Склад ради

Склад ради гімназії на каденцію 2019-2020 навчальний рік

Палата гімназистів:

  1. Безкоровайна Марія 9-Б
  2. Охріменко Дарина 9-Б
  3. Халяпіна Олександра 9-Б
  4. Шпаненко Софія 9-Б
  5. Мурнік Марія 10-А
  6. Мацибока Максим 10-А
  7. Ободовський Артем 10-А
  8. Пасинчук Микола 10-А
  9. Цибенко Марія 10-А
  10. Котенко Катерина 10-Б
  11. Польова Мілена 10-Б
  12. Черепенко Євген 10-Б
  13. Цапенко Ірина 10-Б
  14. Годлевська Валерія 11-А
  15. Горбенко Анастасія 11-А
  16. Охріменко Вікторія 11-А

Батьківська палата:

  1. Тесля Роман Віталійович (від 1-х класів)
  2. Рясик Ірина Євгеніївна (від 2-х класів)
  3. Астіоненко Олег Сергійович (від 3-х класів)
  4. Маркова Наталія Юріївна (від 4-х класів)
  5. Федина Наталія Анатоліївна (від 5-х класів)
  6. Бондаренко Ірина Олександрівна (від 6-х класів)
  7. Амеліна Крістіна Борисівна (від 7-х класів)
  8. Гончар Юлія Олегівна (від 8-х класів)
  9. Мироненко Ольга Вікторівна (від 9-х класів)
  10. Іржавська Анжела Петрівна (від 10-х класів)
  11. Бейкун Лідія Володимирівна (від 11-х класів)

Вчительська палата:

  1. Береславська Валентина Іванівна, вчитель іспанської мови
  2. Демешева Світлана Сергіївна, вчитель початкових класів
  3. Дудник Сніжана Володимирівна, соціальний педагог
  4. Корнієнко Галина Леонідівна, заступник з НВР
  5. Міхновська Світлана Василівна, практичний психолог
  6. Мех Алла Вікторівна, вчитель укр. мови
  7. Рабенко Юлія Костянтинівна, вчитель англійської мови
  8. Саєнко Сергій Іванович, директор ПМГ
  9. Cухенко Катерина Олегівна, педагог-організатор
  10. Силенко Валерій Анатолійович, вчитель історії та права

Склад ради гімназії на каденцію 2018-2019 навчальний рік

Палата гімназистів:

  1. Усова Діана 8-Б
  2. Коломієць Ольга 8-Б
  3. Франко Софія 9-А
  4. Ободовський Артем 9-А
  5. Гав’єнко Віктор 9-Б
  6. Дуда Катерина 10-А
  7. Вишемірський Сергій 10-Б
  8. Саюн Анастасія 10-Б
  9. Прилипко Марія 11-А
  10. Чеберяк Олексій 11-Б

Батьківська палата:

  1. Рясик Ірина Євгеніївна (від 1-х класів)
  2. Астіоненко Олег Сергійович (від 2-х класів)
  3. Маркова Наталія Юріївна (від 3-х класів)
  4. Федина Наталія Анатоліївна (від 4-х класів)
  5. Холодна Юлія Іванівна (від 5-х класів)
  6. Амеліна Крістіна Борисівна (від 6-х класів)
  7. Гончар Юлія Олегівна (від 7-х класів)
  8. Мироненко Ольга Вікторвна (від 8-х класів)
  9. Іржавська Анжела Петрівна (від 9-х класів)
  10. Бейкун Лідія Володимирівна (від 10-х класів)
  11. Квітка Світлана Володимирівна( від 11-х класів)

Вчительська палата:

