Ukr | Eng | Esp | Fra | Deu

Перша міська гімназія

м.Черкаси

Перша міська гімназія — один із найстаріших навчальних закладів України. Заснована у 1880 році.

Стипендіати

Стипендіати Президента України

 

2014-2015 навчальний рік

  • Земка Олена, 10 клас (німецька мова)
  • Палій Максим, 11 клас, випускник 2014 р, (французька мова)

2013-2014 навчальний рік

  • Мамайсур Анастасія,11 клас (французька мова)

2012-2013 навчальний рік

  • ПАЛІЙ Максим, 10 клас (французька мова)
  • МАМАЙСУР Анастасія, 10 клас (правознавство)

2011-2012

  • ДЯЧЕНКО Вікторія (іспанська мова),
  • ВАЛЄЄВА Наталія (німецька мова)

2010-2011

  • КАЛЬЧУК Альона, 10-Б клас

2009-2010

  • ЛІНІНГ Вячеслав (правознавство)
  • СТАРОВОЙТОВА Валерія (французька мова)
  • РАДЬКО Катерина (французька мова)

2008-2009

  • СТАРОВОЙТОВА Валерія (французька мова)

2007-2008

  • МОКРУШИНА Наталія (французька мова)
  • ІОНАН Валерія (іспанська мова)

 

Губернатора області

 

2013-2014

  • Сологор Анна
  • Случинська Валерія
  • Земка Олена
  • Смірнова Єлизавета
  • Кравець Валентина
  • Коваленко Олександра
  • Танчин Тетяна

2009-2010

  • КРАЧЕНКО Надія
  • МОКРУШИНА Наталія
  • СТРЕЛЕЦЬКА Євгенія
  • ГАЛІМОВ Ельдар
  • ПІНЯЙЛОВА Марина
  • ДЯЧЕНКО Вікторія
  • ХІРВОНІНА Ксенія
  • ШЕВЧЕНКО Ірина
  • АВДЄЄНКО Злата
  • КИЗИРІЯ Анна

Стипендіати міського голови

2015-2016

  • Яковенко Антон з 11Б класу в номінації "За досягнення у прикладному мистецтві"
  • Самохвалова Марія з 9Б класу в номінаціі "За високі досягнення у вивченні базових дисциплін"
  • Прудиус Іван з 8Б класу в номінації "За високі досягнення в спорті"

2014-2015

  • Смірнова Єлизавета з 11А класу в номінаціі "За високі досягнення у вивченні базових дисциплін"
  • Яковенко Антон з 10Б класу в номінації "За досягнення у прикладному мистецтві"
  • Прудиус Іван з 7Б класу в номінації "За високі досягнення в спорті"

3013-2014

  • МИХАЙЛЮК СВЯТОСЛАВ, Номінація «За високі досягнення в спорті»
  • ВОЛКОВА АЛІНА, Номінація «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»

2011-2012

  • ВОЄВОДА НІКІТА та МИХАЙЛЮК СВЯТОСЛАВ, Номінація «За високі досягнення в спорті»
  • СУХОБРУС ІГОР,  Номінація «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»
  • МИХАЙЛЮК СВЯТОСЛАВ, Номінація «За високі досягнення в спорті»

2009-2010

  • ВОВК Наталія, у номінації «за успіхи у навчанні»

 

Стипендіати голови облдержадміністрації

2010-2011

  • Авдєєнко Злата, 10-А клас
  • Величкіна Вікторія, 11-Б клас
  • Валєєва Наталія, 10-А клас
  • Дяченко Вікторія, 11-А клас
  • Лінінг В'ячеслав, 11-А клас
  • Седлецька Євгенія, 11-Б клас
  • Танчин Тетяна, 10-А клас
  • Тайбішлак Анна, 10-Б клас