку готовності дитини до навчання.

Результати зарахування оприлюднюються на сайті гімназії у чітко визначений день, як правиловідразу по закінченню співбесід.

Конкурсний відбір проводиться також ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ школи першого ступеня.Учні складають вступні випробування з англійської мови (всі види мовленнєвої діяльності-комплексне випробування). Ця процедура регулюється Положенням, яке погоджується у департаменті освіти МВК та розміщується на цьому сайті.

Зарахування проводиться на підставі протоколу комісії та з урахуванням оцінок з інших предметів при наявності місць.

Призери 2, 3 та 4 етапів Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов, відмінники навчання, учні, які мають міжнародні мовні сертифікати, учні, які мають свідоцтва з відзнакою (9 класи) — зараховуються на навчання без співбесід. В окремих випадках співбесіди можуть призначатись за згодою батьків та учня-претендента. При зарахуванні враховується вивчення вступником другої іноземної мови.

Інформацію оновлено 26 травня 2014 року


Відредаговано 26.05.2014

Оголошення

17.02.2018
 • З 19 лютого навчання у гімназії буде відновлено згідно розкладу.
 • З 19 до 23 лютого АКТОВА ЗАЛА перебуватиме на ремонті.Всі наради проводитимуться у кабінеті фізики.
 • Проект "Дорога здоров'я" (автомат по продажу товарів) припинено організаторами. 19 січня з 10. 00 до 15. 00 год. невикористані залишки грошей можна буде отримати у бухгалтера Юдіною М. М.
 • Увага! Перші класи у 2018-2019 навчальному році працюватимуть у науково-педагогічному проекті ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ
 • Правила-рекомендації при ускладненні погодніх умов. Читай ТУТ
 • (УЧИТЕЛЯМ) Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND
 • (ВИПУСКНИКАМ) Готуйся до ЗНО з ПРОМЕТЕУС
 • Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у: - ІV Всеукраїнській науковій шкільній конференції «Крок у науку», яка відбудеться 26–27 квітня 2018 р. - ІV Всеукраїнській науковій конференції студентів «Наукова Україна», яка відбудеться 30–31 травня 2018 р. форма участі – заочна Подробиці за посиланням: http://orgconf.com/
 • 24 лютого 2018 року продовжиться вивчення третіх іноземних мов. Заняття проводитимуться :// ПОЛЬСЬКА МОВА- каб.№15 об 11. 00 год.// КИТАЙСЬКА мова для 6-х класів та 5-х з інших шкіл о 10. 00 год. каб. №17, для 7-10-х об 11. 00 год. в каб. №17.// ІВРИТ- каб.№19 о 10. 00 год.// ФРАНЦУЗЬКА мова - каб. №20 об 11. 00 год.// УВАГА! Послуга безoплатна лише для учасників БФ "До України через освіту"(Німецька мова тимчасово не викладається)
 • Увага! З 14 грудня Укртелеком змінив номер телефона в учительській гімназії з 451421 на 33-17-29
 • Графік роботи бухгалтера в суботній школі «Райдуга» на 2018 рік : 17 березня 2018р. З 9-00 до 12-00 год.


Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!