  1. Демешева Світлана Сергіїана, вчитель початкових класів
  2. Дудник Сніжана Володимирівна, соціальний педагог
  3. Корнієнко Галина Леонідівна, заступник з НВР
  4. Лукіч Володимир Владиславович, вчитель фізвиховання
  5. Овчарова Ніна Анатоліївна, вчитель англійської мови
  6. Потьомкін Валерій Миколайович, вчитель англійської мови
  7. Саєнко Сергій Іванович, директор ПМГ
  8. Силенко Валерій Анатолійович, вчитель історії та права
  9. Cухенко Катерина Олегівна, педагог-організатор
  10. Шапошнікова Лариса Володимирівна, практичний психолог

Постійні комісії ради гімназії

(створені 23.10.2018)

Комісія з навчально-виховної роботи

  • Голова: Демешева Світлана Сергіїана
  • Рясик Ірина Євгеніївна
  • Іржавська Анжела Петрівна

Комісія з організації дозвілля

  • Голова: Cухенко Катерина Олегівна
  • Амеліна Крістіна Борисівна
  • Корнієнко Галина Леонідівна
  • Саюн Анастасія
  • Потьомкін Валерій Миколайович

Комісія з контролю та роботою їдальні

  • Голова: Федина Наталія Анатоліївна
  • Квітка Світлана Володимирівна
  • Холодна Юлія Іванівна
  • Маркова Наталія Юріївна
  • Астіоненко Олег Сергійович

Комісія з аудиту фінансово-господарської діяльності

  • Голова: Федина Наталія Анатоліївна
  • Овчарова Ніна Анатоліївна
  • Чеберяк Олексій
  • Мироненко Ольга Вікторвна

Комісія з міжнародної діяльності

  • Голова: Вишемірський Сергій 
  • Бейкун Лідія Володимирівна
  • Саєнко Сергій Іванович
  • Холодна Юлія Іванівна

Комісія з соціального захисту учасників освітнього процесу

  • Голова: Шапошнікова Лариса Володимирівна
  • Гончар Юлія Олегівна
  • Дуда Катерина
  • Усова Діана

Склад ради гімназії на каденцію 2017-2018 навчальний рік


Палата гімназистів ради гімназії:

  • Тележенко Владислав, 9 клас - президент гімназії,голова гімназійної палати
  • Каграманов Володимир, 10 клас – заступник голови ради гімназії
  • Яремчук Дар’я, 10 клас - королева гімназії
  • Семко Денис, 11 клас
  • Слізченко Вікторія, 10 клас
  • Білоус Марія, 10 клас
  • Вишемірський Сергій, 9 клас
  • Охріменко Вікторія, 8 клас
  • Андрійченко Дар’я, 8 клас
  • Цапенко Ірина, 8 клас

Батьківська палата ради гімназії:

  • Астіоненко Олег Сергійович (від 1-х класів), astionenko@gmail.com
  • Широкова Тетяна Анатоліївна (від 2-х), shyrokova@ukr.net
  • Федина Наталія Анатоліївна (від 3-х), fedinaavto@gmail.com
  • Холодна Юлія Іванівна (від 4-х), jholodna@ukr.net
  • Амеліна Крістіна Борисівна (від 5-х), kristina.smelina@inbox.ru
  • Гончар Юлія Олегівна (від 6-х)
  • Мироненко Ольга Вікторівна (від 7-х), olgamyronenko@gmail.com
  • Ілляшенко Анатолій Іванович (від 8-х)
  • Тележенко Вікторія Іванівна (від 9-х), victoria.telechenko@gmail.com
  • Білоус Світлана Сергіївна (від 10-х), vetabel2@gmail.com
  • Самохвалов Валерій Іванович (від 11-х)

Склад вчительської палати:

  • СИЛЕНКО Валерій Анатолійович, вчитель історії та права –голова ради гімназії
  • САЄНКО Сергій Іванович,директор гімназії
  • КОРНІЄНКО Галина Леонідівна, заступник директора гімназії
  • ШАПОШНІКОВА Лариса Володимирівна, практичний психолог, секретар ради гімназії
  • ДУДНІК Сніжана Володимирівна, соціальний педагог
  • МІРОШНІЧЕНКО Віта Миколаївна, вчитель початкових класів
  • БРОВЧЕНКО Юлія Сергіївна, вчитель англійської мови
  • ОВЧАРОВА Ніна Анатоліївна, вчитель англійської мови
  • ЄГОРОВА Юлія Сергіївна, вчитель іспанської мови
  • ЛУКІЧ Володимир Владиславович, вчитель фізвиховання

