Ukr | Eng | Esp | Fra | Deu

Перша міська гімназія

м.Черкаси

Перша міська гімназія — один із найстаріших навчальних закладів України. Заснована у 1880 році.

Склад ради

Склад ради гімназії на каденцію 2016-2017 навчальний рік

Палата гімназистів ради гімназії:

  • Скрипка Катерина, президент гімназії,голова гімназійної палати
  • Лагутін Ілля, 10 клас – заступник голови ради гімназії
  • Чепурна Карина, 10 клас
  • Семко Денис, 10 клас
  • Станчук Софія, 10 клас,
  • Карпенко Крістіна, 10 клас
  • Самохвалова Марія, 9 клас
  • Паламаренко Владислав, 9 клас
  • Снесар Софія, 9 клас
  • Каграманов Володимир, 9 клас
  • Дуда Катерина, 8 клас
  • Кононенко Анастасія, 11 клас
  • Задворрська Дарина, 11 клас
  • Плакасова Ксенія, королева гімназії

Батьківська палата ради гімназії:

  • ШИРОКОВА Тетяна Анатоліївна (від 1-х класів),
  • ПОШТАРЕНКО Ольга Павлівна (від 2-х),
  • ХОЛОДНА Юлія Іванівна (від 3-х класів)
  • АМЕЛІНА Крістіна Борисівна (від 4-х),
  • ЛИТВИНЕНКО Інна Григорівна (від 5-х),
  • МИРОНЕНКО Ольга Вікторівна (від 6-х),
  • ІВАНЕНКО Ігор Володимирович (від 7-х) – голова ради гімназії
  • ТЕЛЕЖЕНКО Вікторія Іванівна (від 8-х),
  • САБАШЕНКО Людмила Михайлівна (від 9-х),
  • САМОХВАЛОВ Валерій Іванович (від 10-х),
  • НЕПОЧАТЕНКО Оксана Анатоліївна (від 11-х)

Склад вчительської палати:

  • САЄНКО Сергій Іванович,директор гімназії
  • КОРНІЄНКО Галина Леонідівна, заступник директора гімназії
  • СУХЕНКО Катерина Олегівна, педагог-організатор,
  • ШАПОШНІКОВА Лариса Володимирівна, практичний психолог, соціальний педагог за сумісництвом – секретар ради гімназії
  • ОНИЩЕНКО Наталія Петрівна, вчитель початкових класів
  • БРОВЧЕНКО Юлія Сергіївна, вчитель англійської мови
  • СИЛЕНКО Валерій Анатолійович, вчитель історії та права – заступник голови ради гімназії
  • КОПІЙКА Леонід Васильович, вчитель географії
  • РАДЬКО Ірина Анатоліївна, вчитель хімії
  • ПОМОЙНИЦЬКИЙ Максим Володимирович, керівник скаутського гуртка

Постійні комісії ради гімназії (створені 29.09.2016)

Комісія з навчально- виховної роботи

  • Голова: Мироненко Ольга Вікторівна
  • Бровченко Юлія Сергіївна
  • Радько Ірина Анатоліївна
  • Копійка Леонід Васильович
  • Паламаренко Владислав
  • Дуда Катерина

Комісія з організації дозвілля

  • Голова: Сабашенко Людмила Михайлівна
  • Широкова Тетяна Анатоліївна
  • Амеліна Крістіна Борисівна
  • Корнієенко Галина Леонідівна
  • Каграманов Володимир
  • Самохвалова Валерія

Комісія з контролю та роботою їдальні

  • Голова: Самохвалов Валерій Іванович
  • Тележенко Вікторія Іванівна
  • Снесар Софія

Фінансово-господарська комісія

  • Голова: Сухенко Катерина Олегівна
  • Станчук Софія
  • Карпенко Крістіна
  • Кононенко Анастасія
  • Плакасова Ксенія

Комісія з міжнародної діяльності

  • Голова: Холодна Юлія Іванівна
  • Литвиненко Інна Григорівна
  • Поштаренко Ольга Павлівна
  • Помойницький Максим Володимирович
  • Чепурна Катерина
  • Скрипка Катерина
  • Білоус Марія

Комісія з соціального захисту учасників навчально-виховного процесу:

  • Голова: Непочатенко Оксана Анатоліївна
  • Онищенко Наталія Петрівна
  • Силенко Валерій Анатоліович
  • Семко Денис

 

Склад ради гімназії на каденцію 2015-2016 навчальний рік

Палата гімназистів ради гімназії:

  • Стрілецька Поліна, президент ПМГ, голова палати гімназистів.
  • Стрілецька Дарина, 11 клас
  • Озеран Ксенія, 9 клас
  • Коваленко Анастасія, 11 клас,
  • Синьоок Надія, 11 клас, голова парламенту
  • Лагутін Ілля, 9 клас,
  • Чугай Олексій, 9 класЧИННИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ
  • Цикунова Даря, 10 клас
  • Каграманов Володимр, 8 клас
  • Ковальов Андрій, 11 клас

