Творимо сайт разом: ще один успіх Софії Зарічанської
![](/uploads/content/pictures/10483/230/0-02-05-dd61b6fef9ddda9c0fb948b94e4f138417ce1159adb0957462114b239645dbf0_1c6db566cbf1fd.jpg)
Нещодавно в м. Черкаси, відбувся обласний конкурс акапельного співу "Соловейко Черкащини". У ньому взяла участь Софія Зарічанська, гімназизистка 5-А класу (класний керівник Науменко О.В.), у номінації "Сольне виконання", та здобула призове місце.
Щиро вітаємо Софію, та дякуємо, викладачу Черкаської музичної школи № 1 ім. М. В. Лисенка - Курій Ользі Віталіївні.