Постійні комісії ради гімназії (створені 12.10.2017)

Комісія з навчально-виховної роботи

  • Голова: Широкова Тетяна Анатоліївна
  • Гончар Юлія Олегівна
  • Мірошніченко Віта Миколаївна

Комісія з організації дозвілля

  • Голова: Ілляшенко Анатолій Іванович
  • Білоус Світлана Сергіївна
  • Амеліна Крістіна Борисівна
  • Лукіч Володимир Владиславович
  • Білоус Марія
  • Яремчук Дар’я
  • Андрійченко Дар’я
  • Цапенко Ірина

Комісія з контролю та роботою їдальні

  • Голова: Самохвалов Валерій Іванович
  • Холодна Юлія Іванівна
  • Федина Наталія Анатоліївна
  • Лукіч Володимир Владиславович
  • Овчарова Ніна Анатоліївна
  • Єгорова Юлія Сергіївна

Фінансово-господарська комісія

  • Голова: Федина Наталія Анатоліївна
  • Астіоненко Олег Сергійович
  • Тележенко Вікторія Іванівна

Комісія з міжнародної діяльності

  • Голова: Каграманов Володимир
  • Саєнко Сергій Іванович
  • Корнієнко Галина Леонідівна
  • Бровченко Юлія Сергіївна
  • Вишемірський Сергій

Комісія з соціального захисту учасників навчально-виховного процесу:

  • Голова: Тележенко Вікторія Іванівна
  • Дуднік Сніжана Володимирівна
  • Мироненко Ольга Вікторівна
  • Слізченко Вікторія
  • Охріменко Вікторія
  • Семко Денис

Склад ради гімназії на каденцію 2016-2017 навчальний рік

Палата гімназистів ради гімназії:

  • Скрипка Катерина, президент гімназії,голова гімназійної палати
  • Лагутін Ілля, 10 клас – заступник голови ради гімназії
  • Чепурна Карина, 10 клас
  • Семко Денис, 10 клас
  • Станчук Софія, 10 клас,
  • Карпенко Крістіна, 10 клас
  • Самохвалова Марія, 9 клас
  • Паламаренко Владислав, 9 клас
  • Снесар Софія, 9 клас
  • Каграманов Володимир, 9 клас
  • Дуда Катерина, 8 клас
  • Кононенко Анастасія, 11 клас
  • Задворрська Дарина, 11 клас
  • Плакасова Ксенія, королева гімназії

Батьківська палата ради гімназії:

  • ШИРОКОВА Тетяна Анатоліївна (від 1-х класів),
  • ПОШТАРЕНКО Ольга Павлівна (від 2-х),
  • ХОЛОДНА Юлія Іванівна (від 3-х класів)
  • АМЕЛІНА Крістіна Борисівна (від 4-х),
  • ЛИТВИНЕНКО Інна Григорівна (від 5-х),
  • МИРОНЕНКО Ольга Вікторівна (від 6-х),
  • ІВАНЕНКО Ігор Володимирович (від 7-х) – голова ради гімназії
  • ТЕЛЕЖЕНКО Вікторія Іванівна (від 8-х),
  • САБАШЕНКО Людмила Михайлівна (від 9-х),
  • САМОХВАЛОВ Валерій Іванович (від 10-х),
  • НЕПОЧАТЕНКО Оксана Анатоліївна (від 11-х)

Склад вчительської палати:

  • САЄНКО Сергій Іванович,директор гімназії
  • КОРНІЄНКО Галина Леонідівна, заступник директора гімназії
  • СУХЕНКО Катерина Олегівна, педагог-організатор,
  • ШАПОШНІКОВА Лариса Володимирівна, практичний психолог, соціальний педагог за сумісництвом – секретар ради гімназії
  • ОНИЩЕНКО Наталія Петрівна, вчитель початкових класів
  • БРОВЧЕНКО Юлія Сергіївна, вчитель англійської мови
  • СИЛЕНКО Валерій Анатолійович, вчитель історії та права – заступник голови ради гімназії
  • КОПІЙКА Леонід Васильович, вчитель географії
  • РАДЬКО Ірина Анатоліївна, вчитель хімії
  • ПОМОЙНИЦЬКИЙ Максим Володимирович, керівник скаутського гуртка

Постійні комісії ради гімназії (створені 29.09.2016)

Комісія з навчально-виховної роботи

  • Голова: Мироненко Ольга Вікторівна
  • Бровченко Юлія Сергіївна
  • Радько Ірина Анатоліївна
  • Копійка Леонід Васильович
  • Паламаренко Владислав
  • Дуда Катерина

Комісія з організації дозвілля

  • Голова: Сабашенко Людмила Михайлівна
  • Широкова Тетяна Анатоліївна
  • Амеліна Крістіна Борисівна
  • Корнієенко Галина Леонідівна
  • Каграманов Володимир
  • Самохвалова Валерія

Комісія з контролю та роботою їдальні

  • Голова: Самохвалов Валерій Іванович
  • Тележенко Вікторія Іванівна
  • Снесар Софія

Фінансово-господарська комісія

  • Голова: Сухенко Катерина Олегівна
  • Станчук Софія
  • Карпенко Крістіна
  • Кононенко Анастасія
  • Плакасова Ксенія

Комісія з міжнародної діяльності

  • Голова: Холодна Юлія Іванівна
  • Литвиненко Інна Григорівна
  • Поштаренко Ольга Павлівна
  • Помойницький Максим Володимирович
  • Чепурна Катерина
  • Скрипка Катерина
  • Білоус Марія

Комісія з соціального захисту учасників навчально-виховного процесу:

  • Голова: Непочатенко Оксана Анатоліївна
  • Онищенко Наталія Петрівна
  • Силенко Валерій Анатоліович
  • Семко Денис

Склад ради гімназії на каденцію 2015-2016 навчальний рік

Палата гімназистів ради гімназії:

  • Стрілецька Поліна, президент ПМГ, голова палати гімназистів.
  • Стрілецька Дарина, 11 клас
  • Озеран Ксенія, 9 клас
  • Коваленко Анастасія, 11 клас,
  • Синьоок Надія, 11 клас, голова парламенту
  • Лагутін Ілля, 9 клас,
  • Чугай Олексій, 9 класЧИННИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ
  • Цикунова Даря, 10 клас
  • Каграманов Володимр, 8 клас
  • Ковальов Андрій, 11 клас

Батьківська палата ради гімназії:

  • ПОШТАРЕНКО Ольга Павлівна (від 1-х класів),
  • ЧУБАР Тетяна Миколаївна (від 2-х),
  • АМЕЛІНА Крістіна Борисівна (від 3-х),
  • ЛИТВИНЕНКО Інна Григорівна (від 4-х),
  • СМІРНОВА Марина Юріївна (від 5-х),
  • ІВАНЕНКО Ігор Володимирович (від 6-х),ЧИННИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ
  • ЛУК"ЯНЕНКО Ольга Миколаївна (від 7-х),
  • САБАШЕНКО Людмила Михайлівна (від 8-х),
  • ЛИСОКОНЬ Ганна Яківна (від 9-х),
  • НЕПОЧАТЕНКО Оксана Анатоліївна (від 10-х)
  • САЛТАНОВ Андрій Ілліч (від 11-х).