Батьківська палата ради гімназії:

  • ПОШТАРЕНКО Ольга Павлівна (від 1-х класів),
  • ЧУБАР Тетяна Миколаївна (від 2-х),
  • АМЕЛІНА Крістіна Борисівна (від 3-х),
  • ЛИТВИНЕНКО Інна Григорівна (від 4-х),
  • СМІРНОВА Марина Юріївна (від 5-х),
  • ІВАНЕНКО Ігор Володимирович (від 6-х),ЧИННИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ
  • ЛУК"ЯНЕНКО Ольга Миколаївна (від 7-х),
  • САБАШЕНКО Людмила Михайлівна (від 8-х),
  • ЛИСОКОНЬ Ганна Яківна (від 9-х),
  • НЕПОЧАТЕНКО Оксана Анатоліївна (від 10-х)
  • САЛТАНОВ Андрій Ілліч (від 11-х).

Склад вчительської палати:

  • Саєнко Сергій Іванович,директор гімназії
  • Корнієнко Галина Леонідівна, заступник директора гімназії
  • Гриценко Наталія Миколаївна, педагог-організатор,
  • Шапошникова Лариса Володимирівна, практичний психолог, соціальний педагог за сумісництвом, ЧИННИЙ СЕКРЕТАР РАДИ
  • Ситник Тетяна Василівна, вчитель початкових класів
  • Бєляєва Тетяна Сергіївна, вчитель англійської мови
  • Силенко Валерій Анатолійович, вчитель історії та права, ЧИННИЙ ГОЛОВА РАДИ
  • Чех Олег Ігоревич, вчитель інформатики
  • Мокрушина Тетяна Григорівна, вчитель франц. мови
  • Рожков Ігор Вікторович, вчитель математики

Постійні комісії ради гімназії (створені 15.10.2015):

  • Комісія з навчально-виховної роботи - голова Бєляєва Т.С.
  • Комісія з організації дозвілля - голова Стрілецька Поліна
  • Комісія з контролю за роботою їдальні - голова Литвиненко І.Г.
  • Фінансово-господарська комісія - голова Чех О.І.
  • Комісія з міжнародної та проектної діяльності - голова Мокрушина Т.Г.

  

Склад ради гімназії на каденцію 2014-2015 навчальний рік

Палата гімназистів ради гімназії:

  1.  Красюк Роман,президент ПМГ
  2. Кудій Анна
  3. Сіренко Олександра
  4. Лементовський Іван
  5. Цикунова Даша
  6. Синьоок Надія
  7. Коваленко Анастасія (заступник голови ради)
  8. Мельник Дарина
  9. Каюк василь
  10. Палій Анастасія

Батьківська палата ради гімназії:

  1. Афанасьєва Марина Вікторівна,1 класи
  2. Амеліна Крістіна Борисівна, 2 класи
  3. Литвиненко Інна Григорівна, 3 класи
  4. Смірнова Марина Юріївна, 4 класи
  5. Іваненко Ігор Володимирович, 5 класи (заступник голови ради)
  6. Лук`яненко Ольга Миколаївна, 6 класи
  7. Сабашенко Людмила Михайлівна, 7 класи
  8. Безугла Анна Василівна, 8 класи
  9. Непочатенко Оксана Анатоліївна, 9 класи
  10. Салтанов Андрій Ілліч, 10 класи
  11. Горбунова Наталія Миколаївна, 11 класи

Вчительська палата  ради:

  1. Саєнко Сергій Іванович
  2. Корнієнко Галина Леонідівна
  3. Яковенко Наталя Вікторівна
  4. Шапошникова Лариса Володимирівна (секретар ради гімназії)
  5. Момот Юрій Віталійович
  6. Васіцька Світлана Кузьмівна
  7. Безнос Людмила Олексіївна
  8. Сухобрус Світлана Михайлівна
  9. Силенко Валерій Анатолійович (голова ради гімназії)
  10. Іляшенко Анатолій Іванович

Постійно діючі комісії ради:

  1. Комісія з навчально-виховної роботи
  2. Комісія з організації дозвілля
  3. Комісія з контролю за роботою їдальні
  4. Фінансово-господарська комісія
  5. Комісія з міжнародної та проектної діяльності 

 

Склад ради гімназії на каденцію 2013-2014 навчальний рік

Палата гімназистів ради гімназії:

  1. Каюк Василь
  2. Коваленко Анастасія
  3. Манжоленко Ірина
  4. Демчик Роман
  5. Колногуз Ольга
  6. Кульбашина Інна
  7. Савісько Мирослава
  8. Сіренко Олександра
  9. Кравець Валентина
  10. Александрова Дар`я (заступник голови ради гімназії)