Склад вчительської палати:

  • Саєнко Сергій Іванович,директор гімназії
  • Корнієнко Галина Леонідівна, заступник директора гімназії
  • Гриценко Наталія Миколаївна, педагог-організатор,
  • Шапошникова Лариса Володимирівна, практичний психолог, соціальний педагог за сумісництвом, ЧИННИЙ СЕКРЕТАР РАДИ
  • Ситник Тетяна Василівна, вчитель початкових класів
  • Бєляєва Тетяна Сергіївна, вчитель англійської мови
  • Силенко Валерій Анатолійович, вчитель історії та права, ЧИННИЙ ГОЛОВА РАДИ
  • Чех Олег Ігоревич, вчитель інформатики
  • Мокрушина Тетяна Григорівна, вчитель франц. мови
  • Рожков Ігор Вікторович, вчитель математики

Постійні комісії ради гімназії (створені 15.10.2015):

  • Комісія з навчально-виховної роботи - голова Бєляєва Т.С.
  • Комісія з організації дозвілля - голова Стрілецька Поліна
  • Комісія з контролю за роботою їдальні - голова Литвиненко І.Г.
  • Фінансово-господарська комісія - голова Чех О.І.
  • Комісія з міжнародної та проектної діяльності - голова Мокрушина Т.Г.

Склад ради гімназії на каденцію 2014-2015 навчальний рік

Палата гімназистів ради гімназії:

  1.  Красюк Роман,президент ПМГ
  2. Кудій Анна
  3. Сіренко Олександра
  4. Лементовський Іван
  5. Цикунова Даша
  6. Синьоок Надія
  7. Коваленко Анастасія (заступник голови ради)
  8. Мельник Дарина
  9. Каюк василь
  10. Палій Анастасія

Батьківська палата ради гімназії:

  1. Афанасьєва Марина Вікторівна,1 класи
  2. Амеліна Крістіна Борисівна, 2 класи
  3. Литвиненко Інна Григорівна, 3 класи
  4. Смірнова Марина Юріївна, 4 класи
  5. Іваненко Ігор Володимирович, 5 класи (заступник голови ради)
  6. Лук`яненко Ольга Миколаївна, 6 класи
  7. Сабашенко Людмила Михайлівна, 7 класи
  8. Безугла Анна Василівна, 8 класи
  9. Непочатенко Оксана Анатоліївна, 9 класи
  10. Салтанов Андрій Ілліч, 10 класи
  11. Горбунова Наталія Миколаївна, 11 класи

Вчительська палата  ради:

  1. Саєнко Сергій Іванович
  2. Корнієнко Галина Леонідівна
  3. Яковенко Наталя Вікторівна
  4. Шапошникова Лариса Володимирівна (секретар ради гімназії)
  5. Момот Юрій Віталійович
  6. Васіцька Світлана Кузьмівна
  7. Безнос Людмила Олексіївна
  8. Сухобрус Світлана Михайлівна
  9. Силенко Валерій Анатолійович (голова ради гімназії)
  10. Іляшенко Анатолій Іванович

Постійно діючі комісії ради:

  1. Комісія з навчально-виховної роботи
  2. Комісія з організації дозвілля
  3. Комісія з контролю за роботою їдальні
  4. Фінансово-господарська комісія
  5. Комісія з міжнародної та проектної діяльності 

Склад ради гімназії на каденцію 2013-2014 навчальний рік

Палата гімназистів ради гімназії:

  1. Каюк Василь
  2. Коваленко Анастасія
  3. Манжоленко Ірина
  4. Демчик Роман
  5. Колногуз Ольга
  6. Кульбашина Інна
  7. Савісько Мирослава
  8. Сіренко Олександра
  9. Кравець Валентина
  10. Александрова Дар`я (заступник голови ради гімназії)

Батьківська палата ради гімназії:

  1. Амеліна Крістіна Борисівна, 1 класи
  2. Литвиненко Інна Григорівна, 2 класи
  3. Делікатний Анатолій Іванович, 3 класи
  4. Іваненко Ігор Володимирович, 4 класи (заступник голови ради)
  5. Лук`яненко Ольга Миколаївна, 5 класи
  6. Сабашенко Людмила Михайлівна, 6 класи
  7. Самохвалов Валерій Іванович, 7 класи
  8. Непочатенко Оксана Анатоліївна, 8 класи
  9. Печена Світлана Михайлівна, 9 класи
  10. Горбунова Наталія Миколаївна, 10 класи
  11. Савісько Сергій Васильович, 11 класи

Вчительська палата  ради:

  1. Саєнко Сергій Іванович
  2. Швиденко Валентина Володимирівна
  3. Яковенко Наталя Вікторівна
  4. Дудник Сніжана Володимирівна (секретар ради гімназії)
  5. Копійка Леонід Васильович
  6. Світличний Павло Миколайович
  7. Безнос Людмила Олексіївна
  8. Коваленко Євген Олександрович
  9. Силенко Валерій Анатолійович (голова ради гімназії)

Склад ради на 2012-2013 н. р.

Вчителі:

  1. Саєнко Сергій Іванович
  2. Швиденко Валентина Володимирівна
  3. Силенко Валерій Анатолійович - ГОЛОВА РАДИ
  4. Яковенко Наталія Вікторівна
  5. Дудник Сніжана Володимирівна - СЕКРЕТАР РАДИ
  6. Безнос Людмила Олексіївна
  7. Потьомкіна Ольга Василівна - ГОЛОВА КОМІСІЇ РАДИ
  8. Яковенко Людмила Миколаївна
  9. Молчанов Олександр Миколайович - ГОЛОВА КОМІСІЇ РАДИ
  10. Бойченко Людмила Миколаївна

Батьки:

  1. Литвиненко Інна Григорівна (від 1-х класів)
  2. Делікатний Анатолій Іванович (від 2-х класів)
  3. Іваненко Ігор Володимирович (від 3-х класів) - ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ
  4. Лук`яненко Ольга Миколаївна (від 4-х класів)
  5. Сабашенко Людмила Михайлівна (від 5-х класів)
  6. Юрченко Тетяна Леонідівна (від 6-х класів) - ГОЛОВА КОМІСІЇ РАДИ
  7. Непочатенко Оксана Анатоліївна (від 7-х класів)- ГОЛОВА КОМІСІЇ РАДИ
  8. Котенко Жанна Григорівна (від 8-х класів)
  9. Сухенко Вікторія Павлівна (від 9-х класів)
  10. Савісько Сергій Васильович (від 10-х класів)
  11. Коваленко Ярослав Олександрович (від 11-х класів) - ГОЛОВА КОМІСІЇ РАДИ

Гімназисти:

  1. Арапова Поліна Володимирівна
  2. Лимаренко Каріна Валентинівна
  3. Мокрушина Марія Константинівна
  4. Савісько Мирослава Сергіївна
  5. Очеретянко Анастасія Григорівна - ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ
  6. Кириленко Данило Вікторович
  7. Боложук Нікіта Володимирович
  8. Сухобрус Ігор Олегович
  9. Кравець Валентина Аркадіївна

Постійні комісії ради гімназії (створені 11.10.2012):

Комісія з навчально-виховної роботи - голова Юрченко Т.Л.
Комісія з організації дозвілля -голова Молчанов О.М.
Комісія з контролю за роботою їдальні - голова Коваленко Я.О.
Фінансово-господарська комісія - голова Непочатенко О.А.
Комісія з міжнародної та проектної діяльності - голова Потьомкіна О.В.

Склад ради на 2011-2012 н. р.

Батьки

  • Франко Олександр Іванович — від 1-х класів
  • Іваненко Ігор Володимирович — від 2-х класів, заступник голови ради
  • Лук’яненко Ольга Миколаївна — від 3-х класів
  • Білоус Світлана Сергіївна — від 4-х класів
  • Юрченко Тетяна Леонідівна — від 5-х класів,
  • Непочатенко Оксана Анатоліївна — від 6-х класів
  • Красюк Віталій Анатолійович — від 7-х класів
  • Крестельов Юрій Борисович — від 8-х класів
  • Савісько Сергій Васильович — від 9-х класів
  • Симоненко Юрій Іванович — від 10-х класів
  • Фатнєва Олена Миколаївна — від 11-х класів

Вчителі

  • Саєнко Сергій Іванович
  • Молчанов Олександр Миколайович
  • Сухенко Катерина Олегівна
  • Бережна Валентина Володимирівна
  • Хворостанцена Наталія Володимирівна, секретар ради гімназії
  • Силенко Валерій Анатолійович, голова ради гімназії
  • Безнос Людмила Олексіївна
  • Войцях Сергій Олександрович
  • Бурлаченко Вікторія Олександрівна
  • Бойченко Людмила Миколаївна

Гімназисти

  • Кириленко Данило, президент гімназії
  • Очеретянко Анастасія, голова парламенту гімназії
  • Кальчук Альона
  • Банадисєва Анжела
  • Огаджанян Арсен
  • Іванюк Валерія
  • Лимаренко Карина
  • Хотинська Катерина
  • Александрова Дарина
  • Савісько Мирослава

Склад ради на 2010-2011 н. р.

Батьки

  • Франко Олександр Іванович — від 1-х класів
  • Лук’яненко Ольга Миколаївна — від 2-х класів
  • Сабатенко Людмила Михайлівна — від 3-х класів
  • Юрченко Тетяна Леонідівна — від 4-х класів
  • Непочатенко Оксана Анатоліївна — від 5-х класів, заступник голови ради гімназії
  • Красюк Віталій Анатолійович — від 6-х класів
  • Крестельов Юрій Борисович — від 7-х класів
  • Потапенко Валентина Іванівна — від 8-х класів
  • Симоненко Юрій Іванович — від 9-х класів
  • Дем’яненко Руслана Павлівна — від 10-х класів
  • Дяченко Людмила Олексіївна — від 11-х класів

Вчителі

  • Саєнко Сергій Іванович
  • Молчанов Олександр Миколайович
  • Бобошко Катерина Олегівна
  • Бережна Валентина Володимирівна
  • Хворостанцена Наталія Володимирівна, секретар ради гімназії
  • Силенко Валерій Анатолійович, голова ради гімназії
  • Безнос Людмила Олексіївна
  • Стапаненко Анатолій Володимирович
  • Замуруєва Анна Олегівна
  • Кокауліна Ірина Миколаївна

Гімназисти

  • Очеретянко Анастасія, президент гімназії
  • Озеран Марія, голова парламенту гімназії
  • Танчин Тетяна, заступник голови ради
  • Лінінг Вячеслав
  • Кальчук Альона

Склад ради на 2009-2010 н. р.

Батьки

  • Біла Марина Миколаївна — від 1-х класів
  • Сабатенко Людмила Михайлівна — від 2-х класів
  • Юрченко Тетяна Леонідівна — від 3-х класів
  • Непочатенко Оксана Анатоліївна — від 4-х класів — ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ
  • Красюк Віталій Анатолійович — від 5-х класів
  • Крестельов Юрій Борисович — від 6-х класів
  • Півторадня Анатолій Дмитрович — від 7-х класів
  • Симоненко Юрій Іванович — від 8-х класів
  • Абрамова Валентина Василівна — від 9-х класів
  • Парнюк Галина Юріївна — від 10-х класів
  • Петренко Наталія Валентинівна — від 11-х класів

Вчителі

  • Саєнко Сергій Іванович
  • Бережна Валентина Володимирівна
  • Різаєва Любов Іванівна
  • Кусюмова Анастасія Миколаївна
  • Силенко Валерій Анатолійович — ГОЛОВА РАДИ
  • Шапошникова Лариса Володимирівна
  • Хворостанцева Наталія Володимирівна — СЕКРЕТАР РАДИ
  • Гришко Володимир Іванович
  • Молчанов Олександр Миколайович
  • Мірошниченко Віта Миколаївна