Батьківська палата ради гімназії:

  1. Амеліна Крістіна Борисівна, 1 класи
  2. Литвиненко Інна Григорівна, 2 класи
  3. Делікатний Анатолій Іванович, 3 класи
  4. Іваненко Ігор Володимирович, 4 класи (заступник голови ради)
  5. Лук`яненко Ольга Миколаївна, 5 класи
  6. Сабашенко Людмила Михайлівна, 6 класи
  7. Самохвалов Валерій Іванович, 7 класи
  8. Непочатенко Оксана Анатоліївна, 8 класи
  9. Печена Світлана Михайлівна, 9 класи
  10. Горбунова Наталія Миколаївна, 10 класи
  11. Савісько Сергій Васильович, 11 класи

Вчительська палата  ради:

  1. Саєнко Сергій Іванович
  2. Швиденко Валентина Володимирівна
  3. Яковенко Наталя Вікторівна
  4. Дудник Сніжана Володимирівна (секретар ради гімназії)
  5. Копійка Леонід Васильович
  6. Світличний Павло Миколайович
  7. Безнос Людмила Олексіївна
  8. Коваленко Євген Олександрович
  9. Силенко Валерій Анатолійович (голова ради гімназії)

 

Склад ради на 2012-2013 н. р.

Вчителі:

  1. Саєнко Сергій Іванович
  2. Швиденко Валентина Володимирівна
  3. Силенко Валерій Анатолійович - ГОЛОВА РАДИ
  4. Яковенко Наталія Вікторівна
  5. Дудник Сніжана Володимирівна - СЕКРЕТАР РАДИ
  6. Безнос Людмила Олексіївна
  7. Потьомкіна Ольга Василівна - ГОЛОВА КОМІСІЇ РАДИ
  8. Яковенко Людмила Миколаївна
  9. Молчанов Олександр Миколайович - ГОЛОВА КОМІСІЇ РАДИ
  10. Бойченко Людмила Миколаївна

Батьки:

  1. Литвиненко Інна Григорівна (від 1-х класів)
  2. Делікатний Анатолій Іванович (від 2-х класів)
  3. Іваненко Ігор Володимирович (від 3-х класів) - ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ
  4. Лук`яненко Ольга Миколаївна (від 4-х класів)
  5. Сабашенко Людмила Михайлівна (від 5-х класів)
  6. Юрченко Тетяна Леонідівна (від 6-х класів) - ГОЛОВА КОМІСІЇ РАДИ
  7. Непочатенко Оксана Анатоліївна (від 7-х класів)- ГОЛОВА КОМІСІЇ РАДИ
  8. Котенко Жанна Григорівна (від 8-х класів)
  9. Сухенко Вікторія Павлівна (від 9-х класів)
  10. Савісько Сергій Васильович (від 10-х класів)
  11. Коваленко Ярослав Олександрович (від 11-х класів) - ГОЛОВА КОМІСІЇ РАДИ

Гімназисти:

  1. Арапова Поліна Володимирівна
  2. Лимаренко Каріна Валентинівна
  3. Мокрушина Марія Константинівна
  4. Савісько Мирослава Сергіївна
  5. Очеретянко Анастасія Григорівна - ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ
  6. Кириленко Данило Вікторович
  7. Боложук Нікіта Володимирович
  8. Сухобрус Ігор Олегович
  9. Кравець Валентина Аркадіївна

Постійні комісії ради гімназії (створені 11.10.2012):

Комісія з навчально-виховної роботи - голова Юрченко Т.Л.
Комісія з організації дозвілля -голова Молчанов О.М.
Комісія з контролю за роботою їдальні - голова Коваленко Я.О.
Фінансово-господарська комісія - голова Непочатенко О.А.
Комісія з міжнародної та проектної діяльності - голова Потьомкіна О.В.


Склад ради на 2011-2012 н. р.

Батьки

  • Франко Олександр Іванович — від 1-х класів
  • Іваненко Ігор Володимирович — від 2-х класів, заступник голови ради
  • Лук’яненко Ольга Миколаївна — від 3-х класів
  • Білоус Світлана Сергіївна — від 4-х класів
  • Юрченко Тетяна Леонідівна — від 5-х класів,
  • Непочатенко Оксана Анатоліївна — від 6-х класів
  • Красюк Віталій Анатолійович — від 7-х класів
  • Крестельов Юрій Борисович — від 8-х класів
  • Савісько Сергій Васильович — від 9-х класів
  • Симоненко Юрій Іванович — від 10-х класів
  • Фатнєва Олена Миколаївна — від 11-х класів

Вчителі

  • Саєнко Сергій Іванович
  • Молчанов Олександр Миколайович
  • Сухенко Катерина Олегівна
  • Бережна Валентина Володимирівна
  • Хворостанцена Наталія Володимирівна, секретар ради гімназії
  • Силенко Валерій Анатолійович, голова ради гімназії
  • Безнос Людмила Олексіївна
  • Войцях Сергій Олександрович
  • Бурлаченко Вікторія Олександрівна
  • Бойченко Людмила Миколаївна

Гімназисти

  • Кириленко Данило, президент гімназії
  • Очеретянко Анастасія, голова парламенту гімназії
  • Кальчук Альона
  • Банадисєва Анжела
  • Огаджанян Арсен
  • Іванюк Валерія
  • Лимаренко Карина
  • Хотинська Катерина
  • Александрова Дарина
  • Савісько Мирослава

 

Склад ради на 2010-2011 н. р.

Батьки

  • Франко Олександр Іванович — від 1-х класів
  • Лук’яненко Ольга Миколаївна — від 2-х класів
  • Сабатенко Людмила Михайлівна — від 3-х класів
  • Юрченко Тетяна Леонідівна — від 4-х класів
  • Непочатенко Оксана Анатоліївна — від 5-х класів, заступник голови ради гімназії
  • Красюк Віталій Анатолійович — від 6-х класів
  • Крестельов Юрій Борисович — від 7-х класів
  • Потапенко Валентина Іванівна — від 8-х класів
  • Симоненко Юрій Іванович — від 9-х класів
  • Дем’яненко Руслана Павлівна — від 10-х класів
  • Дяченко Людмила Олексіївна — від 11-х класів

Вчителі

  • Саєнко Сергій Іванович
  • Молчанов Олександр Миколайович
  • Бобошко Катерина Олегівна
  • Бережна Валентина Володимирівна
  • Хворостанцена Наталія Володимирівна, секретар ради гімназії
  • Силенко Валерій Анатолійович, голова ради гімназії
  • Безнос Людмила Олексіївна
  • Стапаненко Анатолій Володимирович
  • Замуруєва Анна Олегівна
  • Кокауліна Ірина Миколаївна

Гімназисти

  • Очеретянко Анастасія, президент гімназії
  • Озеран Марія, голова парламенту гімназії
  • Танчин Тетяна, заступник голови ради
  • Лінінг Вячеслав
  • Кальчук Альона

 

Склад ради на 2009-2010 н. р.

Батьки

  • Біла Марина Миколаївна — від 1-х класів
  • Сабатенко Людмила Михайлівна — від 2-х класів
  • Юрченко Тетяна Леонідівна — від 3-х класів
  • Непочатенко Оксана Анатоліївна — від 4-х класів — ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ
  • Красюк Віталій Анатолійович — від 5-х класів
  • Крестельов Юрій Борисович — від 6-х класів
  • Півторадня Анатолій Дмитрович — від 7-х класів
  • Симоненко Юрій Іванович — від 8-х класів
  • Абрамова Валентина Василівна — від 9-х класів
  • Парнюк Галина Юріївна — від 10-х класів
  • Петренко Наталія Валентинівна — від 11-х класів

Вчителі

  • Саєнко Сергій Іванович
  • Бережна Валентина Володимирівна
  • Різаєва Любов Іванівна
  • Кусюмова Анастасія Миколаївна
  • Силенко Валерій Анатолійович — ГОЛОВА РАДИ
  • Шапошникова Лариса Володимирівна
  • Хворостанцева Наталія Володимирівна — СЕКРЕТАР РАДИ
  • Гришко Володимир Іванович
  • Молчанов Олександр Миколайович
  • Мірошниченко Віта Миколаївна

Гімназисти

  • Амеліна Юлія, 2Б курс, президент гімназії
  • Абрамова Вікторія, 2А курс, голова гімназійного парламенту
  • Лінінг Вячеслав, 3А курс, голова Всесвітньої молодіжної Ліги націй
  • Владимиров Володимир, 4Б курс
  • Лаврентьєва Інна, 1Б курс
  • Токова Дарина, 1А курс
  • Негрій Марина, 3А курс — ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ
  • Руденко Анастасія, 1А курс
  • Танчин Тетяна, 2А курс
  • Васильєва Анна, 2А курс
  • Кальчук Альона, 2Б курс
  • Римар Андрій, 3Б курс
  • Лавренчук Сергій, 4Б курс
  • Чорноус Юлія, 3Б курс

 

Постійні комісії ради (створені 21. 01. 10 р)

  • Комісія з навчально-виховної роботи — голова Симоненко Юрій Іванович
  • Комісія з організації дозвілля —голова Молчанов Олександр Миколайович
  • Комісія з контролю за роботою їдальні — голова Сабашенко Людмила Михайлівна
  • Фінансово-господарська комісія — голова Непочатенко Оксана Анатоліївна

 

Інформацію оновлено 01. 11. 2015