Гімназисти

  • Амеліна Юлія, 2Б курс, президент гімназії
  • Абрамова Вікторія, 2А курс, голова гімназійного парламенту
  • Лінінг Вячеслав, 3А курс, голова Всесвітньої молодіжної Ліги націй
  • Владимиров Володимир, 4Б курс
  • Лаврентьєва Інна, 1Б курс
  • Токова Дарина, 1А курс
  • Негрій Марина, 3А курс — ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ
  • Руденко Анастасія, 1А курс
  • Танчин Тетяна, 2А курс
  • Васильєва Анна, 2А курс
  • Кальчук Альона, 2Б курс
  • Римар Андрій, 3Б курс
  • Лавренчук Сергій, 4Б курс
  • Чорноус Юлія, 3Б курс

Постійні комісії ради (створені 21. 01. 10 р)

  • Комісія з навчально-виховної роботи — голова Симоненко Юрій Іванович
  • Комісія з організації дозвілля —голова Молчанов Олександр Миколайович
  • Комісія з контролю за роботою їдальні — голова Сабашенко Людмила Михайлівна
  • Фінансово-господарська комісія — голова Непочатенко Оксана Анатоліївна



Відредаговано 03.10.2019

Оголошення

13.12.2019

Чергове засідання ради гімназії проводитиметься 17 грудня о 18.00 год. у актовій залі

13.12.2019

Інтеракт запрошує всх охочих провести час у ТЕПЛОМУ ДОМІ, Збір 15.12.19 о 10.30 год. біля ЦДЮТ

06.12.2019

6 грудня 2019 року оголошено тендер на здійснення харчування в ПМГ на 2020 рік. Шукайте інформацію на https://www.dzo.com.ua/tenders/4670347   

01.10.2019

Щосуботи проводиться вивчення польської мови – 9:00 год. (каб.15) та китайської – об 11:00 год. (каб.15).

Мови викладаються носіями мови-волонтерами з Польщі та Китаю. Курс можуть відвідувати учні інших шкіл Черкас.

31.01.2019

        • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
        • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
        • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
        • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
        • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
        • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
        • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ



        Структура 2019-2020 навчального року:

        • І семестр: з 02.09.2019 по 30.12.2019
        • ІІ семестр: з 09.01.2020 по 29.05.2020

        Канікули:

        • осінні: з 28.10.2019 до 03.11.2019
        • зимові: з 31.12.2019 до 08.01.2020
        • проміжні: з 24.02.2020 до 01.03.2020
        • весняні: з 23.03.2019 до 29.03.2019

        Розклад дзвінків з 4.11.2019

        1 урок – 8.30-9.15
        2 урок – 9.25-10.10
        3 урок – 10.30-11.15
        4 урок – 11.35-12.20
        5 урок – 12.30-13.15
        6 урок – 13.25-14.10
        7 урок – 14.20-15.05
        8 урок – 15.15-16.00

        Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

        Опитування

        Чи був ти на святі "Ми-роду козацького діти-2019?"

        Так - 27

        Ні - 14

        Вперше про нього чую - 3

        Чи сподобалось тобі це свято?

        Так - 25

        Ні - 8

        Мені байдуже - 5

        Чи варто проводити це свято надалі?

        Так, це традиція - 24

        Ні, воно застаріло - 3

        Його потрібно оновлювати - 14

        Мені байдуже - 2

        Чи ти знаєш, хто придумав це свято?

        Директор - 2

        Ананьєва Н.В. - 3

        Кірсанова Е.В. - 2

        Молчанов О.М. - 23

        Недзельська В.І. - 4

        Взяли із журналу - 6

        Що, на твою думку, потрібно зремонтувати першочергово?

        Закінчити фасад (вхідну групу) - 14

        Асфальтування з мощенням території - 30

        Інше - 3